Струва ли си да продам Фейсбук страница

kemo69

New Member
Здравейте

Имам активна Фейсбук страница с 262 хил. харесвания предлагат ми сума от 1000 евро за нея. В страницата никога не се е допускал реклами, публикува се единствено видеота и снимки, които имат доста харесвания и коментари.
Пред голяма дилема съм да я продам или да се занимавам още с нея и не знам дали изобщо за напред ще мога ли да изкарвам някакви доходи от нея и ако е така дали ще избия тези пари които ми предлагат. Също така има ли някаква вероятност от Фейсбук да ми блокират страницата защото понякога ме ограничават да публикувам постове за няколко дни
 
след като не печелиш нищо от нея освен трафик я продавай
 
За колко време ги събра тези 262 хил. харесвание?
Ако не си рекламирал и не възнамеряваш да рекламираш, то няма как да избиеш тези 1000 евро.
Или почни да опитваш да печелиш от нея или я продай сега... Няма трети вариант :)
 
Ти ако досега не си изкарал пари от нея и не знаеш как я продай. Но аз лично бих им поискал 2000 евро поне. Пък ако се откажат си я държиш :)
 
За колко време ги събра тези 262 хил. харесвание?
Ако не си рекламирал и не възнамеряваш да рекламираш, то няма как да избиеш тези 1000 евро.
Или почни да опитваш да печелиш от нея или я продай сега... Няма трети вариант :)

Със страницата се занимавам близо 2-3 години но с прекъсвания и как ги събрах тези харесвания не можах да разбера не знам може би малко късмет и свободно време.
В момента продължава да расте и то с бързи темпове.
Може би ще помисля още малко и тогава ще реша какво ще правя. От време на получавам някои други предупреждения от Фейсбук има ли вероятност да изтрият страницата?
 
Последно редактирано:
Ще го напиша и тук в темата, за да знаят други хора. Ако получите запитване от чужбина за закупуване на страницата ви, често пъти това са индийци боклуци помияри, които искат да ви я откраднат. Ако се съгласите, уж ви пращат код за уестър юниън и веднага дават зор да им пратите страницата.
Пари разбира се няма пратени, дори да отидете да проверите. Не им се връзвайте изобщо, иначе си правят перфектни фалшиви профили на американци и си мислите, че американец иска да ви купи страницата. Лично аз винаги ги псувам и заплашвам такива, като стане ясно,че са измамници.
 
Да, пази се много от измамници, че много хора си останаха без страниците.
Ако продаваш продавай само през Ескроу, и таксите за сметка на купувача.
 
Прати ми страница на лично - може да ти помогна или ако ми хареса да ти направя оферта
 
Да, пази се много от измамници, че много хора си останаха без страниците.
Ако продаваш продавай само през Ескроу, и таксите за сметка на купувача.
E вече доста трудно може да стане краденето на страници. Този бранш се промени след промяната на фейсбук за едната седмица.
 
Ако наистина не вадиш пари от страницата и нямаш намерение да го правиш е по-добре да я продадеш. Дори и да се разраства с бързи темпове, цената и едва ли ще скочи, защото просто няма да има кой да ти даде тези пари (особено за българска страница).
 

Горе