Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

От: Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

прати на лично емайла си и мога да ти пратя следните програми-BlogBlaster,Instant Booster,Ad Blaster.Вчера от любопитство ги пробвах и ефекта за мен е нулев-нито ми се качи трафика към сайта,нито имах много писма за потвърждаване-не повече от 10,повече с цел покупка на друг продукт!Втори път няма да ползвам подобни глупости!Нека,ако някои е имал положителни впечатления да сподели.
 
От: Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

прати на лично емайла си и мога да ти пратя следните програми-BlogBlaster,Instant Booster,Ad Blaster.Вчера от любопитство ги пробвах и ефекта за мен е нулев-нито ми се качи трафика към сайта,нито имах много писма за потвърждаване-не повече от 10,повече с цел покупка на друг продукт!Втори път няма да ползвам подобни глупости!Нека,ако някои е имал положителни впечатления да сподели.

Човек white seoto само със софтуер ли става........ Помисли малко нямаш ли логиката, знанията и опита и black hata е като white само че е по-лесен, но явно пак си иска четене....
(казва ти го човек без да е наясно какво е black hat :()
 
От: Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

Лошото за тези програми е,чи ги ползвах преди да видя отзивите на други потребители в нета.Ето част от тях:
"Spam. A quick way for Google to blacklist your domain."
"It's a scam, They have a list of blogs that they can auto spam"
Ето и линк за доказателство
Преди може да са работили,но сега не ми се вярва.Всеки сам си решава дали да ги ползва.Те,ако бяха читави всеки щеше са има по 10000 посетители на ден и хиляди backlinks!
 
От: Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

Супер яка тема! Може много да се научи!
 
От: Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

Забравил си да пишеш за доста неща брато за трафика, на които ме научи.
Или искаш да не знаят много хора за тях!?

А някои да има регистрационни номера или линкове за тези програми които този добар човек изброява защото не можах да намеря днес цял ден благодаря

Кажи точно кои ти трябват.
:)
 
От: От: Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

Забравил си да пишеш за доста неща брато за трафика, на които ме научи.
Или искаш да не знаят много хора за тях!?



Кажи точно кои ти трябват.
:)

Няма как да спомене всички неща които знае в един пост ;)
 

Горе