СуперСоциалната мрежа на България

Shefa27

Member
Здравейте, приятели. Стартира новият ми проект (несъществуващ вече) Който има желание и време, го призовавам да се регистрира в сайта и ако иска да даде мнение относно направата на сайта, функционалност, интерфейс и тн.
СуперСоциалната е социална мрежа, тип микроблогинг, тоест аналог на туитър, но разполага също така с Видео чат организиран в Клубове, където да комуникират в реално време хора с еднакви интереси, както и Музика от една от най-големите радио станции в България. На всеки регистрирал се бих препоръчал да потърси в търсачката на сайта и да "последва" този профил, за да разбере как да използва СуперСоциалната мрежа и как изглежда един профил, изцяло индивидуализиран спрямо предпочитанията на потребителя!
Скоро започвам и кампания по популяризация, понеже смятам, че такъв продукт е нужен на българина и ако му се поднесе правилно, би започнал да го използва с удоволствие, още повече, че поднася информацията много по-концентрирана и ясна, отколкото "Лицевия Буквар".
Благодаря ви предварително!
 
Последно редактирано:
От: SuperSoc.com - СуперСоциалната мрежа на България

Успехът на сайт често се дължи на дълбоки джобове и "наши хора", а не толкова на качеството на сайта и полезността му за потребителите. Жив пример е Facebook, който не може да се нарече добре измислен или добре направен сайт. Няма оригинална идея (има колко щеш такива сайтове). Имай го предвид при борбата с конкуренцията. Конкретно в този бранш целта на създателите на такива сайтове почти винаги е събиране и продажба на лични данни. Това е доходоносен бизнес и дори ти да нямаш такива намерения ако преуспееш, могат да те катурнат, 'щото им пречиш на бизнеса. Все пак ти пожелавам успех.
 
От: От: SuperSoc.com - СуперСоциалната мрежа на България

успех на сайта! хареса ми дизая!
 
От: От: SuperSoc.com - СуперСоциалната мрежа на България

Успехът на сайт често се дължи на дълбоки джобове и "наши хора", а не толкова на качеството на сайта и полезността му за потребителите. Жив пример е Facebook, който не може да се нарече добре измислен или добре направен сайт. Няма оригинална идея (има колко щеш такива сайтове). Имай го предвид при борбата с конкуренцията. Конкретно в този бранш целта на създателите на такива сайтове почти винаги е събиране и продажба на лични данни. Това е доходоносен бизнес и дори ти да нямаш такива намерения ако преуспееш, могат да те катурнат, 'щото им пречиш на бизнеса. Все пак ти пожелавам успех.

Интересни мисли имаш за фейсбук и шуробаджанащината, ама наистина интересно :)
Готино е да намираш кусури на най-успешния сошъл в наше време.

Извинявам се за офтопика, просто не се сдържам когато някой направи подобно заключение в стил "както е известно на всички".

Поздрави и успех на новата социалка! Интересна ниша сте напипали, не е добре развита и има страшно много хляб в нея :) Определено българина ИМА НУЖДА от такъв проект.
Надявам се поне сте намерили отнякъде инвестиции, иначе ..

И все пак, успех!
 
От: SuperSoc.com - СуперСоциалната мрежа на България

Ако ти си Plamen Savov, няма да е зле да го махнеш тоя Хитлер от background-a
 
От: От: SuperSoc.com - СуперСоциалната мрежа на България

Готино е да намираш кусури на най-успешния сошъл в наше време.
Извинявам се за офтопика, просто не се сдържам когато някой направи подобно заключение в стил "както е известно на всички".
Единственият кусур, който съм посочил, е неуникалност на идеята. Ако се поровиш из мрежата за сайтове от този тип (социални мрежи бол), познай колко създадени преди Facebook ще намериш? Преди месец-два имах работа с един подобен по-стар от Facebook. Има и много други. Не съм използвал фразата "както е известно на всички", тъй като много от тези неща не са известни на всички, тъй като средностатистически човек не се интресува от подобни въпроси. Това, че Facebook е преуспял не го отричам, тъй като това е очевидно (втори по посещаемост сайт в света). Ако някой дири подобен успех е хубаво да се запознае с това как са успяли други в този бранш. Както е видно уникалността на идеята не е най-важното (колкото и кофти да звучи).

Иначе дизайнът на тази нова социалка ме кефи. Изкачащите съобщения създават впечатление за активност. Хубавото е, че тези части си ги има в HTML-а статично, а не се взимат от някъде чрез AJAX, което е плюс за SEO-то.
 
От: SuperSoc.com - СуперСоциалната мрежа на България

ама името му е тъпо. аз го написах суперчорап и се отвори друго
 
От: SuperSoc.com - СуперСоциалната мрежа на България

Щом ще да е "социалната мрежа на България" побързай и си купи .BG все още е свободен домейна
 
От: SuperSoc.com - СуперСоциалната мрежа на България

Аз две страници посетих, на едната ме гледа страшно хитлер, на другата - пречупен кръст. Това да не е СуперНЕОСоциалДЕМОКРАТИЧНАТА мрежа на България?
Горещо препоръчвам малко модерация... Режи докато е младо, че после заради един двама, ще ти замине проекта.
 
От: SuperSoc.com - СуперСоциалната мрежа на България

Щом ще да е "социалната мрежа на България" побързай и си купи .BG все още е свободен домейна

Ако ще взима .bg домейн по-добре да вземе нещо по-добро, например twitter.bg ...опс той вече е регистриран и редиректва към подобен (абе направо същия) сайт :D
 
От: SuperSoc.com - СуперСоциалната мрежа на България

С какво този микроблог ще се различава от edno23.com?
 
Три уши, разликата между edno23.com е от тук до луната. Ако влезнеш да разгледаш сайта подробно ще разбереш каква е идеята и каква е разликата. А и има мобилна версия, която e много удобна, което позволява да пускаш безплатни SMS-и, така да се каже(който е умен ще разбере какво казвам), ако имаш смартфон. edno23.com е проектиран да се събират всякакви хора без значение приятели, непознати и тн., което по-мое мнение няма особен смисъл, или по-точно има, но спектъра на възможностите е в пъти по-малък. Нали все пак целта е да се свързваш с твоите приятели и познати, а не със всякакви познати и непознати.
 
Последно редактирано:
От: SuperSoc.com - СуперСоциалната мрежа на България

Не съм ходил скоро до сайта, ама нищо не каза за нацитата...
 
От: SuperSoc.com - СуперСоциалната мрежа на България

Затвор за нацитата и диктаторите!
 
Последно редактирано:
От: SuperSoc.com - СуперСоциалната мрежа на България

http://www.spodeli.bg/ - това верно изглежда по същия начин.
 
Явно вече коментираме spodeli.bg. Да взема да променя заглавието на Сподели.бг - социалната мрежа на България, а? Като толкова много ви прилича на този "сподели", влезте и огледайте функциите и тн. Дизайна на места е еднакъв, както видях, понеже най-вероятно е използвана една и съща базова платформа и за двата сайта.
 
Последно редактирано:
От: SuperSoc.com - СуперСоциалната мрежа на България

Шефче, спокойно. Не си падам по такива сайтове и затова не съм се регнал. Иначе е готино сайтчето, успех ти желая ;)
 

Горе