Суперправомощията на Blinky ме тревожат!

PUTIN

Well-Known Member
Здравейте, приятели.

Вероятно повечето от Вас ще ми се нахвърлят след като се запознаят с идеята на това съдържание, но бих искал да попитам.

Главният модератор/администратор на тази платформа е @Blinky.

Защо @Blinky разполага с толкова необичайно много правомощия, и защо няма кой да контролира това негово право?

Всичко това предизвиква много дълбока загриженост, и защо в тази платформа липсва второ мнение над неговите решения?
 
Защото е един от собствениците и главното лице което плаща този форум да бъде онлайн през всичките тези години.
 
Защото е един от собствениците и главното лице което плаща този форум да бъде онлайн през всичките тези години.
А, защо в тази платформа липсва второ мнение над неговите решения?

Какво общо има плащането?
 
Защо @Blinky разполага с толкова необичайно много правомощия, и защо няма кой да контролира това негово право
Защото ако дойдеш в къщи и се държиш олигофренски (както тук) ще те изхвърля с шутове. А Банко е мека мария
 
Защото ако дойдеш в къщи и се държиш олигофренски (както тук) ще те изхвърля с шутове. А Банко е мека мария

Как се пише: вкъщи или в къщи?

  • Когато представлява наречие със значение ’у дома, в дома си’, се пише слято – вкъщи.

    Прибрахме се вкъщи без пукната стотинка.
    Занимавам се с йога, играя гимнастика вкъщи.


  • Когато представлява съчетание от предлог и съществително име в мн.ч., се пише разделно – в къщи.

    Чужденците са се настанили в къщи, които са купили чрез посреднически агенции.
Забележка: В източника е фиксирано само изписването на наречието вкъщи.

Източник​

  • Официален правописен речник на българския език. С., БАН, Просвета, 2012, с. 57, т. 53.20.2; с. 194.
 
Аз пък не ти разбрах точния проблем, аз не съм виждал никакво модериране да е забранено, някаква тема, някакви думи или да са ограничени хора.. хахаха за какво по точно става въпрос я обясни ахах Аз даже бих казал че форума няма модератори и админи, освен ако не ттрябва да се добавя някаква секция или да се променя дизайн т.н.
 
Здравейте, приятели.

Вероятно повечето от Вас ще ми се нахвърлят след като се запознаят с идеята на това съдържание, но бих искал да попитам.

Главният модератор/администратор на тази платформа е @Blinky.

Защо @Blinky разполага с толкова необичайно много правомощия, и защо няма кой да контролира това негово право?


Всичко това предизвиква много дълбока загриженост, и защо в тази платформа липсва второ мнение над неговите решения?
Проблема е, че имайки тези правомощия не ги ползва. Blinky е прекалено толерантен към олигофрените в този форум. Тоест нещо си се превъзбудил излишно.
 
DataAddicted, а пред ",и защо" пише ли се запетая?!

Пред съюзите И и ИЛИ се пише запетая в следните случаи:

1. Когато съюзите И или ИЛИ са повторени.

• И да искаш, и да не искаш, правилата са си правила.

Или
тръгваш веднага, или те оставяме тук.
 
Аз пък не ти разбрах точния проблем, аз не съм виждал никакво модериране да е забранено, някаква тема, някакви думи или да са ограничени хора.. хахаха за какво по точно става въпрос я обясни ахах Аз даже бих казал че форума няма модератори и админи, освен ако не ттрябва да се добавя някаква секция или да се променя дизайн т.н.

Искаш да кажеш, че тук всеки си прави каквото иска?
 
За мен ще е интересно да видя колко човека ще ти се вържат. Толкова елементарна провокация че чак обидна заради това.
 
За мен ще е интересно да видя колко човека ще ти се вържат. Толкова елементарна провокация че чак обидна заради това.

Темата е сериозна! Моля, споделете Вашето мнение!
 
Дори не може да обясняваш като хората, а аз те взех за педагоЖка :p

Най-простото обяснение: защото така разделяш сложносъставно изречение, или още по-просто - защото си се "нахендрил" да сложиш две прости изречения в едно :) Ама ти нали си яко Копи-Пейст..друго явно не можеш :)

Иначе за модерацията и правомощията, верно се радвай, че е Блинки ;)
 
Иначе за модерацията и правомощията, верно се радвай, че е Блинки ;)
Всеки модератор е задължен да работи по общи, точни, и ясни правила за всеки потребител. Къде са тези правилата на този форум?
 
В случая е на база доклади ;) Нали не мислиш, че роро дебне хаха нема кой да се занимава с твоята персона, то ясно се вижда, че си неква яко ощипана лелка :p
Иначе, на мен лично от теб ми пречат само огромните копнати цитати. Но ти трудно включваш защо не трябва да го правиш, а аз знам точната причина, и тя е - яко илитератство, бездушие, липса на вдъхновение, конекапакство, беден речник, слаб опит, безцветие в изразяването, несигурност в тезите..и още много. И аз да бех дърво като теб, и аз щях да копирам тезите си, цело щастие, че поне от тази гледна точна не съм порезан като теб :D:p
 
В случая е на база доклади ;)
И какво общо имат докладите с отстояването, и правото на мнение на всеки български гражданин? Един модератор, никога не трябва да бъде пристрастен.

Сигурен съм, че ме докладвате всеки ден.
 
Щото Блинки се бъзика с теб :) Тия "банове" дет ти "прилага" са бош-лаф ;) Вие имате конекшън, знам аз, само се чудя ти верно ли си толкова изперкала :D:D:D
 

Горе