Суперправомощията на Blinky ме тревожат!

Привет, принципно, знам че кара bentley cullinan ама старо от 2018 година, явно човека има пари и работи здраво :)

Поздрави,
Станимир И
Бате, хората ще помислят, че лъжеш - bentley cullinan няма, има Rolls-Royce Cullinan.

След тия последните коментари очаквайте нови 20 форума ахахах
Що не, абе харесах си един да се развие, ама да видим. :) Ще се мисли.

П.П: @Станимир И , провери си личните, като имаш време. ;)
 
Бате, хората ще помислят, че лъжеш - bentley cullinan няма, има Rolls-Royce Cullinan.


Що не, абе харесах си един да се развие, ама да видим. :) Ще се мисли.

П.П: @Станимир И , провери си личните, като имаш време. ;)

Хах, това беше идеята, всеки пише някакви небивалици. Тези момчета, явно си нямат друга работа, освен по-цял ден да спамят глупости из форума. Мисля, че голям човек няма време за такива загуби на енергия в глупости.

Поздрави,
Станимир И
 
Хах, това беше идеята, всеки пише някакви небивалици. Тези момчета, явно си нямат друга работа, освен по-цял ден да спамят глупости из форума. Мисля, че голям човек няма време за такива загуби на енергия в глупости.

Поздрави,
Станимир И
Защо се опитваш да ни вменяваш вина? Когато един предприемач е успешен, то самият той има изключително много свободно време.
 
Защо се опитваш да ни вменяваш вина? Когато един предприемач е успешен, то самият той има изключително много свободно време.
Привет, свободното време не е да атакуваш хората, като гледам вие само се опитвате да се конфротирате един друг, чиста загуба на време. Явно е защото още сте деца, друго като обяснение, да сте биполярни, не знам.

Поздрави,
Станимир И
 
Привет, свободното време не е да атакуваш хората, като гледам вие само се опитвате да се конфротирате един друг, чиста загуба на време. Явно е защото още сте деца, друго като обяснение, да сте биполярни, не знам.

Поздрави,
Станимир И
Няма конфронтация между нас, а истински креативно израстване, всеки има правото да представи себе си по възможно най-добрият според него начин.
 
", или казано по друг начин"
Пак е без запетая...
Или изброяваш, или не. Нали така беше?!
 
Хах, това беше идеята, всеки пише някакви небивалици. Тези момчета, явно си нямат друга работа, освен по-цял ден да спамят глупости из форума. Мисля, че голям човек няма време за такива загуби на енергия в глупости.

Поздрави,
Станимир И
Напълно съгласен. Чудя се въобще как някои имат толкова време. Благородно им завиждам, наистина. :)
 
Напълно съгласен. Чудя се въобще как някои имат толкова време. Благородно им завиждам, наистина. :)
По-скоро се запитай защо сме толкова успешни за да имаме изключително много свободно време. :)
 
Няма конфронтация между нас, а истински креативно израстване, всеки има правото да представи себе си по възможно най-добрият според него начин.
Добре де, ти защо все избираш най-лошия?
 
Напълно съгласен. Чудя се въобще как някои имат толкова време. Благородно им завиждам, наистина. :)
Привет, свободното време не е да атакуваш хората, като гледам вие само се опитвате да се конфротирате един друг, чиста загуба на време. Явно е защото още сте деца, друго като обяснение, да сте биполярни, не знам.

Поздрави,
Станимир И
Аз лично имам нужда от разтоварване по един или друг начин. Да си 24/7 на педали... не знам какво са правили фараоните с парите в гробниците.
 
хахахх Блинки дойде ми една идея ...
да пуснете 1 форум за ПОЛИТИКА.. обаче идеятата ще е там да се гласува за Президент на форума , министър на някои сектор , председател на Партия ахахах и така да се гласува всяка година обаче не през 4 5 години ахахах.. може да се измисли нещо в тази насока.. иначе може да паднат добри пари за реклама в политиката хаха
 
@DataAddicted Какви глупости си изписал, по ******.
 
хахахх Блинки дойде ми една идея ...
да пуснете 1 форум за ПОЛИТИКА.. обаче идеятата ще е там да се гласува за Президент на форума , министър на някои сектор , председател на Партия ахахах и така да се гласува всяка година обаче не през 4 5 години ахахах.. може да се измисли нещо в тази насока.. иначе може да паднат добри пари за реклама в политиката хаха
Да. Това ми е мечтат на живота, цел, която ще ми донесе вътрешен мир. :) По цял ден да рина фекалите резултати на политически "компетентните", троловете и фанатизираните съпартийци. :)

В тази насока има вече някъде измислено, и според мен върви що годе. Но за жалост е тиняк пълен. Ще те излъжа как се казваше форума, но беше бая активен преди 2 години като минавах от там. Интересуваше ме какво форуми има в Бг. И дали наистина има всякакви, оказа се, че има всякакви. :)
 
Аз пък имам друго предложение. Изтрии подфорума политика. Киров, къде си да се разпениш малко по въпроса. Само ти липсваш тука.
Да, за да може да се засират масово теми. И дори офтопика си е супер сега с отделена политика. ;) Не е добра идея, добра идея е просто хората да спрат да пишат глупости, повече да действат и по-малко да мислят на глас / с клавиатура. Но явно някои само за това могат да говорят / пишат. ;)
 
Не, мен не ми пречи въобще. Исках само да го подразня, ама явно събота и неделя отвява нанякъде.

А може и просто да се е покрил, btc-а пак почти стигна 50к :p
 
Последно редактирано:
Не, мен не ми пречи въобще. Исках само да го подразня, ама явно събота и неделя отвява нанякъде.

А може и просто да се е покрил, btc-а пак почти стигна 50к :p
Вдигам темата! :)
 

Горе