Суперправомощията на Blinky ме тревожат!

@Blinky тази промяна изпълнима ли е?

You recently requested to change your username to Blinki and this is currently awaiting approval by a moderator.
 
Не не е, защото ти си позор за БеГе интернет обществото :) :p Не можеш да плагиатстваш каквото и да било, защото нямаш право, защото не можеш, защото не си достойна :D И най-вече си откровен лъжец!
 
Не ме ли излъга долно, само и само в името да покажеш някакъв измислен рейтинг?? Ест с неясна нами цел :p
Няма да има възможност да ти отговори с този ни този месец. Отиде да си почива малко. Явно темата това е целяла - да види до къде ще стигне. :)
 
Ще е от полза, най вече за него самия..
Аз излъгах малко, че най ми пречат гоуемите копнати цитати от нета, но най-вече ме фрапира слудената лъжа в една тема, с едни домейни, ако се сещаш.., още мира не ми дава :) Явно съм бая сантиментален, което очевадно ми пречи всъщност. Но погледнато от друга гледна точка, не ме лъже мен, лъже неразбиращите - случайно отзовали се на точното място ;)
 
Как месец? Сега може да си намери друг форум... тц тц рц пц
Сори, че но последно време някак нямаше как, всеки ден влизам да рина след него. Не знам какво търпение трябва да има човек. :)

Ето, толерантен съм, дори му оставих глупавата, безсмислена тема. :)
 
Диктатура трябва! Сложи ред в хаоса хахахаха и се върни на бял кон.

Ако нямаш кон, погледни в раздел продажби като нищо някои продава...
 
Сега ше падне трафика.

Една голяма част от "мъртвите души" (дето не са регнати а само четат от храстите) влизат основно заради смешките.
 
Сега ше падне трафика.

Една голяма част от "мъртвите души" (дето не са регнати а само четат от храстите) влизат основно заради смешките.
Да. Доста загуби ще претърпи форума покрай липсата на спама, изливащ се последните седмици. :) Ако е така сме обречени. :) Хората, които само четат и нямат регистрация тук тотално ще се откажат от каквато и да като минат през няколко теми с участието на дадауеба. А последните дни зала профилите ни с всякакви глупости, а в неговия запопна да излива някакви просташки вицове. Ако това привлича трафика ни тук, лоша работа. :)
 
Дай шот от аналитикса след няколко дни да видиш че съм прав...
 
То е ясно, че бизнес никой не прави, оставете поне зрелища да има, хляба вече е скъп :D :D :D
Що не, аз правя. Последно време дори се засилих, че тук си има доста добри оферти за някои неща. :) Иначе зрелища съм съгласен, но зацапване на форума. Различно беше неговото. ;)
 

Горе