Суперхостинг вече са под всякаква критика!

От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

CooliceHost! Това е хостингът, който подхожда индивидуално към клиентите си и предлага най- удачният вариант за всеки сайт. Цените са съвсем прилични и най- важното е, че досега не съм имал проблеми с процесорно време и други подобни, които обикновено са написани с дребен шрифт в общите условия!
 
От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

Във host.bg нито във файловия им мениджър, нито във уеб фтп-то имаш опция да разархивираш пакет...
Това ако не е малоумно не знам :cry:
 
Re: От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

CooliceHost! Това е хостингът, който подхожда индивидуално към клиентите си и предлага най- удачният вариант за всеки сайт. Цените са съвсем прилични и най- важното е, че досега не съм имал проблеми с процесорно време и други подобни, които обикновено са написани с дребен шрифт в общите условия!

Да, така е. И реагират сравнително бързо. Не пестят от сървърно пространство, а думата овърсел не присъства грам в речника им. Не им правя реклама, за да се измазня, но трудно мога да си изкривя душата, когато нещо е добро. Рядко се изразявам добре за нещо, през което минавам с проекти.....хахаха. А такъв шит като процесорно време и адони е за олигофрените, които пишат на сайта си unlimited. При coolicehost.com всичко си е черно на бяло какво се продава. Не е цаката да хванеш някой на -70%, а да му предложиш нещо, което да помага на бизнеса му. Всичко друго е олигофрения.

Ъпче, ти брат какво правиш точно с този заседнали в миналото хостинг? :) Чакай да позная - имаш клиент, който предварително си е взел хостинг и домейн, и за да не палаща на 100 места (честа логика) си е взел и домейна и хоста от там, та сега ядеш дървото при нещо, което е малко по-адванс от WP с премиум тема? :) А да си качиш нещо чрез файл мениджъра в зип формат (дори да си бекъпнеш нещо в този вид) и да не може да го екстракнеш си е меко казано аматьорско изпълнение.
 
От: Re: От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

Да, така е. И реагират сравнително бързо. Не пестят от сървърно пространство, а думата овърсел не присъства грам в речника им. Не им правя реклама, за да се измазня, но трудно мога да си изкривя душата, когато нещо е добро. Рядко се изразявам добре за нещо, през което минавам с проекти.....хахаха. А такъв шит като процесорно време и адони е за олигофрените, които пишат на сайта си unlimited. При coolicehost.com всичко си е черно на бяло какво се продава. Не е цаката да хванеш някой на -70%, а да му предложиш нещо, което да помага на бизнеса му. Всичко друго е олигофрения.

Ъпче, ти брат какво правиш точно с този заседнали в миналото хостинг? :) Чакай да позная - имаш клиент, който предварително си е взел хостинг и домейн, и за да не палаща на 100 места (честа логика) си е взел и домейна и хоста от там, та сега ядеш дървото при нещо, което е малко по-адванс от WP с премиум тема? :) А да си качиш нещо чрез файл мениджъра в зип формат (дори да си бекъпнеш нещо в този вид) и да не може да го екстракнеш си е меко казано аматьорско изпълнение.

Плаче ми се вече, от снощи в 21 часа съм почнал да местя сайт при тях.
Адон домейна създаден, папката му я няма и не можеш ръчно да я създадеш.
Тикета ми е в 21 и нещо за проблема, и днес във 9 сутринта е отговора им :D
Добре, че беше само 30 MB сайта, че инак през FTP щеше да се влачи цял ден.
Но проблемите не свърват до тук, все още си зарежда упорито дефоулт страничката им, а домейна е насочен и купен от тях идея си нямам от кога.

А това ме довърши:
Код:
Current PHP version: 4.4.8
Това е по подразбиране за всеки адон домейн.
 
Последно редактирано:
Леле, какви драми имаш ти човек. Работил съм сайт на този хост и наистина доста тегаво. Като го видя, че си е взел там хост му казва друга цена или той да си комуникира със съпорта им, макар, че второ не се случва, защото не знае какво да пита и да им покаже като проблем. Не искам да звуча грубо, но почти не съм имал случай нещата да са мнали гладко при тези красавци. Не знам кой ги управлява, но голяма греда са. За това не се учудих, че са купили топхост. :)
 
От: Re: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

Леле, какви драми имаш ти човек. Работил съм сайт на този хост и наистина доста тегаво. Като го видя, че си е взел там хост му казва друга цена или той да си комуникира със съпорта им, макар, че второ не се случва, защото не знае какво да пита и да им покаже като проблем. Не искам да звуча грубо, но почти не съм имал случай нещата да са мнали гладко при тези красавци. Не знам кой ги управлява, но голяма греда са. За това не се учудих, че са купили топхост. :)

Със създаването на адон домейни и преди съм имал проблем, тогава си бях взел от промото им -90% май беше и след месец си исках парите обратно.
 
От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

Във host.bg нито във файловия им мениджър, нито във уеб фтп-то имаш опция да разархивираш пакет...
Това ако не е малоумно не знам :cry:

Професионалистите ползват SSH/SFPT
 
От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

А дали в хост предлагат тези неща?
Да........................................
 
От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

CooliceHost! Това е хостингът, който подхожда индивидуално към клиентите си и предлага най- удачният вариант за всеки сайт. Цените са съвсем прилични и най- важното е, че досега не съм имал проблеми с процесорно време и други подобни, които обикновено са написани с дребен шрифт в общите условия!

Жалко, че не мога да съм при тях :( Иначе след изтичането веднага щях да се преместя ..
 
Re: От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

Жалко, че не мога да съм при тях :( Иначе след изтичането веднага щях да се преместя ..

И на мен ми е кофти....дано намериш някой, който да отговаря на изискванията ти. Успехи и ако нещо има, питай в отделна тема. ;)
 
От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

В момента superhosting.bg не се отваря :) Явно и те самите имат проблеми със себе си :wink:
 
От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

Вероятно празнуват и са се напили толкова много че са ритнали някоя машина :) но да не бачкат.
 
От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

Оправиха се те, но тук пробвам един сайт който е хостнат при тях и той все още не се отваря :)
 
От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

За мен superhosting винаги са били с много надути цени за услугите си. Проблемите им с клиентите не са малък брой. Цената трябва да си отговаря на нивото на качеството, а в случая не е така.
 
От: Re: От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

Superhosting (суперхостинг ) са много зле вече. Ползвам ги от 7-8 години. До скоро беше ок. Но сега.... 99.9 % uptime - bullshit. Последните няколко дни сайтът ту работи - ту не. Изобщо много разочарован. Нарастване на изразходваното процесорно време... Е това е подигравка. Със 300-400 посещения на ден. Нямам думи просото. Дават GBs, а те ограничават в броя на файлове....
ХАХА
Ще търсим друг хостинг
 
От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

На кой сървър си? Аз нямам никакви проблеми.
 
От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

Откакто смених суперхостинг с куулайс-а, ми е леко на душата, на джоба и на пощенската кутия.
 

Горе