Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

auc7ion.com

Буквата "t" е често замествана с "7".

Auc7ion.com е перфектен за всеки, който планира да пусне сайт за онлайн търгове.

Очаквам всякаквипредложения, от сериозни хора на Лично Съобщение,

Ти сериозно ли :О
 
Последно редактирано:
От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

е сериозно.. 3 страници тема стана вече :)

сещам се сега и за новия ми домейн:

w3bD3z1n3-8uIgaR1a.com

(ама пък не сме сериозна фирма :( )
 
От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

hahahahahaahah

vbox

сайта за чалга клипчета

Е vbox не може да се мери със Интернационални Директории от типа на onlinecategory.com която се рекламира със СПАМ и получава милиони посетители на ден.

А аз поне продавам .com Домейни, а не .tk, за които за първи път чух от твоя thread, но виждам че са били за по 200 лева бройката.
 
Последно редактирано:
От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

А на останалите разбирачи, благодаря че развалиха темата - но като гледам за няма и 24 часа е полу4ила около 300 раглеждания, затова се надявам поне да са получили вниманието, за което толкова отчаяно се борят.
 
От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

е сериозно.. 3 страници тема стана вече :)

сещам се сега и за новия ми домейн:

w3bD3z1n3-8uIgaR1a.com

(ама пък не сме сериозна фирма :( )


Много ми хареса , мисля да те пробвам на арбитраж за него ! ;p
 
От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

Не знам аз от толко години се занимавам с it, програмиране и тем подобни тъпни
ама точно т със 7 досега не бях виждал някой да заменя. Ни в университета, ни в работата
ни по света де съм обикалял. Това ще да е някой глупост на 11 годишните келеши
в irc най вероятно.
 
От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

@Stop бате почваш да се излагаш, няма ли да разбереш че това е ламерски домейн, никой не пише със 7ци... По добре оттегли офертата си от тук и пробвай някъде другаде ;)
 
От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

Сетих се ся... Имаше една статия на един блогър... там пишеше за сайтовете за запознанства и беше дал примери от сигнатурите в профилите.

Много ги нахранил..

та сетих ся зак като спомена за Irc.. ко ми се занимава може да метна линкче да почетеме фън4e7o :) {} {} {P}
 
От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

Не съм се и надявал да се харесам на всички ви, но не е нужно едно и също негативно мнение да бъде повтаряно по 100 пъти – ако имате комплекс за малоценност и искате да бъдете забелязани станете за секунда от компютъра. Облечете новите дрешки и излезте на вън.

След като сте толкова интелигентни, преди да говорите проучете малко и тъй като ви мързи, защото е много по лесно да си дървен философ, ето 2 странички които показват как някои хора заменят 7 със T. (Очаквам някой ветеран в интернет индустрията, да каже че не е чувал за wikipedia)

http://en.wikipedia.org/wiki/Leet
http://www.theplatemarket.com/number_plate_letter_substitutes.php


Никой не претендира, че това е най-хубавия домейн на света. Но Аз смятам, че домейна е оригинален и интересен!
 
От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

Реших го ще си направя бъкс сайт на домейна s7op.com

(вече някои гора си мислят че наистина се занимавам с бъкс.то няма лошо :) )

градски стига с тия целувки {{}} :lol:

и се сещам само за h4x0r H@Ck3r$ h@cK3R5 или каквото се сетиш
 
Последно редактирано:
От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

Реших го ще си направя бъкс сайт на домейна s7op.com

(вече някои гора си мислят че наистина се занимавам с бъкс.то няма лошо :) )

градски стига с тия целувки {{}} :lol:

и се сещам само за h4x0r h@ck3r$ h@ck3r5 или каквото се сетиш
Оставете човека най сетне на мира де. Не виждам смисъл да се дразните един с друг. Предлагам на тези, които имат права да преместят темата в кофата. Вече не виждам защо тази тема е в този раздел. Направете един раздел "Простотия" и в него ще се пише най-много, щом искате съдържание да има във форума.
 
От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

зна4и vbox7 означава вибоксТ ясно..

м3м0р3кс по спокойно баце..
 
От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

@stop
Тук е пълно със злобари и псевдорзбирачи. Не се хаби. Аз ги игнорирам вече.
Питай ги какви сайтове имат и колко печелят от тях. Мисля, че като ги видиш няма да се ядосваш а ще ги съжелиш...
 
От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

Аз измислих какъв сайт да направя: гъзарски текст.. :D Ето какво ще съдържа:
Ще конвертира t - 7, a - 4, i - 1, o - 0, e - 3, май пропускам нещо.. не бъркам се. Ще прави всяка 2ра или всяка 3та буква голяма зависи как гъзара прецени, също ще конвертира част от текста на кирилица ммм перфектно :D и6t3 С74n3 н3670 т4k0v4, ко шее каете а? :D Мисля, че е крайно време темата да отиде в кофата :)
 

Горе