Продава се: Супер оферта: 10 статии от мен + реклама

nikste

Active Member
Рейтинг - 90.9%
10   1   0
Пускам само 3 пакета за следната услуга
  • 10 статии писани от мен по зададени от вас теми от 500 до 800 думи
  • постване на статиите в два мои сайта с висок рейтинг
  • добавяне до 3 линка към ваши сайтове във всяка статия
Срок на изпълнение: 3 календарни дни

Промо цена: 180 лева на пакет!

Плащане: банков път или ePay

За повече информация: пишете на ЛС
 
  • Like
Реакции: DJO
Остават два пакета. За повече информация пишете на лично
 
Вдигам темата. Който вземе пакета получава и реклама чрез линк в каталог от сайтове + добавяне на линк в още 3 мои сайта!
 
Писах ви. Все още има един пакет и мога да изпълня поръчката за 3 дни.
 
Последния пакет само за 180 лева. Включено е към него и реклама към сайтът ви. За повече информация пишете на лично
 
И последния пакет е купен. Пускам само още два пакета! За повече информация на лично.
 
От четвъртък мога да работя по още два пакета за двама клиенти. Моля, отправяйте вашите запитвания на лично, където ще мога да ви дам повече информация
 
Много сме объркани... какво значи фразата "мои сайта с висок рейтинг"?

Не виждам как някой, ще иска да има линк, към който и да е сайт, които не е свързан с неговите продукти или ниши(ест има всякакви "оптимизатори специалисти").

Може ли малко по-конкрента информация за това? (линкове към сайтовте примерно?)

Каталожните сайтове имат 0.01% тежест към резултатите и хората, които си мислят, че нещо би им помогнало, много се лъжат ...

Все пак, ако не видим линкове към тях няма как да Ви станем клиенти! Благодарим!
 
Здравейте, колега и благодаря за интереса. Прав сте за сайтовете, че трябва да са тематични, а линковете, които предлагам в моите сайтове са каталог от линкове в най-различни категории. Точно в тези категории аз добавям сайтове, които съответстват на тях. Иначе наистина няма смисъл.

Всички мои клиенти и потенциални клиенти пишат на ЛС, където получават подробна информация за услугата.

Ако имате други въпросите, питайте тук или на ЛС

Поздрави!
 

Горе