Супер тъпите управници пак вдигат данъците..

да фалира някоя и друга банка

Тая мантра помага ли ти поне на теб? Сега фалират застрахователни дружества и хората остават незащитени от държавата - кво праим? Тоест, тиквун какво направи в защита на раята? Назначили Пеевски - голям праз! Престъпник от същия ранг е десен тестикул на тиквоча (Цецо крадецо) - някой да е протестирал? Бърни, доводите ти са смешни. Няма как да имаш логични доводи в защита на мръсната мутренска сган. Поне си трай, че разсмиваш аудиторията. А пък оня клет човечец дето вади на мутрьо стъкмистиките не ща и да го коментирам...

Апропо, гледахте ли миналата седмица как на форума на ЕНП всички демонстративно се изнесоха, когато тиквоча излезе на трибуната? Тва, щото е много добър управник сигурно? Завиждат, че страната ни изпревари Китай по ръст на икономиката и преборихме корпуцията... ;)

https://frognews.bg/novini/rakovods...inki-pri-poiavata-borisov-stsenata-video.html
 
Последно редактирано:
При положение, че темата е за политиците и решенията им на какво да я обърнем на софтуерен спор ли - да е по-високо ?

Мани, аз съм изкукал, обърках темата с друга. И въпреки това темата започва с "управниците", което е доста по-добре от сравнения между БСП, ДПС, ГЕРБ и назоваването на конкретни имена - Бойко, Радев, Симеонов, Каракачанов, Пеевсчки и кой ли не. То просто няма смисъл да се споменават и сравняват едни с други, защото са по-еднакви от чалга певици.
 
Явно вие искате екшън - дестабилизация, спиране на европарите, протести, служебни правителства. А знаете ли това колко години ще ни дръпне назад? Май не ви пука. Вместо да правите пари и да се възползвате от ръста на икономиката, вие сте се хванали за 5 лв по-висок данък. Като дойдат следващите да не би да махнат плоския данък и да намалят ДДС-то? Точно обратното, ще скочат да дават високи пенсии и ще ви бръкнат за това в джоба като оправдание.
 
Явно вие искате екшън - дестабилизация, спиране на европарите, протести, служебни правителства. А знаете ли това колко години ще ни дръпне назад? Май не ви пука. Вместо да правите пари и да се възползвате от ръста на икономиката, вие сте се хванали за 5 лв по-висок данък. Като дойдат следващите да не би да махнат плоския данък и да намалят ДДС-то? Точно обратното, ще скочат да дават високи пенсии и ще ви бръкнат за това в джоба като оправдание.
Ама ти разбираш ли че тези ЕВРОПАРИ влизат в джоба на роднини ? Как да се възползваме , като постоянно пречат на бизнеса? Какво е това сега с онлайн магазините? изобщо нищо не е ясно..
 
Ама сте и вие едни... Пеевски е човек на Тиквун! Кой според вас го назначи? Истинския въпрос не е КОЙ, а ЗАЩО го назначи. С кого трябваше да се разправя от този пост? Не и с тиквата определено...
Нещо не си гледал много политика по-това време... Герб не беше в управлението по това време , а след седмици задаване на въпроса Орешарски сам призна , че Станишев му е казал да го поставят на поста.
За жалост на нанди , народа много повече мрази крадците от БСП от колкото крадците от Герб. И то с право - поразиите направете по-времето на БСП са огромни...
 
Какво значение има кой е бил на власт, като назначения беше Пеевски, а той е човек на Бойко?
 
За жалост на нанди , народа много повече мрази крадците от БСП от колкото крадците от Герб.

Ти си народа??? Или си упълномощен да го представляваш? :)

Погледни изборните проценти, а сега направи една проста сметка: на изборите гласуват около 40% процента от хората с право на глас, да кажем. От тези 40%, 21% са за винету, а 19% за БСП. Ако ще говорим за народа, то 80% не са подкрепили партия ГРОБ, така че не знам защо така говориш? Наивен ли си или се правиш на прос'? :)
 
Ти си народа??? Или си упълномощен да го представляваш? :)

Погледни изборните проценти, а сега направи една проста сметка: на изборите гласуват около 40% процента от хората с право на глас, да кажем. От тези 40%, 21% са за винету, а 19% за БСП. Ако ще говорим за народа, то 80% не са подкрепили партия ГРОБ, така че не знам защо така говориш? Наивен ли си или се правиш на прос'? :)

Много си плосък брато от къде знаеш, какво са подкрепили тези 80% може пък да им харесва партия ГРОБ да не си гадател, че знаеш какво искат, щом не са гласували не ги интересува начи са си добре и така нямат нужда от промяна!!!
 
ГЕРБ получиха тези гласове , защото направиха разделение.. Не защото БСП са откраднали повече от ГЕРБ... БСП бяха в коалиция с ДПС и затова ГЕРБ постоянно повтаряха че няма да играят с ДПС и затова взимаха гласовете, обаче вече нещата не седят много така, на хората им писна да чуят че БСП + ДПС ще са по-голямо зло.. те ДПС и сега играят с ГЕРБ...
 
30 години една и съща плоча. Все към по-добро вървим. И когато последните години нещо се постигна, пак искате рестарт. Еми ще си ги получите, много скоро. Ама няма да е за добро.
 
Много си плосък брато от къде знаеш, какво са подкрепили тези 80% може пък да им харесва партия ГРОБ да не си гадател, че знаеш какво искат, щом не са гласували не ги интересува начи са си добре и така нямат нужда от промяна!!!

Ти не си правиш труда да видиш, че съм жена, па аз съм била плоска. Ей такива сте феновете на тиквоча - мързи ви да напънете тая единствена гънка, и му вярвате, че цъфтим, та връзваме...:rolleyes:
 
30 години една и съща плоча. Все към по-добро вървим. И когато последните години нещо се постигна, пак искате рестарт. Еми ще си ги получите, много скоро. Ама няма да е за добро.
Какво сме постигнали последните 10 години? Вдигат заплатата с 50 лв ? И какво следва => вдигат цената на тока, парното, данъците, застраховките, цените на горивата, хляба, яйцата, вдигат осигуровките и всичко... Аз съм от Хасково, знаеш ли че за да построим къщата си трябваше да дадем 2 бона за един подпис.. И това са го направили съвсем легално.. Дарение към общината, иначе няма подпис и не можеш да започнеш строеж.. А предишния кмет пък знаеш ли че изискваше да си купиш материалите и бетона за строежа от неговите фирми? Иначе не можеш да строиш... Да иначе сме спрели корупцията и подкупите.. Кмет на Минерални Бани в хасковско който е от ДПС почти цялата община си купи.. направи 2 хотела с обществени европари.. купи цели гори и централни места.. още толкова продаде за жълти стотинки.. Даде продажбата на дърва на братовчедси който за 1 година си купи АУДИ А8 2015 година.. Купи си от Хасково 4 етажна коперация и сега инвестира пари в ресторанти и хотели в Германия... до преди 5 години нямаше пари за баничка.. Къде са разследващите? Къде е държавата ? Къде е ГЕРБ? Къде е властта? Няма никой защото човека си намерил къде да си плати и без да се крие си играе и с ГЕРБ... Все едно е частна собственост и частна фирма общината ... Тука ако е така, значи навсякъде е така... Къде е ВЛастта и защо ги позволява тези неща... ?
 
Какво сме постигнали последните 10 години? Вдигат заплатата с 50 лв ? И какво следва => вдигат цената на тока, парното, данъците, застраховките, цените на горивата, хляба, яйцата, вдигат осигуровките и всичко... Аз съм от Хасково, знаеш ли че за да построим къщата си трябваше да дадем 2 бона за един подпис.. И това са го направили съвсем легално.. Дарение към общината, иначе няма подпис и не можеш да започнеш строеж.. А предишния кмет пък знаеш ли че изискваше да си купиш материалите и бетона за строежа от неговите фирми? Иначе не можеш да строиш... Да иначе сме спрели корупцията и подкупите.. Кмет на Минерални Бани в хасковско който е от ДПС почти цялата община си купи.. направи 2 хотела с обществени европари.. купи цели гори и централни места.. още толкова продаде за жълти стотинки.. Даде продажбата на дърва на братовчедси който за 1 година си купи АУДИ А8 2015 година.. Купи си от Хасково 4 етажна коперация и сега инвестира пари в ресторанти и хотели в Германия... до преди 5 години нямаше пари за баничка.. Къде са разследващите? Къде е държавата ? Къде е ГЕРБ? Къде е властта? Няма никой защото човека си намерил къде да си плати и без да се крие си играе и с ГЕРБ... Все едно е частна собственост и частна фирма общината ... Тука ако е така, значи навсякъде е така... Къде е ВЛастта и защо ги позволява тези неща... ?
Ето, сам стигна до извода, че нищо няма да се промени никога тук! А според мен може да стане и по-лошо!
 
Ти не си правиш труда да видиш, че съм жена, па аз съм била плоска. Ей такива сте феновете на тиквоча - мързи ви да напънете тая единствена гънка, и му вярвате, че цъфтим, та връзваме...:rolleyes:

hahah Милеиди извинете :) ако прочетеш, по внимателно коментарите ми, а и на останалите хора, които изразяват различно мнение от твоето. Ще видиш, че никой от нас не е фен на тиквата ви. Става въпрос, че поне това управление прави нещо и има прогрес разбирасе той е малък и не във всички свери но има прогрес, а при предходните управления това липсва изцяло и всичко е само надолу. Каквото и да казвате по-добро от сегашното няма за момента и мое мнение е че скоро няма да дойте по-добро :Д
 
hahah Милеиди извинете :) ако прочетеш, по внимателно коментарите ми, а и на останалите хора, които изразяват различно мнение от твоето. Ще видиш, че никой от нас не е фен на тиквата ви. Става въпрос, че поне това управление прави нещо и има прогрес разбирасе той е малък и не във всички свери но има прогрес, а при предходните управления това липсва изцяло и всичко е само надолу. Каквото и да казвате по-добро от сегашното няма за момента и мое мнение е че скоро няма да дойте по-добро :Д

Милорд, не мога да се съглася с вашето мнение и да приема възгледите ви за обективни. Страната е в разруха още от първите месеци на първия мандат на тиквата НИ. Ако все още нещо не е напълно унищожено в страната ни, то не е благодарение, а въпреки опитите на политическа криминална групировка ГРОБ.
 
Милорд, не мога да се съглася с вашето мнение и да приема възгледите ви за обективни. Страната е в разруха още от първите месеци на първия мандат на тиквата НИ. Ако все още нещо не е напълно унищожено в страната ни, то не е благодарение, а въпреки опитите на политическа криминална групировка ГРОБ.

За това има избори ти виждаш разруха аз виждам прогрес и все повече хора да забогатяват не случаино тази година почивахме по 5 пъти на море (тая гърция я пръснахме всяка събота и неделя :Д) после октомври яко париж, милано, дубаи :Д ти виждаш едно аз друго. Явно 1 милион гласуващи за Гроб са като мен а 1 милион са като теб гласуващи за помощи и пенсии :)

Може и да си от тези 2 милиона не гласуващи които, не им пречи да нямат мнение и живеят добре но искат и по добре но незнаяк как да стане но пък ги мързи да гласуват или не им дреме :Д
 
Честно казано тиквата ми е най-противната личност след Ц.Ц, но пък тук герберският кмет доста стегна града (за Търговище става въпрос). Предният беше 3 мандата от БСП с общински съвет почти изцяло от ДПС и се скъсваха да крадат. Който е идвал насам знае, че нямаше 1 нормална улица. Сега център, велоалеи, улици, кръгови, строи се яко. Така че има и плюсове и минуси, все ще има недоволни. Като цяло всичко зависи от кметовете, явно нашия сега е свестен човек - доктор е все пак :D
 
Честно казано тиквата ми е най-противната личност след Ц.Ц, но пък тук герберският кмет доста стегна града (за Търговище става въпрос). Предният беше 3 мандата от БСП с общински съвет почти изцяло от ДПС и се скъсваха да крадат. Който е идвал насам знае, че нямаше 1 нормална улица. Сега център, велоалеи, улици, кръгови, строи се яко. Така че има и плюсове и минуси, все ще има недоволни. Като цяло всичко зависи от кметовете, явно нашия сега е свестен човек - доктор е все пак :D

Затова говоря Стара Загора е същото града става супер строи се яко това е дело на ГЕРБ не е на филанкишията, не всичко е лошо има и добро. Просто се включих в темата понеже се казва само лошото не го отричам има страшни глупости но направиха и много добри неща. Дай доже да стават повече и повече хора да усещат промените имаги, но няма как да стане за ден два трябва си много време много :Д
 
Навсякъде прогрес, народа 3 пъти избра ГЕРБ, а вие мрънкате. Признаха, че страната ни има възход, Коледни добавки към пенсиите, паднаха цените на бензина, оставки като по поръчка, ама мрън-мрън! И как става тоя беден български народ - кръчмите пълни, тур агенциите не смогват - нон-стоп почивки, Велинград се пръска в момента по шевовете, а там хотелите никак не са евтини. Къде е тая бедност, аз не я виждам.
 
града става супер строи се яко това е дело на ГЕРБ не е на филанкишията

Ми не, точно дело на филанкишията е. Случили сте на кмет, а не на партийната му принадлежност. И от движението на Йоло Денев да беше, пак щеше да върши добра работа. На много места кметовете на гроб са леш.
 

Горе