Търся: Сценарист за предаване в национален ефир

Andrew

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Сценарист на телевизионно предаване (тематика: дигитални технологии)

Месторабота – София

Граждански договор

Възможност за работа от вкъщи

Заплащане на брой

Изисквания:

  • Задължителен журналистически опит в телевизия
  • Опит като сценарист в телевизионно предаване е предимство
  • Познания в областта на дигиталните технологии или задълбочен интерес към тематиката на предаването
  • Отлична езикова и компютърна грамотност
  • Способност да проучва, анализира и проверява информация, свързана с тематиката на предаването
  • Умения да проучва и предлага подходящи събеседници за интервю по теми, свързани с предаването
  • Елементарни умения за работа с програми за провеждане на видеоконферентни разговори и за запис от екрана.
  • Умения за работа в екип, спазване на крайни срокове.
  • Познаване на Закона за радиото и телевизията
Отговорности:

  • Създаване на сценарий за 30-минутно предаване
  • Проучва и предлага теми за реализиране в предаването
  • Проучва и предлага подходящите събеседници
  • Подготвя предварителна информация и въпроси за репортерите и кратка инструкция за идейния замисъл
  • Спазва всички крайни срокове, свързани с телевизионното производство
Работно време:

  • Възможност за работа от вкъщи
  • Не се налага присъствие в редакцията, възможно е комуникацията с екипа да се осъществява дистанционно.
Ако желаете да се присъедините към нашия екип и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете aвтобиография и линк към ваши сценарии, текстове и видеоматериали или портфолио на:
[email protected]

Ще се свържем с одобрените кандидати.
 
Супер обява. Скоро не съм попадал на такова. Поздравление и дано наистина намерите човек от тук, които да изпълнява добре задълженията си. Има ли работно име и време, в което ще се излъчва или още в зародиш идеята? Успехи от мен.
 
Супер обява. Скоро не съм попадал на такова. Поздравление и дано наистина намерите човек от тук, които да изпълнява добре задълженията си. Има ли работно име и време, в което ще се излъчва или още в зародиш идеята? Успехи от мен.
Благодаря, Blinky! Предаването се излъчва от 2018-та година, но поради определени обстоятелства, аз и екипът, които го реализира предпочитаме да заобиколим HR отдела на телевизията и да говорим директно с кандидатите. Затова и обявата не е конкретна, но ще дам пълна информация на всеки, който се свърже с мен :)
 

Горе