Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

$INeed$

Well-Known Member
Здравейте. Дойде момента и аз да попитам малко адванс хората в областта на счетоводството. Трябва ми добър счетоводен софтуер, който да отговаря на следните изисквания:

* Да може да води поредност на фактурите, с дата, номер, фирма и всичко;
* Да може да къстамизира визията на фактурите от към слагане на лого, уеб адреси, детайли за връзка;
* Да да хвърля PDF формати на фактурите;
* Ако има е уеб базиран и може счетоводителката да влезе да си ги гледа без да ме занимава, още по-добре.

Това е. Може да е уеб базиран или декстоп, няма значение. Както и няма значение дали е фри или платен. Рагледах https://faktura-bg.com/ , но не това, което ми трябва май. Еми това е като цяло. Ако нещо друго се сетя ще допълвам, но е това. Далеч съм от мисълта, че ще успея да до вържа към онлайн банкирането по някакъв начин. :) Някой ден в бъдещето, може би. ;)

Мерси колеги за мненията ви от сега. ;)
 
От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Аз не се занимавам със счетоводство, но според моите наблюдения, повечето счетоводители използват софтуера на Микроинвест
Не знам поради каква причина, дали цена или качество, но това са ми набляденията
 
Аз не се занимавам със счетоводство, но според моите наблюдения, повечето счетоводители използват софтуера на Микроинвест
Не знам поради каква причина, дали цена или качество, но това са ми набляденията

Тези не са лоши, но малко ми идват out of date. Нещо по-интерактивно с мобилни приложения ала бала няма ли вече. ;)

Може и да бъркам за тях, ще ги разгледам, но не знам дали ще свършат работа. ;)
 
Ако това им е изгенерираната фактура:

47385c1e1025ac4b.jpg


Не ми върши работа. Баси, тия не минаха ли в 21- век. :)
 
От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Здравейте. Дойде момента и аз да попитам малко адванс хората в областта на счетоводството. Трябва ми добър счетоводен софтуер, който да отговаря на следните изисквания:

* Да може да води поредност на фактурите, с дата, номер, фирма и всичко;
* Да може да къстамизира визията на фактурите от към слагане на лого, уеб адреси, детайли за връзка;
* Да да хвърля PDF формати на фактурите;
* Ако има е уеб базиран и може счетоводителката да влезе да си ги гледа без да ме занимава, още по-добре.

Това е. Може да е уеб базиран или декстоп, няма значение. Както и няма значение дали е фри или платен. Рагледах https://faktura-bg.com/ , но не това, което ми трябва май. Еми това е като цяло. Ако нещо друго се сетя ще допълвам, но е това. Далеч съм от мисълта, че ще успея да до вържа към онлайн банкирането по някакъв начин. :) Някой ден в бъдещето, може би. ;)

Мерси колеги за мненията ви от сега. ;)

Чакай, че се обърках, складов или счетоводен софтуер ти трябва. Защото това което описваш може да го правят и складовите софтуери. Плюс това, че ти управлява и склада. А те нещата са вързани. Получаваш стока въвеждаш фактура. Продаваш стока издаваш фактура...
 
Счетоводен бе бате, аз сайтове на склад не държа. :)

Интересуваме повече визията на фактурата, както и достъпа до системата от дистанция, но най-вече - експорта в pdf, или друг тип файл четяем и правилата подредба на всяка една фактура. Това е. Нищо друго. ;)
 
От: Re: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Счетоводен бе бате, аз сайтове на склад не държа. :)

Интересуваме повече визията на фактурата, както и достъпа до системата от дистанция, но най-вече - експорта в pdf, или друг тип файл четяем и правилата подредба на всяка една фактура. Това е. Нищо друго. ;)

Ти сега и глезотии за визията на фактурата, ами не е ли по важно да е вързан и ъпдейтнат
На конкурс за фактури ли ще ходиш :drama:
 
Сега си правя на ръка и ми е важно да си следвам някаква визия, защото клиента се впечатлява от това, и не мисля да се откажа, защото има някакви дървени изпълнения, които се ъпдейтват. Че те и моите се ъпдейтват. :) А колкото дали е свързан, е ще зипвам и ще пращам. ;)
 
От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Аха викаш на ръка са оправяш, ама сакаш някой да ти помогни
Дай критерии за помошничка и стартирай конкурс
 
От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Здравейте. Дойде момента и аз да попитам малко адванс хората в областта на счетоводството. Трябва ми добър счетоводен софтуер, който да отговаря на следните изисквания:

* Да може да води поредност на фактурите, с дата, номер, фирма и всичко;
* Да може да къстамизира визията на фактурите от към слагане на лого, уеб адреси, детайли за връзка;
* Да да хвърля PDF формати на фактурите;
* Ако има е уеб базиран и може счетоводителката да влезе да си ги гледа без да ме занимава, още по-добре.

Това е. Може да е уеб базиран или декстоп, няма значение. Както и няма значение дали е фри или платен. Рагледах https://faktura-bg.com/ , но не това, което ми трябва май. Еми това е като цяло. Ако нещо друго се сетя ще допълвам, но е това. Далеч съм от мисълта, че ще успея да до вържа към онлайн банкирането по някакъв начин. :) Някой ден в бъдещето, може би. ;)

Мерси колеги за мненията ви от сега. ;)

Това са изисквания за софтуер, който печата фактури. Счетоводството е много повече от това да издадеш една фактура.
Ако това са всичките ти изисквания, можеш да решиш проблема с малко макроси на excel, open office итн.
 
От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

трябва ти софтуер за фактуриране, не счетоводен софтуер:

https://fakturi.com/
https://www.fakturirane.bg/
http://www.efaktura.bg/


Варинати колкото искаш. Сигурен съм, че за твоите нужди всеки един ще пасне, въпрос на бюджетиране е кой да избереш. Всичките си имат минимално изискуемите задължителни и законово установени реквизити.
 
Супер, и на мен ще ми пасне нещо такова. И на мен ми се иска да са оформени добре, защото си е изгледа все пак. Не може всичкото да ти е мега пипнато, договори, оферти, не знам си какво.... и плес, фактурата дърварска, като на повечето фирми от 80-те години. :) Така де.

@s1yf0x, това може ли да се достъпва от някой със статус "viewer"? Питам в случай, както спомена човека, че иска да му се гледа от счетоводството. ;)
 
От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

По спомен и в трите имаше такава възможност.
 
От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Всички програми за фактуриране за които се сещам имат опция за темплейт на фактурата... Въпроса е че темплейта ти трябва дса си го направиш
 
Re: От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Всички програми за фактуриране за които се сещам имат опция за темплейт на фактурата... Въпроса е че темплейта ти трябва дса си го направиш

Да, ясно е това, ако щат и HTML ще им се прикачи, няма проблем, само да плюе нещо красиво. ;)
 
От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Между другото ти колко красиви фактури си виждал?
Не говоря за добре оформени а за красиви, цветни, с графика някаква, защото аз от години не съм виждал...

И то не толкова щото не може да се направи, ами щото примерно с фактури работят счетоводителите, на които им е все тая дали е красива фактурата... Даже ако е много красива може да им пречи...
Гледай офертите ти да са красиво оформени, щото те стигат до клиента, на фактурите маината им...
 
От: Re: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

Може би се има предвид добра подредба на полета и детайли и добре позициониране на лого. Ако си говорим за друго, си е извращение, ако питате мен. ;)

Да вместо на някои клиент, ще направи впечатление на някои данъчен :lol:
 
От: Счетоводен софтуер за фирма | Предложения?

http://invoicepro.bg/


1. Безплатно
2. Поставяне на лого
3. Online базирано
4. Няколко дизайна

Това е пак на Microinvest онова което го даде е от Склад вероятно, и не ти разбрах точките които си посочил може би за нулевата ставка на ДДС което е опция все пак.

От година съм с invoicepro. Има си справчици, нямам никакви оплаквания до сега при над 1000 издадени документа.
 

Горе