Събмит в български социални мрежи

fenixsz

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Предлагам услугата събмит в български социални мрежи. Мрежите са 56 на брой, като само 2-3 може би не са на обща тематика. Не работя с други списъци освен моя.

За повече информация - Добавяне в български социални мрежи

Това, което прави услугата ми по-специална е възможността да се намали до минимум фоотпринта, който оставям при събмитването на линковете.

Отличителни черти:

  • Събмит на всеки един линк във 90% от мрежите с рандом потребителско име (за момента имам по 6 акаунта в повечето мрежи, но ги увеличавам всеки ден)
  • Спининг на етикетите/таговете {таг1, таг2, таг3|таг4, таг1, таг5|таг1, таг3, таг4}
  • Вложен/nested спинниг на съдържание
  • Избор на снимка заредена от страницата в мрежите, които е възможно
  • Гласуване на публикацията


Цена:

  • 1 линк - 4 лв
  • 2 линка - 7 лв
  • 3 линка - 9 лв
  • всеки следващ линк по 2 лв


Давам репорт с минимум 45 линка към публикаци или профили, ако не го изпълня, получавате услугата безплатно. Ако страницата е вече публикувана в някои мрежи, то ще получите репорт къде е вече публикувана, това няма да ви освободи от заплащане на услугата. Работата си е работа.


Основни условия за линковете:

  • Да не насаждат религиозна или етническа омраза;
  • Да не съдържат п0рн0графски текстове, както и думи като с3кс, ***** и други, както и магазини за подобни продукти;
  • Да не бъдат нискокачествени уеб-сайтове само с една страница;
  • Съдържанието за добавяне да бъде смислено.


Условия и методи на плащане

В сайта съм посочил ePay, като ще добавя и IBAN. С Paypal предпочитам да не работя.
За потребители с поне 3 зелени квадратчета репутация, мога да предложа, заплащане след извършване на услугата само за форума.



Изпращане на информацията

Изпращане на списъкът със социални мрежи за одобрение. Изтеглете си от линка файла urls-blank.xls и попълнете полетата, като изберете и от категориите и подкатегориите, които изглеждат като тези на Свежо. Изпратете го чрез формата и ме изчакайте за потвърждение.
 
Последно редактирано:
От: Събмит в български социални мрежи

Пробвах услугата - получих 54 успешни събмита в наистина най-добрите български социалки и 4 съобщения за "вече има такъв добавен адрес".
Мисля че услугата напълно си заслужава и може да се ползва за важни вътрешни страници от сайтовете ви и за главни страници на новите сайтове
 
От: Събмит в български социални мрежи

Услугата е уникална, добра и се изпълнява за секунди. Събмитнах файла и след 1-2 часа получих репост със свършената работа. Най-много ми направи впечатление това, че провайдъра на услугата има личен подход към всеки един клиент.

Заслужава си и силно го препоръчвам на тези, които имат нужда от подобна услуга. Ще го използвам и в бъдеще, при нови проекти.

Успехи на него и всички негови сегашни, и потенциални клиенти. ;)
 
От: Събмит в български социални мрежи

Не мога да те намеря в скайпа, свърши се моля те с мен - yurixbg
 
От: Събмит в български социални мрежи

Здравейте,

На мен ми беше предложил безплатно ревю. Реших да се възползвам и резултата е добър, всичко е точно.
 

Горе