Предлагам: Събмит в соц. мрежи и директории

От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Супер изпълнени! Разбрахме се, платих към 16:00 и до вечерта беше свършила работата. Малко по късно разбрах че е така защото писмото й беше отишло в спама :)
Препоръчвам!
 
От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Получих много дружелюбно, търпеливо и позитивно отношение. Наистина бързо изпълнение, линковете отговарят на очакванията ми, доволен съм! :)
 
От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Чакам резултати и ще пиша допълнително за услугите, които предлага колежката :)
 
От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Здравейте,моля за оферта само за български страници,начин на плащане и подробности
 
От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Интересуват ме няколко неща:

Защо е това ограничение "до пет заглавия и описания" - така ще има много повторения.

Директориите АА ли са?

И ако можеш да ми пратиш списъка с английските директории и букмарк сайтове да ги прегледам преди да поръчам.
 
Re: От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Интересуват ме няколко неща:

Защо е това ограничение "до пет заглавия и описания" - така ще има много повторения.

Директориите АА ли са?

И ако можеш да ми пратиш списъка с английските директории и букмарк сайтове да ги прегледам преди да поръчам.
Извинявам се за късния отговор, не следях темата.

1. Ограничението принципно не е задължително, може и повече. Но за повече от 10-15 заглавия/описания ми се заплаща малко отгоре.
2. Част от английските директории са AA.
3. Мога, прати ми имейла си на ЛС и ще ти изпратя списъка ми.
 
Последно редактирано:
От: Re: От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Извинявам се за късния отговор, не следях темата.

1. Ограничението принципно не е задължително, може и повече. Но за повече от 10-15 заглавия/описания ми се заплаща малко отгоре.
2. Да, английските директории са АА.
3. Мога, прати ми имейла си на ЛС и ще ти изпратя списъка ми.

Пратих ти мейл на ЛС.

Относно броя заглавия и описания - не работиш ли със спинтакс?

Давам ти два файла със спиннати заглавия и описания, вкарваш ги, в който ти е удобно спинър и само натискаш едно копче и ти плюе различни, а в случая няма значение колко ще излезе общата бройка, защото всичко е предварително спиннато. Даже е по-удобно, от колкото да ги вадиш ред по ред от някакъв файл. :)
 
От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Имам въпрос. Събмита в Ен ръчен ли е или автоматизиран? За колко време става като срок?
 
Re: От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Имам въпрос. Събмита в Ен ръчен ли е или автоматизиран? За колко време става като срок?
Всички събмити се правят ръчно. По принцип събмитът в ЕН директории + социални мрежи ми отнема 2-3 часа. Зависи.
 
От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Бих искал да видя списъка с Ен. Може на лично. Благодаря!
 
От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Да се наредя и аз:) Искам да поръчам събмит за БГ. Заглавията и описанията да са колкото се може повече - за директориите 15 + , за социалките 15 +. Също така ме интересува кой е най дългия срок за изпълнението, тоест искам да е колкото се може за повече време(примерно 40 дни + ) Пишете ми цена на ЛС :)

Само да добавя че офертата ме интересува за 2 сайта, ако има значение това :)
 
Re: От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Да се наредя и аз:) Искам да поръчам събмит за БГ. Заглавията и описанията да са колкото се може повече - за директориите 15 + , за социалките 15 +. Също така ме интересува кой е най дългия срок за изпълнението, тоест искам да е колкото се може за повече време(примерно 40 дни + ) Пишете ми цена на ЛС :)

Само да добавя че офертата ме интересува за 2 сайта, ако има значение това :)
Имате оферта на ЛС. :)
 
От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Доволен съм от мацката, свърши работа бързо
 

Горе