Предлагам: Събмит в соц. мрежи и директории

От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи, директории и бизнес каталози

Здравейте,

Предлагам събмит в български и английски социални мрежи, директории, бизнес каталози по мой или Ваш списък.

БЪЛГАРСКИ:
30 социални мрежи - 3лв
50 директории - 4лв
70 директории - 6лв
100 директории - 8лв

АНГЛИЙСКИ:
50 социални мрежи - 4лв
50 директории - 4лв
100 директории - 8лв
150 директории - 13лв

БЪЛГАРСКИ БИЗНЕС КАТАЛОЗИ:



При събмит в социални мрежи и директории, трябва да ми предоставите следната информация - линк, заглавие, описание и ключови думи (до ПЕТ заглавия и описания).
При събмит в бизнес каталози, трябва да ми предостави следната информация - име на фирмата, описание, лице за контакт, телефон, адрес, град, МОЛ, ЕИК, виж дружество (ЕООД, АД и т.н.) и ориентировачна категория.

За по-големи количества от соц. мрежи/директории цената е по договаряне.
Като репорт предлагам:
- за социалните мрежи - текстов файл с всички получени линкове
- за директориите - текстов файл с всички използвани директории + мейла използван при регистрациите
- за бизнес каталозите - текстов файл с всички каталози + мейла използван при регистрациите

Плащания - приемам ePay, PayPal и банкови преводи.

Можете да се свържете с мен на ЛС, на скайпа от профила ми или sixthsense[@]uymail.com


Здравейте!
Цените са повече от ниски а услугите са изключително важни за всеки, който има желание сайта му да работи.
Имам поръчка за 3 мои сайта и съм сигурен, че всичко ще бъде изпълнено качествено, тъй като работя с момичето по няколко проекта.
Препоръчвам работата с нея и съм доста доволен :)
 
От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Много съм доволен от работата на sixth sense - Препоръчвам я на всеки
 
От: Re: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Ако може и на мен да изпратите малко повече информация за Българските Директории и Соц.мрежи
 
От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Супер доволен съм от нея! Направи ми събмита точно както аз го исках. Изпълни всички мои капризи и желания! Препоръчвам я на всички, супер се работи с нея!
 
От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Повече от доволен съм от отзивчивостта и качеството на работа на sixth sense. Изпълни ми поръчката мноого бързо и точно. Определено ще работим и за в бъдеще.
Благодаря :)
 
От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Много съм доволен от нея! Направи ми събмита точно както беше обещано. Благодаря
 
От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Здравей,
Остави ми един скайп за връзка на лично съобщение и някакъв списък със социални мрежи който ползваш
Поздрави, искрено твой градски
М!
 
От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Можете ли да поемете пренаписване на 30 статии по 200 думи за новинарски сайт дневно? Моля пишете на лични.
 
От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Ще се реванширам с поръчка още тия дни. Имаме сума кампании за СЕО. Може ли да се свържем на мейл - моя е momchilmarchev (at) gmail.com
 
От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Доволен съм от предлаганите услуги, препоръчвам момичето :wink:
 
От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

и аз се включвам, искам списък на лично да видя кои точно директории и как точно да ги субмитваш
 
И аз искам малко демо - списък на директориите и социалните мрежи и как точни ги субмитваш, може ли да се поръча и забавен във времето събмит?!
 
От: [ПРЕДЛАГАМ] Събмит в соц. мрежи и директории

Пишете ни моля Ви на лични с предложение за:

Пакет
БЪЛГАРСКИ:
30 социални мрежи - 3лв
100 директории - 8лв

по 50 поръчки на месец
 

Горе