Събмит в 350 директории (PR0-PR7) за 30лв.

Maverick

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
194   0   1
Предлагам събмит в 350 англоезични директории.

- 100% ръчно добавяне
- Директориите са с PR0-PR7
- Време за изпълнение 4 дни
- Изпращам репорт за свършената работа

цена: 30лв.

Офертата е валидна за 5 поръчки!

Необходима информация:
Заглавие (anchor text)
URL
до 10 ключови думи
Описание до 250 символа
до 6 категории
 
От: Събмит в 350 директории (PR0-PR7) за 30лв.

за каква ниша говорим ?
бг сайтовете ще бъдат ли приети ?
 
От: Събмит в 350 директории (PR0-PR7) за 30лв.

Предлагам събмит в 350 англоезични директории.

По-скоро не. Но за сайтове на английски има доста добър процент на одобрение.
 
От: Събмит в 350 директории (PR0-PR7) за 30лв.

Нова оферта.

Събмит в 1500 директории
PR0-PR7
Време за изпълнение 20-30 дни

Цена: 120лв.

Необходима информация:
Заглавие (anchor text) (минимум 2)
URL
до 5 ключови думи
Описание до 250 символа (минимум 2)
категории
име

Цена: 120лв.

Важи за първите 3 поръчки!
 
От: Събмит в 350 директории (PR0-PR7) за 30лв.

Явно няма голям интерес за събмит в толкова много директории. Първата оферта отново е валидна!
 
От: Събмит в 350 директории (PR0-PR7) за 30лв.

виж ако са за фиксирано количество одобрени линкове е доста по-сигурно :) може би за това хората се дърпат пък и не знам дали има толкова много англоезични сайтове made in bg
 
От: Събмит в 350 директории (PR0-PR7) за 30лв.

Кой каза, че са made in bg?

Гарантирам мин. 70% одобрение от директориите!
 
От: Събмит в 350 директории (PR0-PR7) за 30лв.

имах предвид сайтовете на хората които ще си поръчат техният сайт да се събмитне
70 % е суперска цифра :)
 
От: Събмит в 350 директории (PR0-PR7) за 30лв.

Вече повече от месец съм заплашван от mantaman. Човека си поръча услугата, обаче не е доволен от резултата и ми поставя ултиматуми да съм си затворил темата (което не би било проблем понеже от доста време не изпълнявам подобни поръчки) да съм му върнал парите и не знам си още какво. Въпреки лошото му отношение аз културно му съдействах и му предоставих допълнително поисканите от него доказателства, че съм направил събмита. След което той отново прецени, че това не го удовлетворява (явно българите докато не им отговориш с лошо на лошото няма да мирясат) и ми написа следното "До понеделник вечер не ми ли изпратиш парите и не закриеш ли темата ще станеш за резил пред целият форум"

mantaman официално пред целия форум ти заявявам, че нито ти нито който и да било може да ми казва какво да правя и какво не! Събмита ти беше направен и аз няма да ти върна парите. Подаръци на заядливи хора не правя! Както вече казах събмита беше направен, а причините (както вече съм ти казал) сайта ти да няма беклинкове в директориите може да са следните:
1) Сайта ти все още е в процес на одобрение
2) Сайта ти не е одобрен
3) Събмита на сайта ти е модериран от администратор/модератор

mantaman, нищо лично против теб. И друг път сме работили заедно и бях крайно учтив и коректен, но ти прекали! Знам, че този пост ще те раздразни още повече и ще ще ме наплюеш доволно. Обаче и ти трябва да знаеш, че ми е през оня работа какво ти е мнението за мен.
 
От: Събмит в 350 директории (PR0-PR7) за 30лв.

Здравей, колега, видях в подписати че предлагаш ваучери за google и facebook. Интересуваме дали важи още офертата пиши ако всичко е ок или ми се обади на 0882363626 Kрум
 
От: Събмит в 350 директории (PR0-PR7) за 30лв.

Самият факт че два месеца те чакам да ми се офлянкваш и ти дадах шанс да не ставаш за резил за 30лв пред форума говори че съм достатъчно търпелив.
Щом за теб 30лв са по важни от репутацията ти тук няма проблем опрощавам ти ги, а за да са наясно колегите с фактите ще дам само няколко факта без да ги коментирам.
- 100% ръчно добавяне
- Директориите са с PR0-PR7
- Време за изпълнение 4 дни
- Изпращам репорт за свършената работа
Потвърждаващите мейли бяха получавани по няколко в минута което би трябвало да означава че събмита не е ръчен
Гарантирам мин. 70% одобрение от директориите!
След 45дни чакане за втори път си загубих над 2 часа за да прехвърлям директориите и да установя че от обявени 350 директори и ГАРАНТИРАНИ 70% одобрение сайта го открих зорлем в 3 от директориите. Това по груби сметки прави около 0.07% и за 30лв мисля че е смешно даже да се коментира.
За мен случаят е приключен жалко само че във форума има хора с привидно добри показатели за репутация която явно обаче е без покритие.
 
От: Събмит в 350 директории (PR0-PR7) за 30лв.

Един ъпдейт специално за mantaman

791.jpeg
 

Горе