Събмит в ~40 социални мрежи.

Dan7e

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предлагам събмит на сайтове/статии в ~40 социални мрежи.
Цена: 0.50$ в paypal.
Заинтересованите може да пишат в темата или на скайп : nikito_932
 
ако искаш да продаваш успешно можеби е добра идея да пуснеш например 2 фрии например за потребители с добър итрейд ти си реши с колко и след това да искаш да те оценят за свършването на работата...
 
От: Re: Събмит в ~40 социални мрежи.

ако искаш да продаваш успешно можеби е добра идея да пуснеш например 2 фрии например за потребители с добър итрейд ти си реши с колко и след това да искаш да те оценят за свършването на работата...

Хареса ми идеята. Безплатно е за първите 3-ма. Нека направо ми пишат ЛС. ;)
 
От: Събмит в ~40 социални мрежи.

И аз също :)
 
От: Събмит в ~40 социални мрежи.

Blinky, xoracuo и Martin_Radev ще получат безплатно копие. Трябват ми линк, заглавие, описание и тагове. Може да ми ги пратите на майл dan7e[at]mail.bg (заместете с @, че иначе не мога да публикувам мнението.) или по скайп : nikito_932 .

mhx каза:
Здравей,

видях офертата ти и доста се заинтересувах.Все пак имам няколко въпроса:
социалните мрежи англоезични ли са?
Под събмит в тях,какво да разбирам,поставяне на коментар,започване на дискусия,създаване на група?

Ще съм благодарен,ако ми отговориш възможно най-скоро.

Поздрави

Не можах да ти отговоря на ЛС, защото трябва да имам 5 мнения за мога да пращам.
Социалните мрежи са български. Под събмит какво да разбираш? - Надявам се си добавял статия в svejo и знаеш как е. Ако имаш други въпроси горе съм написал как може да се свържеш с мен, може да пишеш и в темата.
 
От: Събмит в ~40 социални мрежи.

Ами, аз съм много доволен, заслужава си, купувай народе ;)
 
От: От: Събмит в ~40 социални мрежи.

Вдигам цената на 1$ . Разбрах, че хора, които добавят по същия начин статии/сайтове взимат по 2-3$ .
 
От: Събмит в ~40 социални мрежи.

Колега,смятам че не е редно да вдигаш цената.
Ние работим на по-високи цени,но сме ги определили така отначало.Друго ,че за редовни клиенти правим отстъпки от тези цени.
Като си започнал на $0.50 не е добре след няколко доволни клиента :"Хайде ,ние вдигаме цените защото другите взимат повече".
Не е коректно към клиентите ти.
 
От: Събмит в ~40 социални мрежи.

Колега,смятам че не е редно да вдигаш цената.
Ние работим на по-високи цени,но сме ги определили така отначало.Друго ,че за редовни клиенти правим отстъпки от тези цени.
Като си започнал на $0.50 не е добре след няколко доволни клиента :"Хайде ,ние вдигаме цените защото другите взимат повече".
Не е коректно към клиентите ти.

А аз си мислех, че цените се определят според търсенето и предлагането, качеството на услугата и спрямо тези на конкуренцията... Отделно има инфлация и куп други фактори.
 

Горе