Съботно - неделен маскарад

От: Съботно - неделен маскарад

Аиде и аз съм в кюпа. :mrgreen: То не останали мъпети.

Представям си ако някой влезе през Г да търси нещо и види само мъпети какво ще му е изражението :D
 
От: Съботно - неделен маскарад

Аз си мисля, че ще ни помислят за щури и диви, и няма да са далеч от истината. Определено символиката ми допада много.

Иначе не са се изчерпали мъфетите - има адски много, за които мога да се сетя и не са заети, зависи на кой кой му е любим. :)
 
От: Съботно - неделен маскарад

Ми че как - ние сме най-добрите тука :D

gān bēi (干杯) -в превод - НАЗДРАВЕ!!!
 
От: Съботно - неделен маскарад

Момчета много рано сте запразнили :)
Честит трифон зарезан !
 
Последно редактирано:
От: Съботно - неделен маскарад

Аааа, @coolice - Umbrella Corporation, кой е фен на Resident Evil, a? :D

E, аз следващия път ще си кача логото на Weyland-Yutani, щото съм фен на AVP :p
 
От: Съботно - неделен маскарад

Айде и аз да се запиша в темата...и без това съм дърта за празнуване на Свети Валентин, не пия за да празнувам Трифон Зарезан, не съм набожна, че да празнувам деня на прошката, само ме е яд, че не можах да отида на похода до Света Петка в чест на Васил Левски, ама нейсе...
Ето ви и дедо ви Апостол, да се включи завалията и той, щото нали е баннат и не може:
Само че ме мързеше и го сглобих набързо :)
 

Прикачени файлове

  • 11.jpg
    11.jpg
    54.9 KB · Преглеждания: 20
От: Съботно - неделен маскарад

Много хора се включиха, което е добре. Ще трябва да си мислим и аватари за през седмицата. Ето и малко от кухнята. :)

YouTube - The Muppet Show: The Swedish Chef - Coconut

П.П: А statler and waldorf from the balcony имаха много силно шоу в movies.com - правеха ревюта на новоизлизащи филма в техен стил - много критичен и съркастичен. Жънеха голям успех, но са го спрели, иначе там имаше много силни неща.

FromTheBalconyLogo.jpg


Продължаваме с темата, а? :) Мъфетите в интернетн, ама този Апостолчо. :)
 
От: Съботно - неделен маскарад

Аз свалих маската, ще я оставя в темата ако някой влезе след време да ни види какви сме били "идиотчета":

cookie-monster-wtf1.jpg
 

Горе