Съвети за начинаещ в affiliate с Leadingcash / SellHealth

marlow

New Member
Здравейте,
мисля да опитам за пръв път с афилией програма и избрах Leadingcash и по точно техния продукт за отказване на цигарите http://www.cig-arette.com/

Бихте ли ми дали съвет дали е добър избора и дали се продава добре това нещо и как е конкуренцията в бранша - някой има ли опит вече с точно този тип продукти.

Идеята е да направя сайт с някакъв темплейт и отделно блог на темата с препратки. Ако някой може да каже и сайт, където има подходящи темплейти или да се ипозлват тези които предоставят от leadingcash.

Всяка информация ще ми бъде от полза, благодаря предварително.
 
От: Съвети за начинаещ в affiliate с Leadingcash

Еми какво да ти кажа: $280 комисиона. Как ти се струва? Не специално с този продукт, но с тази програма. Има пазар, и винаги ще има. Нямам опит в на този, но тук има хора занимаващи се с промотирането на такива продукти.

Плащанията са чрез 2 вида чекове и Wire. Коректни са, добра конверсия, интересни и атрактивни маркетингови материали. Абе с две думи избора ти е добър. Въпроса е ти как ще си сртуктурираш нещата. Ако имаш нужда от помош за нещо свиркай. Тези, които имат опит ще се включат в това. ;) Успехи.
 
От: Съвети за начинаещ в affiliate с Leadingcash

Благодаря Blinky,
като за начало ще си намеря добро домейн име, после ще търся темплейт са сайта... сега разбирам че е хубаво да е CMS, разучавам що за чудо е това и има ли то почва у нас :)
 
От: Съвети за начинаещ в affiliate с Leadingcash

:) Еми точно у нас почва няма, но навън - определено трябва да има. :)

Както казах, ако има нещо - тук ще ти отговоря по темата. Искам да добавя и още нещо: брендовете им са широко разпространени из мрежат и от скоро и в бг се появиха. Някой ги вкарва и подава на бг пазара. Малко глупаво от негова страна, но всеки има право да прави бизнес с каквото си иска.;)

Успехи още веднъж.;)
 
От: Съвети за начинаещ в affiliate с Leadingcash

Мерси Блинки,

с темплейта се оказа трудна задачка... още търся
Домейнче си регнах вече.
Ще пиша пак като съм направил нещо изобщо да дадете мнение.

Едно въпросче, блога който ще създам по темата дали е добре да бъде blog.domainakoitoshtepolzva.com или по-добре да няма нищо общо и да е примерно на блогър.
 
Последно редактирано:
От: Съвети за начинаещ в affiliate с Leadingcash

Едно въпросче, блога който ще създам по темата дали е добре да бъде blog.domainakoitoshtepolzva.com или по-добре да няма нищо общо и да е примерно на блогър.
 
От: Съвети за начинаещ в affiliate с Leadingcash

А каква е идеята? За блог, а домейна за какво е? :)

Дай повече инфо...за да ти дадеме отговор. ;) Иначе няма значение, аз харесвам повече /blog..но всеки си има предпочитания.

домейна ще е за продаващия сайт, който ще е някакво ЦМС-че,
а блог-а ще си е отделно и ще линква към сайта.
 
От: Съвети за начинаещ в affiliate с Leadingcash

В такъв случай блога може да е като инфотмационен за сайта, няколко артикъла а нишата. Примерно ако е за Quit Smoking - може да се пише за вредата от пушенето, както алтернативи има по въпроса със спирането, изследвания.....

Важното е да го адаптираш към сайта, така и така ще води натам. Мисля че така ще е най-добре. Ако има още нещо....питай. Но стартирането и подготовката ще може да ти даде някакво поле за повече трудности (дано не) за да може да питаш. Важното че знаеш какво искаш и как да го структурираш, другото е само изпълнениетоп на това.;) Успехи още веднъж.
 
От: Съвети за начинаещ в affiliate с Leadingcash

Мерси Блинки,
ще действам по тази схема лека полека :) и ще пиша как вървят нещата и евентуално ако нещо се запъна ще пиша.
Радвам се, че има хора които да съдействат.
 
Съвети за начинаещ в affiliate с Leadingcash

Мерси Блинки,
ще действам по тази схема лека полека :) и ще пиша как вървят нещата и евентуално ако нещо се запъна ще пиша.
Радвам се, че има хора които да съдействат.
Няма проблем, важното е да си съдействаме и помагаме с цел препечелването чрез интернет. В крайна смека всеки е почнал от някъде, и гледам че тези който са почнали преди време сега са на едно доста професионално ниво. Въпросите им са също така професионални и адски затормозяващи част от новопостъпилите тук с малко опит. ;)

Аз лично ти препоръчвам да не се ограничаваш само с една програма (Trusted Affiliate Programs) - колкото по-голям избор имаш, толкова по-лесно ще може да запълваш определени нишови пришявки на даден потрбител. ;)
 
От: Съвети за начинаещ в affiliate с Leadingcash

Здравейте,
новини от кухнята.
Самия сайт промотиращ продукта е готов, вкарах го в подписа ми тук и Ви моля за съвети.
1.Как е по отношение на дизайна
2.Съдържанието на главната страница е компилация от неща взаимствани от главния сайт на продукта + някои неща добавени от мен
3.Предстой да се напишат няколко статии в менюто Articles съобразени с тютюнопушенето.
4.Имам малко проблем с Order now, от leadingcash не ми предоствят код, с който да мога да сложа ордер формата вътре в сайта ... Какъв е варианта? Да пренасочвам с банер или текст директно към Ордер формата, която те предоставят на техния сайт? или? Моля за съвети.

5.Ако някой се сети нещо други ще съм му безкрайно благодарен :)

6.Какво следва от тук нататък? Популяризиране, издигане на сайта в Гугъл чрез линкове?
 
От: Съвети за начинаещ в affiliate с Leadingcash

???
Изненада ме съвета ти :)
Надявам се да обясниш все пак по-подробно какво имаш предвид... ако нещо не е наред кажи да знам...
 
От: Съвети за начинаещ в affiliate с Leadingcash

Еми ще го кажа така: Нека този под който си се регнал да си провери даунлайна и случайно ако си там - да ти помага. Аз бях до тук. ;) Но ти пожелавам много продажби и продължавай - скоро ще имаш продажби. ;)
 
От: Съвети за начинаещ в affiliate с Leadingcash

Мисля, че разбрах какво имаш предвид, несъм се регнал под никой, акаунта го създаде другото момче, с което се занимаваме и го е регнал без реферал линк явно.
Съжалявам ако се чувстваш прецакан нещо, защото ти ми даваш акъл а пък аз съм се регнал без да използвам рефентния линк, ами не е нарочно... ако има вариант ще го коригирам даже, мен не ме бърка даже сега се чувствам кофти.
В крайна сметка сме тук да си помагаме, а и не ми се ще да си мисля, че всички тук помагат с единствената цел - да спечелят някой референт...
Когато има една такава база данни, създадена благодарение на обмяната на опит - всички печелят.

Както и да е...
 
Последно редактирано:
От: Съвети за начинаещ в affiliate с Leadingcash

Тук се помага на всеки който иска, отговаряме на всякакви теми, но когато някой се е регнал през друг независимо кой, как и къде. Най-логично е неговия спонсор да му помага, нали така? Аз и това написах, нали?

А и ето, нали сте двама. Приятеля ти се е регнал - сигурно щом го е направил има идея как да продължи нататък.

Нека да дам една статистика - всеки 2-ри не е през нас. А сега ти ми кажи това нормално ли е? Навит съм да помагам на всеки, но при някаква признателност и коректност. И Още когато никой не продаваше ние сме блъскали контент, мения и помагахме до последно, както стана и сега, преди да разбера. Но това се слува вече адски често и никак не е гот, вярвай ми.;)

Спокото, не се чувствам прецакан. :) Ни най малко. Знам че не е нарочно, просто както съм казвал милиони пъти - тук не се чете. ;) Ето ти даже още една причина да спра да пиша.
 
От: Съвети за начинаещ в affiliate с Leadingcash

Блинки,
напълно разбирам гледната ти точка и както казах се чувствам и аз виновен, че сега излиза че правя пишлегарски работи, а не съм такъв човек.
Тъпото е, че и аз това забелязах помагат няколко човека, между които и ти, а другите накрая дори не споделят какво са направили и не можеш да видиш къде ти е отишъл труда, а и така за които чете не му става ясно изобщо до какво са довели всички тези приказки.
Но това е нормално повярвай ми, всеки иска да взема а не да дава, такъв е Българина по природа, но не се предавай.
Направили сте добър форум и е хубаво да продължи да се развива, на мен лично ми е помогнал доста, защото и аз и другия с който се захванахме се занимаваме за пръв път с това - ако не беше форума най-вероятно нямаше изобщо да се запалим... а и много други хора така като гледам.
Понякога и едно Благодаря е важно да ти каже някой - изпълва те с ентусиазъм.И поне от мен това го имаш от все сърце.

А иначе е тъпо само от теб да искам съвети, щеше да е хубаво и някой друга да се включи, все пак тук има хора които четата от месеци и вече би трябвало да имат опит - ама що да се хабят да помагат на някой неук.... те нали вече са напред с материала ... тъпо ама факт.

Нищо лично Блинки, не ти се сърдя. Евала, че си точен.
Имай предвид, че в крайна сметка трябва да гледаш на нещата и в дългосрочен план, ако някой задобрее също може да помага и да дава акъл и пак да ти е полезен с нещо.
 
Последно редактирано:
От: Съвети за начинаещ в affiliate с Leadingcash

Вижте сега, аз съм съекипника на Marlow.

1. Не съм знаел че има такава referal система Leadingcasha за да сложа някой там.
2. Акаунта го направих за 2 мин защото ми беше интересно и не съм чел много много нещата по създаването му.
3. Marlow незнаеше, че съм го регистрирал вече преди да му кажа.
4. Намерих този форум случайно от посещенията на сайта и затова влязох да видя какво става.

Доколкото знам целта на форумите е да си помагаме взаимно. Блинки просто искаме да ни помогнеш нищо друго. Ако знаех, че трябва да те сложа като реферал щях да го направя - все пак нямаше да загубя нищо но уви незнаех. Не се сърди. :)

Весела Коледа от мен.
 

Горе