Съвети за новият ми блог

От: Съвети за новият ми блог

Смених това posted by Ivelin Stamov с името Jenny Mathews. Нещо такова ли да изглежда landing page-a ? http://www.acaiweightlose.com/ Това е само примерна снимка, за да знам дали съм на прав път. Сложил съм и линк който да се отваря след натискането на картинката. Това ли трябва да бъде правилният линк, или да е само на сайта на продукта ?
 
Ще е най-добре да взаимстваш от оригиналния продуктов сайт. Никак не е зле, а си мисля, че може да има такива теми. За жалост, не мога да ти дам много акъл от дизайн, поради факта, че от както влезнаха като мода флат дизайните, не съм се интересувал как вървят нещата с blogger и техните темплейти. ;)
 
От: Съвети за новият ми блог

Тя тази картинка е само примерна, за да разбера дали трябва да бъде нещо такова. Иначе ще изготвя друга. В moreniche също има материали за изграждане на landing page.
 
От: Съвети за новият ми блог

Сега направих нова landing page, както казах предната беше само примерна. Според вас да променя ли нещо по ландинг пейджа ?
 
От: Съвети за новият ми блог

Според вас да променям ли още нещо по дизайна ? Поръчах 4 статии с уникално съдържание с по 300 думи. Когато са готови ще ги публикувам и тях. Отгоре бутона за контакти е оправен също. Иначе към всяка статия да добавям labels, като слагам ключовите думи от статията, нали ?
 
От: Съвети за новият ми блог

Махни фона на background-a на страничната лента, смърт е.
И оправи правописните грешки.

Loss = загуба, lose = губя.
 
От: Съвети за новият ми блог

Иначе към всяка статия да добавям labels, като слагам ключовите думи от статията, нали ?

Функцията на етикетите е друга, но в краен случай и така става.
 
От: Съвети за новият ми блог

Още малко и ще добие приличен вид,
оправи правописните грешки защото това THE BEST WAY TO LOSS WEIGHT се набива на очи.

Ако не е тайна, имаш ли някакви посещения и от колко време е сайта.
 
От: Съвети за новият ми блог

Да го променя на The best way to lose weight ли ? Все още нямам посещения, освен тези от форума. На около седмица е сайта.
 
Re: От: Съвети за новият ми блог

Да го променя на The best way to lose weight ли ? Все още нямам посещения, освен тези от форума. На около седмица е сайта.

Има време да дойде трафик. Поне 2-3 месеца, за хубави лонг тейли, но си продължавай с контента и да си го развиваш. Не забравяй линкове, социални сигнали и всичко, което може да ти помогне, з анабиране на трафик от интернет. До къде си стигнал? Веднъж готов със сайта на 100%, вече може да мислиш за бъдещ план за набиране на трафик, но качествен и таргетиран.
 
От: Съвети за новият ми блог

Да, и аз съм на мнението, че сега трябва да до оправя сайта и вече след това да набирам трафик. Остана ми да сложа само публикациите. Две от сегашните направо ще ги махна, защото не са с уникален текст и имат грешки. На тяхно място ще сложа тези които поръчах. Освен публикациите за друго не се сещам. Не знам дали да махна фона на страничната лента, или пък да го оставя така. Ако видите правописни грешки в заглавието, или в лендинг пейджа казвайте. :) Също ако виждате други нередности може да споделяте, за да коригирам.
 
От: Съвети за новият ми блог

Две от сегашните направо ще ги махна, защото не са с уникален текст и имат грешки.

Грешките могат да се оправят. При проверка колко процента уникалност дава?
 
От: Съвети за новият ми блог

Аз ги копирах от официалният сайт, като промених малко съдържанието. Съвпадат с много текстове в интернет и реших направо да купя от човек, който се занимава с писане на статии.
 
От: Съвети за новият ми блог

Вече е късно.
Трябвало е да се започне с избор на псевдоним.
Псевдоним123 не говори никак добре за носещия го.

uphero, ко прай пиперо? :beer:
 
От: Съвети за новият ми блог

uphero, за сега съм оставил десктоп версията да излиза и при телефоните. След време ще поработя и върху мобилната.
 

Горе