Съвети за новият ми проект

От: Съвети за новият ми проект

Писането на код не е занаят а наука. Изучава се във Вишите учебни заведения.
Колкото и да си добър винаги ше има негативни мнения.
Важното е да ги приемаш с усмивка и като градивна критика а не като заяждане.
Когато си готов с първата си страница писана на HTML покажи ни я да ти направим една яка градивна критика :) .
Ако си вземеш поуки от градивната критика - ще те бъде.
Поздрави и успех.
 
От: Съвети за новият ми проект

Писането на код не е занаят а наука. Изучава се във Вишите учебни заведения.
Колкото и да си добър винаги ше има негативни мнения.
Важното е да ги приемаш с усмивка и като градивна критика а не като заяждане.
Когато си готов с първата си страница писана на HTML покажи ни я да ти направим една яка градивна критика :) .
Ако си вземеш поуки от градивната критика - ще те бъде.
Поздрави и успех.

Винаги се вслушвам в критиките на хората. Без значение на какво ниво са. По този начин ставам все по- добър, защото човек винаги може да се издига повече.
Относно страницата: не знам кога ще успея да я направя, защото в момента имам доста работа.
 
От: Съвети за новият ми проект

Wordpress е относително лесен. Препоръчвам ти да го проучиш първо като си го инсталираш някъде другаде и после да чак на самия сайт. Има и безплатни теми, ако не ти се дават пари за платена.
 
От: Съвети за новият ми проект

Писането на код си е точно занаят. Виж проектирането на приложния, системи, сайтове или там както искаш ги наричай е нещо различно.
 
От: Съвети за новият ми проект

Ако мислиш да изработиш сайт, с който да извършваш някакъв бизнес почвай директно с Drupal, защото в другите системи можеш да изградиш нещо и да го оставиш така, но неможеш да го подобряваш и да му разширяваш функциите толкова добре колкото с drupal. Можеби е малко по сложна, но има много повече предимства. Можеби има също много грозни темплейти за него, но нали си дизайнер ще се научиш да твориш и то много по добре отколкото твориш в момента. Казвам го от личен опит и от напрадъка, който виждам в колегите си.
 

Горе