Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Благодаря, много полезно.
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Много благодаря за споделеното :)
Понеже никога не съм ползвал PPC пък имам желание тъй като имам слабо посещение в блога си. Има ли начин да разбера от различните доставчици google,yahoo,msn looksmart да разбера примерно за коя ключова дума колко би ми струвал клика, понеже разбрах, че за по-високите позиции и за известна ключова дума цената е по-скъпа, пр: в googlе за висока позиция с ключова дума ABC е 0.60$ , за Yahoo 0.50$ , за msn 0.40$ за looksmart 0.30$ като looksmart предлага за по-известни ключови думи по-висока позиция на по-ниска цена от колкото yahoo,google,msn има ли начин да разбера за думата ABC каква ще бъде цената на клик и съответно на коя позиция ще бъде позиционирана, всеки един от доставчиците на рекламата ?

И другият ми въпрос за сайтове от сорта на WordTracker, опитах се да вляза, но е платено.
Благодаря за отделеното време !
 
Здравейте,имам няколко въпроса относно PPC сайтовете.Значи да започвам,....направих си сайтове в hit.bg.Единия е на български другия е на английски(те са с цел печалба от PPC сайтовете) ,къде ли не ги регистрирах,какво ли не правих,въвеждах description,keywords сигурно 30-40 думи,обаче не не никакъв реферал няма,нито 1-Сложил съм си брояч виждам че се посещава(този английския повече).Реших да си направя блог в blogger.com,сложих доказателства(proof) и той се посещава горе долу,все пак е от вчера.Редактирах му и HTML вкарах Description и кeywords обаче не-няма и помен от реферали,Просто сам обезнадежден:cry:,незнам какво да правя,трябва ли да го регистрирам някъде другаде,просто си нямам никаква идея(изчерпиха се идеите)Не искам да се отказвам.Всички съвети и идеи ще са ми от полза,защото както казах аз вече нямам.Е това е от мен.Благодаря предварително на отзовалите се,и на тези които се опитат да ми съдействат.Поздрави :neutral:
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

LocalSystems - май си трупаш мнения само
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Те работите в нета стават за 30-40 минути а ти нямаш резултати след един ден ....
Хмммм, нещо май не е наред ;)
Здравейте,имам няколко въпроса относно PPC сайтовете.Значи да започвам,....направих си сайтове в hit.bg.Единия е на български другия е на английски(те са с цел печалба от PPC сайтовете) ,къде ли не ги регистрирах,какво ли не правих,въвеждах description,keywords сигурно 30-40 думи,обаче не не никакъв реферал няма,нито 1-Сложил съм си брояч виждам че се посещава(този английския повече).Реших да си направя блог в blogger.com,сложих доказателства(proof) и той се посещава горе долу,все пак е от вчера.Редактирах му и HTML вкарах Description и кeywords обаче не-няма и помен от реферали,Просто сам обезнадежден:cry:,незнам какво да правя,трябва ли да го регистрирам някъде другаде,просто си нямам никаква идея(изчерпиха се идеите)Не искам да се отказвам.Всички съвети и идеи ще са ми от полза,защото както казах аз вече нямам.Е това е от мен.Благодаря предварително на отзовалите се,и на тези които се опитат да ми съдействат.Поздрави :neutral:
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Добре измислена тема. Радвам се, че я прочетох от доста време се занимавам с това, а се оказа, че доста неща не знам :)
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Осра целия форум...
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Някой има ли доказателства, че плащат?
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Много силен пост, евала, че се намира кой да ги превежда тия неща за мързеливци като нас...
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Официалната версия е според цената дадена за ключова дума от рекламодател, според търсенето и показването, импресиите и тн, но най-краткият отговор е: малко пари.
Като гледам един от сайтовете си, който малко поизоставих последните месеци - посещенията са спаднали с 50%, а приходите над 4 пъти. Според статистиката от началото на годината спада в посещенията е бил нула, дори има лек ръст, а спада в приходите 4,5 пъти...ти си прави изводите.
Според мен проблема е в малкото разнообразие на реклами, което води до показване на несвързани с темата на сайта реклами, което пък води до по-малко кликове...
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Да за бг мн малко реклами как да искам да ми кликат като в всички бг сайтове се вартят не повече от 20 реклами. Идеята ми беше за англоезични сайтове. Та колко макс сте чували за клик?
 

Горе