Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Да за бг мн малко реклами как да искам да ми кликат като в всички бг сайтове се вартят не повече от 20 реклами. Идеята ми беше за англоезични сайтове. Та колко макс сте чували за клик?

На собствен сайт съм виждал 18$ за клик. Еднократно. На чужди съм виждал и до 50-60$ за клик, но пак са единични случаи.

Ако предлагам адсенс реклами как се определя колко цента ще вземам на клик?

[FREE] AdSense Калкулатор
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Регистрирала съм се в няколко PPC сайта и бях редовна с месеци, но после ми омръзна, а и нямах толкова голям приход, затова се отказах.
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Евала, много полезна тема !
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Аз се опитвам да разбера на какъв принцип Гугъл изчислява средният CPC? Не би ли трябвало думи с повече търсения и конкуренция да са по-скъпи? Давам пример: правя PPC за думите scented candles и room diffusers. Първата има в пъти повече търсения, а цената й е наполовина? Ако някой успее да ми го обянси, ще съм супер благодарна :)
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Благодаря Ви за дискусията, смята е за много полезна
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Темата е много интересна, но информацията в първия пост е вече доста поостаряла.
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Преди време съм пускал кампания в Adwords за сайт. В момента въобще не помня какъв имейл съм слагал и каква е паролата. Опитвам се да пусна нова кампания на същия сайт и ми дава, че старата още съществува. Как мога да се отърва от старата? Иначе няма как да пусна на клиент ваучер. С кеша няма проблеми. Писах на Г., казаха да изтрия старата кампания. Де да знам кой кога и къде я е пускал! Голям пробме, помагайте:)
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Търся си човек, който срещу заплащане да прави настройките за google adwords! skype: rossen.georgiev1
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

това е общо взето всичко ако изполвате тези техники внимателно ROI то ви винаги ще е положително 8)

Търся си човек, който срещу заплащане да прави настройките за google adwords! skype: rossen.georgiev1
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Много хубаво и експлицитно, евала!
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

дали пък разбрах нещо :х а мислих,че знам какво е PPC
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

мерси за темата. намерих интересни неща
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Така като гледам от 2007 основните неща не мръднали, с изк. на терминологията и добавки :)
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

Бях се регистрирала в еди, два сайта за такива истории. Не бях доволна. Нищо не се печели-половината,на половината на стотинката. След 10 години може и да се съберат 50 лв. В момента е модерно друго-нов сайт(поне аз си мисля че е нов) плащат за попълване на анкети. Печалбата пак не е голяма, но е по-добре.
 
От: Съвети и трикове за Pay Per Click (PPC)

За да печелиш независимо дали е от попъпи или PPC, трябва да имаш трафик. ;)
Бях се регистрирала в еди, два сайта за такива истории. Не бях доволна. Нищо не се печели-половината,на половината на стотинката. След 10 години може и да се съберат 50 лв. В момента е модерно друго-нов сайт(поне аз си мисля че е нов) плащат за попълване на анкети. Печалбата пак не е голяма, но е по-добре.
 

Горе