Съвет относно слагането на три неща в е-магазинът си

mousetoys.eu

New Member
Здравейте.
Вчера реших малко да променя изгледа на е-магазина си. Направих няколко променки, но не всичко се вижда и някои неща липсват. Остана ми да добавя производителите, възрастите и новите продукти. Кое според вас е най-правилното място за тези три неща?
Благодаря!
 
От: Съвет относно слагането на три неща в е-магазинът си

Зависи от каква важност са за клиентите тези неща ?

Кой ти е сайта ?
 
От: Съвет относно слагането на три неща в е-магазинът си

А ти наистина ли питаш толкова тъп въпрос? Кое било най-важното... производителите, възрастите и новите продукти ... смешки...
 
От: Съвет относно слагането на три неща в е-магазинът си

Липсват доста неща:
1. Коя фирма си?
2. ЕИК
3. Общи условия

Личното ми предпочитание е ако може "добави в желани" и "изпрати на приятел" да са на един ред, за да не ти слизат под визуалното ниво на линията с допълнителните снимки.

Иначе магазина ми хареса. Много. Браво от мен за изчистеният дизайн.

А, да! Това ако не бъркам е опънкарт. Не е лоша идея когато качваш продукт примерно бебешки- дрън-дрън -> ала-бала, продукта да го чекнеш не само в крайната категория ала-бала, но и в бебешки. Казвам ти го, защото сега чукваш на основната категори и ....нищо! Под-категории и никакви продукти...
 
От: Съвет относно слагането на три неща в е-магазинът си

Това за фирмата, еик-то и общите работи ще ги оправя, просто е въпрос на време.
Това с "Добави в желани" и "Изпрати на приятел" утре ще се оправи, благодаря. Даже и впечатление не ми беше направило.
А относно категориите и това е нещо което ще го "пипна" в близките дни.
Едно голямо благодаря :)
 
От: Съвет относно слагането на три неща в е-магазинът си

За мен и производители и възрасти трябва да са ти филтри за всяка категория. (в лявата лента). Можеш да качиш производителите и в лентата на хедъра. Новите продукти трябва да ги има в сортировките в категориите, както и в началната страница.жИначе поздравления за магазина. Хареса ми. Успех!
 
От: Съвет относно слагането на три неща в е-магазинът си

Колега доколкото видях долу в ляво е SummerCa..
За категориите, може би да се изкара по един продукт от всяка под-категория в основната .

Липсват доста неща:

А, да! Това ако не бъркам е опънкарт. Не е лоша идея когато качваш продукт примерно бебешки- дрън-дрън -> ала-бала, продукта да го чекнеш не само в крайната категория ала-бала, но и в бебешки. Казвам ти го, защото сега чукваш на основната категори и ....нищо! Под-категории и никакви продукти...
 
От: Съвет относно слагането на три неща в е-магазинът си

Всъщност не е от голямо значение какво е, просто отбелязах липсата на продукти в основни категории.

Относно въпроса - не знам какви са изискванията за информация, която трябва да бъде листната при играчки за деца. Със сигурност това, което си дал е задължително. Зачудих се дали е по-добре да е в описанието или там където си го сложил, но си мисля, че е по-добре да го има, а не толкова къде е написано...
 
От: Съвет относно слагането на три неща в е-магазинът си

Като се има предвид че е на съмаркарт, едва ли ще е толкова гъвкав!


За мен и производители и възрасти трябва да са ти филтри за всяка категория. (в лявата лента). Можеш да качиш производителите и в лентата на хедъра. Новите продукти трябва да ги има в сортировките в категориите, както и в началната страница.жИначе поздравления за магазина. Хареса ми. Успех!
 

Горе