Създаване на нова рекламна мрежа

От: Създаване на нова рекламна мрежа

Здравейте !

Добавена е вече опция за филтрация на издатели за рекламодатели.

Поздрави,
Ивайло Радев
 
От: Създаване на нова рекламна мрежа

Регистрирах се взех код сложих го в сайта но възможно ли е в момента да няма рекламодатели?
 
От: Създаване на нова рекламна мрежа

an1val

Регистрирах се взех код сложих го в сайта но възможно ли е в момента да няма рекламодатели?

В момента има две активни кампании, но имат и включени опции към тях. Кой е Вашият уеб сайт ?
 
От: Създаване на нова рекламна мрежа

Аз също не виждам реклами. Как може да се провери дали отговарям на критериите, за да се показва кампанията?
 
От: Създаване на нова рекламна мрежа

Аз за сега спрях рекламите им !
Генерирам между 5к до 30к импресии на ден а системата им отчита към 100 импресии на ден.
Още няма рекламодатели .
 
От: Създаване на нова рекламна мрежа

Здравейте !

bgobqva.com

Генерирам между 5к до 30к импресии на ден а системата им отчита към 100 импресии на ден.

Причината за това е, че рекламите имат включени таргет опции. Примерно ако рекламодателят е избрал рекламата да се показва само на потребители от обл. Варна в часовете между 18:00 и 21:00 ще отчете само тези импресии. Ако Вие имате 100 посещения от обл. Варна в този часови диапазон е нормално да отчете само 100 импресии.

Аз за сега спрях рекламите им !

Точно в това е и идеята на този вид реклами, защото не заема Вашите статични рекламни позиции в уеб сайта. Можете да оставите кода за реклами във Вашия уеб сайт, но това си е лично Ваш избор.

Firefly

Аз също не виждам реклами. Как може да се провери дали отговарям на критериите, за да се показва кампанията?

Ще бъде добавена опция за издатели и ще показва колко активни реклами има за даден издател.



Ще се бъде добре и издателите, които трупат импресии да отделят една част за реклама, а не да обменят всичките налични за изплащане. Но това си е техен избор и не мога да задължа никои да прави това.

Поздрави,
Ивайло Радев
 
От: Създаване на нова рекламна мрежа

За колко време става одобряването? От снощи още не съм одобрен?
 
От: Създаване на нова рекламна мрежа

Мен ме одобриха на същия ден. Предполагам до 24 часа.
 
От: Създаване на нова рекламна мрежа

аз съм пуснал рекламата да върви от 18 до 21 часа , един от сайтовете на който можете да погледнете рекламата е iwomanbox.com , всеки ден в посоченото време
 
От: Създаване на нова рекламна мрежа

Здравейте !

Вече може да се рекламира на клик и на импресии. И двата вида реклами ще се показват заедно, няма нужда издателите да променят рекламният код.
Преработихме цялата система и всички натрупани импресии и активни реклами до момента са обърнати в лева.

Ако забележите нещо нередно ще се радвам да го споделите.

Поздрави,
Ивайло Радев
 
От: Създаване на нова рекламна мрежа

Здравейте !

Вече може да се рекламира на клик и на импресии. И двата вида реклами ще се показват заедно, няма нужда издателите да променят рекламният код.
Преработихме цялата система и всички натрупани импресии и активни реклами до момента са обърнати в лева.

Ако забележите нещо нередно ще се радвам да го споделите.

Поздрави,
Ивайло Радев

Здравей ,

Имам няколко въпроса :
1. В първоначалния текст и представяне на вашата рекламна мрежа бяхте спомена ,че ще плащате по 4.50лв. за 1000 импресии.Сутринта пуснах кода и се върти само вашата реклама и при достигане на 500 импресии и няколко клика имам комисионна 0.20 лв , което претиворечи на казаното от вас и според комисионната която давате тези 20 стотинки трябваше да са 2.25лв. Аз си го обеснявам така защото се рекламира само вашата реклама.

2. Другото което е каква е средната цена на клика ?

Поздрави,
инж.Георги Колев
 
От: Създаване на нова рекламна мрежа

Здравей ,

Имам няколко въпроса :
1. В първоначалния текст и представяне на вашата рекламна мрежа бяхте спомена ,че ще плащате по 4.50лв. за 1000 импресии.Сутринта пуснах кода и се върти само вашата реклама и при достигане на 500 импресии и няколко клика имам комисионна 0.20 лв , което претиворечи на казаното от вас и според комисионната която давате тези 20 стотинки трябваше да са 2.25лв. Аз си го обеснявам така защото се рекламира само вашата реклама.

2. Другото което е каква е средната цена на клика ?

Поздрави,
инж.Георги Колев

Здравейте !

1. Първоначално имаше опция за реклама само чрез импресии, но вече има и опция за реклама и чрез клик. Което значи, че в момента има два типа реклами, на импресии и на клик. Когато дадена реклама е импресии Вие ще получавате цената за 1 импресия, а кликванията от нея няма да се заплащат. Когато рекламата е на клик, на Вас ще се заплаща цената за клик, а от импресиите от нея няма да се заплащат.

2. Посочените цени за реклама в уеб сайта са промоционални и могат да бъдат завишени. Приходите за издатели от реклама на клик варират между 0,14 лв и 0,04 лв според броя кликове в дадена рекламна кампания.

Поздрави,
Ивайло Радев
 
От: От: Създаване на нова рекламна мрежа

Здравейте !

1. Първоначално имаше опция за реклама само чрез импресии, но вече има и опция за реклама и чрез клик. Което значи, че в момента има два типа реклами, на импресии и на клик. Когато дадена реклама е импресии Вие ще получавате цената за 1 импресия, а кликванията от нея няма да се заплащат. Когато рекламата е на клик, на Вас ще се заплаща цената за клик, а от импресиите от нея няма да се заплащат.

2. Посочените цени за реклама в уеб сайта са промоционални и могат да бъдат завишени. Приходите за издатели от реклама на клик варират между 0,14 лв и 0,04 лв според броя кликове в дадена рекламна кампания.

Поздрави,
Ивайло Радев

Здравейте,

Благодаря за отговора , макар че е неизчерпателен и е избегнат един от зададените ми въпроси !
 
От: Създаване на нова рекламна мрежа

Здравейте !

... и е избегнат един от зададените ми въпроси !

Бихте ли посочили кой е този въпрос, за да може да Ви отговоря.

Поздрави,
Ивайло Радев
 
От: Създаване на нова рекламна мрежа

При опит да се регистрирам ми връща - В момента имаме проблем. Моля, опитайте по-късно ! [1]
 
От: От: Създаване на нова рекламна мрежа

Здравейте !



Бихте ли посочили кой е този въпрос, за да може да Ви отговоря.

Поздрави,
Ивайло Радев

Здравейте,

Извинявам се , сега като загледам сте отговорили на въпроса. А вече други въпроси сигурно ще има като се появят рекламодатели.
 
От: Създаване на нова рекламна мрежа

@Windboy

При опит да се регистрирам ми връща - В момента имаме проблем. Моля, опитайте по-късно ! [1]

Здравейте !

Имахме малък проблем с формата за регистрация, но вече е оправен.

Поздрави,
Ивайло Радев
 
От: Създаване на нова рекламна мрежа

Аз ли бъркам или цените за рекламодатели са доста високи?!
 
Последно редактирано:
От: Създаване на нова рекламна мрежа

@zarrini
Аз ли бъркам или цените за рекламодатели са доста високи?!

Здравейте !

Бихте ли споделили, какви трябва да бъдат цените за реклама ( клик / импресия ) според Вас като рекламодател ?

И ако може и издатели да споделят техните очаквания за приходи от подобен тип реклами. Ясно е, че рекламодателите искат евтина и достъпна реклама, а издателите високи приходи от рекламите.

Поздрави,
Ивайло Радев
 

Горе