Създаване на онлайн магазин с MerchantPro - лесно, бързо и с минимум разходи

Същата история като с другите сасове в бг. Хубаво на демата, хубав салес хоумпейдж, а като реално почнеш да го ползваш, не спираш да псуваш.
 
Същата история като с другите сасове в бг. Хубаво на демата, хубав салес хоумпейдж, а като реално почнеш да го ползваш, не спираш да псуваш.
То бате, и с френските кули е така, ама ги карат хората. :) За всеки си има решение, което смята, че е добро и покрива всички нужди на бизнеса му. Аз лично не съм много впечатлен от СааС технологиите, но много мои познати ги ползват (с не много добри технически познания) и им вършат работа идеално. Така, че съм за в крайна сметка. :)
 
Същата история като с другите сасове в бг. Хубаво на демата, хубав салес хоумпейдж, а като реално почнеш да го ползваш, не спираш да псуваш.
Хубавото при SaaS е, че винаги имаш към кого да се обърнеш. Макар, че не всичко е възможно и има някакви ограничения, преценяваш доколко дадена платформа ще свърши работа за конкретния бизнес. И цената за преценката е или 0 или много ниска.
 
Хубавото при SaaS е, че винаги имаш към кого да се обърнеш. Макар, че не всичко е възможно и има някакви ограничения, преценяваш доколко дадена платформа ще свърши работа за конкретния бизнес. И цената за преценката е или 0 или много ниска.
Зависи който предоставя услугата. Аз лично два пъти удрям на камък със съпорта на една тукашна. И малко съм предобеден в бъдеще за всяка следваща. Искам да кажа, че съпорта е от изключителна важност. За това не нарича SaaS, защото е изцяло базирана на това каква услуга предлагаш. И ако едно от перата куца, то цялата услуга не става.
 
чекаута е ужасен, манджа с грозде...
Виж файлът 19597
за сравнение:
Виж файлът 19598
Вярно е ужасен. Моя е на много страници. Хем ми е за първи път да правя сайт изобщо.
Е смисъл избираш адрес или добавяш нов, после избираш куриер, после начин на плащане и на финала става това:
checkout.png
 

Горе