Предлагам: Създаване на сайтове и SEO оптимизация

NgDesign

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте,

Работя със Semrush Guru и Ahrefs Lite

Във връзка с това предлагам :

SEO Audit - на уебсайт по 50 лева. ( цената важи за нормални сайтове )

Techinal SEO - индивидуална цена ( нов/ старт сайт, също има значение при правилно налагане на Technical SEO )
Преработка на досегашния сайт, оптимизация на плугини, премахване на излишни css/js, прилагане на правилна структура - Резултат : Mobile Google page speed insight 65-100
мобилна версия.png

On Page SEO - според големината на сайта //

Off Page SEO - На абонамент

При големи проекти работя с доказали се компании в браншна, като вие не се замесвате с нищо.
ефективност.png


Изграждане на всякакъв вид Уебсайт с :

Единствен и уникален дизайн, както си го представяте - не използвам готови теми, всичко се изгражда от 0 по желание на клиента.
Получавате сайта с правилно структурирано On Page и Technical SEO, което е една добра база и насока за бъдещата ви работа.
Използвам само Платени Plugini в изграждането на сайта ви, за който вие не плащате нито сега, нито след година, нито след 5.

Резултатите се отплащат дългосрочно.

Преработка на сайтове :


Преработка на една страница
Преработка на няколко страници
Преработка на цял сайт - Стари дизайни, куци безплатни теми и т.н

Мисля, че съм описал всичко достатъчно добре. : )
 
Zdrawejte, трябва ми спешно само 1 начална страница. Кога можете да я направите и колко ще струва.
Страницата трябва да е coming soon и телефон и имейл
 
Zdrawejte, трябва ми спешно само 1 начална страница. Кога можете да я направите и колко ще струва.
Страницата трябва да е coming soon и телефон и имейл
Това се прави с готовo разширение - Maintenance
 
Update - Сайт по който работим от 6 месеца.

project-212BG.png


През Август месец закупихме от колега във форума сайт за рецепти. Клиентът искаше нещо ново и идентично като дизайн, както и SEO оптимизация.
Поради ограничения бюджет на клиента работата върви бавно, но качествено, за по-малко от 6 месеца :
  • Изработихме чисто нов дизайн - SEO оптимизиран и със скорост от 90 на PSI mobile
  • Премахнахме над 40 линкнати спам домейна
  • Премахнахме от индекса над 1 000 страници, пречещи на сайта да се класира
  • Google crawlva сайта 4 пъти по-често от преди
  • Преправихме неправилно поставената Shema и добавихме нови - релевантни за бизнеса.

project-212BG-Index.png
Към днешна дата работата не спира и малко, по-малко се оптимизират ключовите думи на всяка една публикация.

Изготвен е action plan за следващата година. Сайтът бележи ръст, не виждан за този домейн, за дългогодишната му история от над 3 години.
 
Да повдигна малко темичката. За Ники и нашата работа до момента, мога да напиша много, но ще се опитам да бъда максимално кратък. Истински професионалист, човек с който можете да се разберете с една дума, без да е нужно да се водят безмислени разговори, а се дават готови решения. Думите "НЕ" и "Това няма как да се направи" не съществуват. Но мисля, че най-важното е нещо друго, че в даден проект, той оставя частичка от себе си, а не просто поредният направен сайт само да се вземат някакви пари и до там. Искрено се надявам и за бъдеще да продължим да работим заедно и да вървим напред.
 
Пускам малко информация за сайта :

Сайта е на дропшпипинг от 2 различни доставчика.
Към момента сайта е с над 8000 продукта , като добавянето им и актуализацията на цени и наличности се случва ежедневно. Сайта върви на пълен автомат, като за добавянето на продукти и акутализацията на цени и наличности - не се изисква намеса .
По планове на Ивайло сайта ще достигне до 70 000 продукта до края на година.

Целият дизайн е по желание на клиента, благодаря на @Websolut за страхотно изработеното лого : )

Показатели на PSI и GT Metrix


Exbliss psi.pngexbliss psi 2.png


exbliss gtmetrix.png

Показатели в Продукт :

Exbliss psi - продукт.png


На мястото на новия сайт имаше стар - Новият сайт е изработен, без предишния да слиза от интернет пространството.


project-260.png
project - 260 ефективност.png

Тъй като в цената на всеки изработен сайт влиза - Начална SEO Оптимизация и поддръжка за 1 година, след време ще покажа отново резултатите от търсенията : )

@Vulgar Благодаря за Доверието, аз също ще се радвам да продължим да работим заедно : )
 
Без да хейтя, сайта изглежда като правен от първолак чисто от към дизайн.
 
Здравейте,

След пълния редизайн на SEOConsult.bg , Стенли ме покани в неговия екип и добавихме нова услуга - Изработка на сайт.
Вече можете да поръчвате Изработка на сайтове и онлайн магазини, както от тук, така и през сайта SEOConsult.bg

Повече информация отностно редизайна на SEOConsult.bg
  • Изграден е същия дизайн от 0, като на готовата тема която беше инсталирана
  • Направени са малки промени и преоформления, по желание на Станислав
  • Повиших скоростта на сайта - както на мобилен, така и на desktop
  • Google повиши cralw rate с 3 пъти
  • Намалих средното време за отговор до 300 мс.
проект #252 преди оптимизация.png

Google speed test
Gtmetrix
 
Здравейте,
търся човек за изграждане на няколко уеб сайта, като те ще са само информационни, без онлайн магазин.
Дизайна и информацията за някой от сайтовете ще се копират от вече съществуващи такива.
Ако имате интерес може да се свържете с мен.

Поздрави,
Иван
 
Последно време не остава време да актуализирам статията, ще споделя един от проектите :

Цялостна преработка на zavinoto.com, както и SEO абонамент за една година.

До преработката се стигна след работата на колега, прехвърлил сайта от opencart на wordpress. В следствие на което сайта беше загубил цялото си класиране.
За щастие успяхме да върнем класирането още на 1вия месец. ( клиента беше забелязал огромен спад в поръчките и се свърза с нас на 10-15 ден след прехвърлянето )
3 месеца по-късно, сайта вече държи 1ва позиция за над 30 ключови и трафикът расте всекидневно.

zavinoto 3 mothns.pngzavinoto-1.png
 
Здравейте, ако офертата Ви е все още актуална, моля изпратете ми предложение относно нашата онлайн игра https://holaprize.com на лично съобщение или на [email protected]. Бюджетът ни е до 600 евро цялостно. Благодаря Ви предварително!
 

Горе