Създаване на уникални статии,копирайтинг

webstil

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Създавам статии на разнообразна тематика.

Цени:
Писане на статия с уникално съдържание на български език 450-500 думи - 4$
Пренаписване на статия на български език 450-500 думи - 2 $
Проверявам ги най-често с copyscape.com

Примерни статии може да видите в някои от блоговете,които поддържам,всички са в подписа ми :)

За въпроси и контакти: ЛС
П.П. Видях в другите подобни теми,че има въпроси относно образованието на авторите.Завършл съм езикова гимназия,а сега следвам право,ако това има някакво значение при писането на статии :)
 
Последно редактирано:
От: Създаване на уникални статии,копирайтинг

Имах предвид пренаписване,моя грешка :) А разликата между написване и пренаписване не е малка :)
 
От: Създаване на уникални статии,копирайтинг

Каква е разликата между писане на статия с уникално съдържание на български език и копирайтинг на статия на български език?

"Копирайтинг", освен купешка дума, означава и написаната статия, да е съобразена:
- със SEO стандартите ( процент на наситеност с keywords и плътност в текста, уникално заглавие която включва ключова дума, която според Ад уордс е достатъчно търсена според нишата, в която е написана статията, пунктуация и тн. );
- да е завладяваща и съобразена с психологията на читателя (в случая българския потребител);
- да провокира (някои го разбират като хейт), но аз го разбирам, като поставяне на теми, които предполагат дебат;
- да има уникално послание към читателя
- да има добавени картинки с Alt и title tag

Това от една страна. От друга копирайтъра може да е човека, който просто да даде идеята, слогана, импулса, цвета, или нюанса, който да различи твоя бизнес от бизнеса на всички останали ...

Написването на уникална статия не е задължително копирайтинг.

Това разбира се е моето виждане и не ангажирам никой с него.
 
От: Създаване на уникални статии,копирайтинг

Но всички тези неща,които ги изброи ги прави всеки човек със собствен сайт от тип блог,с достатъчно време за написването на статиите,който желае да оптимизира добре сайта си и да получава добри посещения от търсачките,които посещения,както всички добре знаем са в основата на тези сайтове : ) Така че съм съгласен с теб : ) Повечето от тези неща ги правя вече несъзнателно стига да имам време да си огледам статиите...интересното е,че може да вложиш много труд в една статия,която да получи малко внимание и коментари,а друга статия или публикация със снимка,в която си вложил 3 пъти по-малко усилия да ти донесе повече харесвания,свежо кликове и коментари : )
 
От: Създаване на уникални статии,копирайтинг

трябват ми статии за рент а кар. можеш ли да напишеш такива
 

Горе