Съмнителен CTR

От: Съмнителен CTR

Не е нужно някаква подробна статистика. Примерно 30-40 сайта портфолио.

Мислел съм за нещо подобно, например да се показват да кажем 50 сайта, които са с най-много посещения, но нали по някакъв начин трябва да се отчитат. Ще помисля, но наистина е хубаво да има такова нещо, може би да добавят допълнителен код, който да отчита посещенията и да има скрипт, който да изкарва тези с най-много.
 
От: Съмнителен CTR

би ли обяснил по - подробно за * Два нови рекламни елемента - "линк в текст" и "текстови връзки".
доколкото разбрах аз трябва да си вкарвам ключови думи и при съответствие с платени такива, тогава се образува линк.
Ако съм разбрал правилно то тогава е малко кофти, каква е вероятноста да уцеля какви ключови думи има купени в момента.
Няма ли как да се "претърсва" страницата за такива както е примерно при Изиадс
 
Re: От: Съмнителен CTR

Няма ли как да се "претърсва" страницата за такива както е примерно при Изиадс

При изито е номер едно това, на текст за "почивка на море" показва чудесни оферти от Суперхостинг. Гениално!
 
От: Съмнителен CTR

би ли обяснил по - подробно за * Два нови рекламни елемента - "линк в текст" и "текстови връзки".
доколкото разбрах аз трябва да си вкарвам ключови думи и при съответствие с платени такива, тогава се образува линк.
Ако съм разбрал правилно то тогава е малко кофти, каква е вероятноста да уцеля какви ключови думи има купени в момента.
Няма ли как да се "претърсва" страницата за такива както е примерно при Изиадс

"Линк в текст" е опция, при която си въвеждаш ключови думи, когато има реклама с такава ключова дума, тя сама ще се появи в текста под формата на линк. Целта не е да уцелваш рекламите, а да се въведат ключови думи, които отговарят на съдържанието на сайта, по този начин рекламодателите ще получат по-точно таргетиране. Между другото има един трик с думата "реклама". Тази дума се добавя по подразбиране към всички реклами, освен ако рекламодателя не иска по-точно таргетиране и не я изтрие. С нея е най-голям шанса да се появи такава реклама.

Относно текстовите връзки - това са нормални реклами, но се появява само заглавието, при тях както и при стандартните реклами има 2 начина - да се въвеждат ръчно ключовите думи или рекламата да следи сама ключовите думи на съответната страница.
 

Горе