Състезание/Конкурс за Logo Design

ADO

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Трябва ми лого за MaxRandom.eu, както и Facebook/Twitter/Google+ корица.
Slogan: MaxRandom.eu ...всичко, което търсиш!

Бюджет: 20лв. за всичкото.
Начин на плащане: Epay

Състезанието да започне СЕГА! ... и свършва на 12.06.2013г. в 00:00h

Имате свободата да бъдете максимално креативни. Ще спечели този, който се докаже най-добре.
 
Последно редактирано:
От: Състезание/Конкурс за Logo Design

За да участват в състезанието участниците трябва да пратят всичко - лого и предложения за оформление на фейсбука, туитъра и г+?
т.е. общо четири файла - правилно ли съм разбрал?
 
От: Състезание/Конкурс за Logo Design

За да участват в състезанието участниците трябва да пратят всичко - лого и предложения за оформление на фейсбука, туитъра и г+?
т.е. общо четири файла - правилно ли съм разбрал?

Да, след като се направи лого, достатъчно е да се оразмери за соц. мрежи, посочени по горе.
 
От: От: Състезание/Конкурс за Logo Design

Опа. Грешка в датата. Коригирано е.

т.е. има малко повече от 24 часа за една обща концепция и четири файла с награден фонд 20 лв?

срокът е почти невъзможен
 
От: От: Състезание/Конкурс за Logo Design

т.е. има малко повече от 24 часа за една обща концепция и четири файла с награден фонд 20 лв?

срокът е почти невъзможен

Ок. Още 24h мисля, че ще са достатъчни.
 
От: Състезание/Конкурс за Logo Design

както си решиш но просто не даваш почти никакъв шанс за участие на повече от няколко случайно озовали се в темата дизайнери, в рамките на следващите няколко часа. дай им една седмица, или до петък, ще видиш после колко хора ще има - ееее ми аз не г овидях, ее ма то толкоз ли кратко било.

ти си знаеш ама - искаш качествено и креативно лого или да поставиш някакъв рекорд за спринт конкурс
 
От: Състезание/Конкурс за Logo Design

както си решиш но просто не даваш почти никакъв шанс за участие на повече от няколко случайно озовали се в темата дизайнери, в рамките на следващите няколко часа. дай им една седмица, или до петък, ще видиш после колко хора ще има - ееее ми аз не г овидях, ее ма то толкоз ли кратко било.

ти си знаеш ама - искаш качествено и креативно лого или да поставиш някакъв рекорд за спринт конкурс

Разбирам те, но и на мен ми са възложени срокове. Ако искаш награда, почвай вместо да критикуваш... благодаря все пак.
 
От: Състезание/Конкурс за Logo Design

Разбирам те, но и на мен ми са възложени срокове. Ако искаш награда, почвай вместо да критикуваш... благодаря все пак.

пич, аз не се опитвам да те критикувам - ако се опитвах, определено щеше да разбереш.

успех с конкурса!
 
От: Състезание/Конкурс за Logo Design

Знам, че от името донякъде се подразбира, но все пак би било хубаво да споделите малко повече за сайта - какво представя, какво цели, каква е аудиторията му...поне ориентировъчно. Както и някакви предпочитания за облика на логото.
 

Горе