Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

Green-master.eu
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

Официалния сайт на компанията е green-master.eu , като включването става задължително през/чрез VIP клиент на компанията, в това е същността на мрежовия маркетинг - да не можеш да се включиш директно от компанията.
А относно включването...дори и само за себе си да купуваш продукти, пак има смисъл - когато си "VIP клиент" купуваш с 20 до 50% отстъпка продуктите...
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

Официалния сайт на компанията е green-master.eu , като включването става задължително през/чрез VIP клиент на компанията, в това е същността на мрежовия маркетинг - да не можеш да се включиш директно от компанията.
А относно включването...дори и само за себе си да купуваш продукти, пак има смисъл - когато си "VIP клиент" купуваш с 20 до 50% отстъпка продуктите...
Даммм, вкарвам те в списъка с зомбираните
 
От: От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

Даммм, вкарвам те в списъка с зомбираните


Далеч не съм за списъка ти със зомбита, повЕрвай ми! :beer:

Но съпругата ми от 4 години се занимава с това (едно от заниманията й), и да ти влиза в къщи допълнителен месечен доход (примерно да кажем колкото 4-5 учителски заплати, примерно само) въобще не е за подценяване, така че аз съм длъжен да помагам колкото мога!
Аз също бях изключителен скептик преди 3-4 години - същия като теб, че май използвах и почти същите думи, и то към най-близкия си човек...с две-три думи - "инатест кон с капаци"...вече не мисля така, уважавам и мнението и желанията и на другите хора, но рано или късно всеки "узрява" с годините, зависи през какви трудности е минал в живота ;)

Между другото, има и няколко човека от Казанлък, които от това си изкарват доста прилични възнаграждения, имайки предвид че това го "работят" по 1-2 часа на ден...доволно е! Ако искаш, мога да ти помогна - съвсем чистосърдечно го приеми, и ако не желаеш, просто се опитай да приемеш желанията за "зомбиране" на другите хора покрай теб! :)
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

КОЙ ПОСЛЕДНО Е ИСТИНСКИЯТ САЙТ ???? В подписа на бормана е този със S накрая, а самият той твърди, че истинският сайт е този без S

Ето за това трябва да се купува цялата серия от домейни ако си решил да правиш нещо сериозно, а не да се скръндаш за 5 лева....
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

Добре де, то ако се вадят толкова и лесни пари нали всеки 2-ри ще работи за тях?
Само аз ли не хващам логиката?
Ако наистина се печели обясни как.
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

продаваш печелиш, не продаваш не печелиш, няма заплата, ако си оправен и продаваш взимаш комисион, ако не нищо, но поне няма разходи, който се занимава от години и има регистрирани под него печели % и от тяхните продажби, няма нищо ново, Ейвън и Орифлейм са първите и от години хората се занимават, това е същото
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

КОЙ ПОСЛЕДНО Е ИСТИНСКИЯТ САЙТ ???? В подписа на бормана е този със S накрая, а самият той твърди, че истинският сайт е този без S

Ето за това трябва да се купува цялата серия от домейни ако си решил да правиш нещо сериозно, а не да се скръндаш за 5 лева....

Официалния сайт на компанията е както казах по-горе: green-master.eu

А кой сайт е в подписа ми, дали е със или без "S" - това няма никакво отношение по коментарите :)


Добре де, то ако се вадят толкова и лесни пари нали всеки 2-ри ще работи за тях?
Само аз ли не хващам логиката?
Ако наистина се печели обясни как.

Не, парите въобще не са лесни. Освен че в момента отнема (на жената де) почти 8-10-12 часа на ден (поръчки, говорене по телефона със мнооого хора от структурата й или нови - през целия ден, че и понякога и в 9-10 вечерта, подготвяне и изпращане на актуална информация с промоции и всякакви други неща по мейлове), то допълнително почна да прави и семинари тук-таме където има структура...на мен понякога не ми е много весело от цялата тази ситуация, но поне се чувства полезна, работи това което й харесва, и не изкарва, а вкарва пари в къщи :) ...а и все пак намира време да попоглежда предишната си по-стара дейност...
Но наистина, ако някой си мисли, че ей така със щракване на пръсти ще си изкара пари - лъже се! Трябва ЯКО работа, но в крайна сметка се успява! :)
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

Направо да се чуди човек как изобщо изкравате пари някой хора тук. С Green Master можете да работите и на дропшипинг без да плащате ното една стотинка за стартови пакети или нещо друго. Качвате продуктите и продавате.


Забравих, че ако не е кликомания за 20$ месечно и да се реве из форума как хостинг компанията или гугъл са ни преебали сайта не се счита за бизнес......
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

@bormanbg - каква е комисионната?
има една друга руска компания - сибирско здраве май се казваше
знаеш ли за нея? 25% мисля, че даваха
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

сибирско - 25
аквасорс - 30
гриийн - 30
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

Всъщност, не само комисионната (ако става дума за директна продажба). Има доста често разни промоции, кампании и т.н., в които примерно ако вземеш 2 продукта от еди кое си, ще имаш право на 3-ти продукт на 50% от стойността му...имайки предвид, че продуктите, които се пускат в кампании са доста оборотни, има възможност за допълнителна печалба.
Но всъщност мен ме интересува мултилевел маркетинг схемата там, печалбата по нивата... :)
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

това са чистите % гарантирани като печалба, оттам нататък е естествено че има бонуси и месечни промоции от които се печели, с две думи мераклиите да пробват да пишат на колегата bormanbg или пък на мен
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

продаваш печелиш, не продаваш не печелиш, няма заплата, ако си оправен и продаваш взимаш комисион, ако не нищо, но поне няма разходи, който се занимава от години и има регистрирани под него печели % и от тяхните продажби, няма нищо ново, Ейвън и Орифлейм са първите и от години хората се занимават, това е същото
Тука вече ме изгубихте за каузата
 
От: От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

Тука вече ме изгубихте за каузата


Еееее де, не виждам някой да се скъсва от убеждаване и разясняване, за да се опита специално теб да те "спечели" за каузата :)

Между другото @uphero, за няколко месеца яко мнения си понатрупал във форума...но като погледнах последните стотина от тях - предимно разводняване на конкретни теми и спам. Яко "безделие" те е подхванало...пък може и да си "насмогнал на масрафа си", знае ли човек ;)
(не се заяждам, нямам и никакво намерение да се заяждам или каквото и да е, просто констатирам)

* вече мисля да не отговарям на въпроси и коментари, неотнасящи се за Green Master в тази тема
 

Горе