Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

hristo77

New Member
Здравейте,

Искам да ви предложа включване в българска фирма, работеща на принципа на мрежовия маркетинг.

Стартовия пакет е само 5 лева, еднократно и е доживотна.

Старт пакета включва: всички каталози на фирмата, вип карта с вашия номер, бонусната програма на фирмата, всички ценоразписи и месечни промоции, рекламни брошури.

След като се регистрирате никога не губите права, нямате никакви изисквания за месечен оборот и никакви изисквания за активност. Можете да пазарувате само за себе си или въобще да не пазарувате. Можете да изградите сериозен бизнес и да печелите добре. Ваш избор.

Продуктите които предлага фирмата са в няколко категории:

1. Здраве

Тук са включени хранителни добавки, Царски Билки ( на маг. фармацефт Никола Мангалджиев)

Нашите добавки се продават във всяка аптека ( за разлика от другите фирми като Тянши, Вижън, Аква сорс)

2. Иновации:

Електронни цигари, ултразвукова пералня, уред за сребърна вода, уред за стареене на алкохол, йонизатори и други.

3. Кристали Swarovski

Официален партньор на завода в Австрия, директен вносител, сертификат за автетичност със всеки кристал.

4. Магнитна бижутерия

Магнитни гривни, колиета и обеци. Модели с 3 и 4 елемента- магнити, германий, инфрачервени лъчи, отрицателни йони.

Предимства на фирмата са:

Напълно легална, регистрирана в България и плащаща данъци.
Разрешена е работа с търговски обекти ( единствената МЛМ фирма която позволява)

Издаване на фактура.

Най добрата бонусна програма

Печалба при директна продажба - от 30% до 40% (продукти които са включени в месечна промоция)

Бонуси - до 40%

Регионални офиси в 60 населени места в българия

Възможност да станете регионален партньор във вашето населено място.

Няма такса за доставка ( можете да пазарувате с вашата карта във всеки офис)

Официален сайт на фирмата : green-master.eu
Сайт на нашата структура : zdravekip.com

Всички каталози и материали ги имам в електронен вариант и мога да ги пратя при интерес и да прецените дали искате да се занимавате.

Ако желаете повече инфо можете да ме намерите на скайп hristo77

Поздрави

Христо
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

ееее що бан аз тъкмо мислех да си купувам електронна цигара че в офиса не се пуши......
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

Ако съм нарушил някое правило на форума моля кажете за да изтрия темата.

Благодаря
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

А не обръщай внимание на инстантната враждебност, изкривявания има из форума.
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

Човека толкова се потрудил за този пост а казвате "БАН" ТЦТЦТ
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

Здравейте,

Понеже забелязвам известна ирония смятам за редно да се представя с няколко думи.

Занимавах се с PTC, PTS и гугъл може би преди 5 или 6 години. Бях собственик на няколко сайта за платено търсене, един от които bg-search.com. Също така бях модератор на българската част на най големия форум тогава, мислсля че беше getpaid.com

Мога да покажа чек от гугъл от преди 5-6 години за над 1000$, когато още не беше познато това нещо на повечето хора в българия ( съдейки по осребряването в банката)

Сега предлагам една възможност, която може да се използва от всеки интернет магазин и офлайн рабира се.

Няма инвестиция и риск.

Може да се работи и подобно на Дроп Шипинга
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

hristo77 според мен няма ирония лично спрямо теб но офертата ти е малко встрани тематиката на форума и затова ти се струват такива реакциите........а и МЛМ схемите също не са на почит тук :)
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

Здравейте,

Предложих го тук защото принципа е МЛМ, но както съм писал работим и с търговски обекти и онлайн сайтове

Работим с няколко онлайн магазина, например гет.бг, мит.бг, нар-маг.ком и други. И понеже има и тема за дроп шипинга ние можем да предложим подобна услуга - слагате продуктите на сайта, ние ги изпращаме и плащаме съответната комисионна на сайта.
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

Здравейте,

От 28.10.2009 до 1.11.2009 ще се проведе изложение "Алея на здравето". Изложението ще бъде в НДК и който желае може да дойде на място и да се запознае с продуктите и бизнес възможността.

Поздрави
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

Защо не се отваря официалният сайт? Имам интерес към тази програма, ако може да ми разясните повече? Може и на ЛС да ми пишете.
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

На 06.03.2010 ще има открита презентация в офиса на фирмата. За подробности - пишете на лични.
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

Намерих този пост от началото на 2009 година...искам да кажа нещо - на всички скептици - много им поздрави! :)

В момента Green Master се развива изключително успешно като компания, която се налага освен на българския пазар, то и в Македония, Косово, Сърбия, Турция, Гърция, Испания...та с две думи - на повярвалите в компанията преди години - ЧЕСТИТО!

Първия пост и особено коментарите под него, ме наведоха на мисълта, т.е. по-точно ми затвърдиха наблюденията, че всички ние се правим на изключително велики, и не уважаваме мнението и предложенията на другите (в 80% от случаите), предпочитаме да се изкажем неподготвени, но да "водим хорото"...

Едно от нещата с които се занимаваме е и Green Master - доволно, без оплаквания и "рване" от сорта "няма работа", "какво да правя, няма пари"... ;)
А относно господина, написал първия пост на тази тема...ами вече малко зор ще е да се стигне или пък изпревари ;)
Ако някой се заинтересува, да пише (без значка на лично или тук).
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

Промитите мозъци пак налазиха форума :)... Няма надежда за тях :D
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

@realdark благодаря ти за отрицателната репутация - това ми е първата отрицателна за 2 години и нещо във форума и поглеждайки последните ти няколко поста, то това червенкото "Г-не вие се нуждаете от психиатър" по-скоро за мен става положително :)

* да се научим да уважаваме чуждите успехи - така увеличаваме вероятността да се доближим до собствения си успех!
 
по принцип няма лошо от млм компания която има минимална цена за стартов пакет или мостри (така е правилно и се развива от печалба от продажба на продукти)

тук имаме такъв пример

според американското законодателство
една млм компания става пирамида когато печели предимно от продажба на членство (за да продаваш бизнес възможността да взимаш по 3000 лв)

по българското и тогава не е (затова си имаме една компания която продава точно това и раздава едни бмвта и навърза доста хора)
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

стартовия пакет е 30 лева - само за уточнение
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

стартовия пакет е 30 лева - само за уточнение

Е да, 30 лв. е. В тази цена, освен каталог и карта, влизат и продукти, които ако си ги купиш на дребно, са далеч над 30-те лева :) Все пак първия пост е отпреди 3 и повече години....всеки месец има различни промоции по включванията....

... и предварително да отговоря на евентуални въпроси "дали е пирамида" или МЛМ компания?....

Тук е новия каталог на Грийн Мастер - 324 страници каталог (PDF), с хиляди продукта, предлагани от компанията - вие си правете сметка, дали се печели от включване на нов човек (1,50-2,00 лева сигурно идват някъде от едно включване) или от предлаганите продукти на принципа на мрежовия маркетинг :)
 
От: Сътрудници Green Master - българска МЛМ компания

Така и не видях кой е официалният сайт на тази компания.
 

Горе