С каква цел посещавате форума?

С каква цел посещавате този форум

  • да Науча нещо

    Votes: 34 56.7%
  • да Споделя нещо

    Votes: 8 13.3%
  • между другото/ за почивка и разтоварване

    Votes: 18 30.0%

  • Общо гласове
    60
От: С каква цел посещавате форума?

Нарочно е. Трява да избереш едно.

Писах да науча нещо.
Въпреки, че реално дадени по-горе отговори са по-точни.

За да науча, за да помогна ако мога, за бизнес, просто за разпускане, понякога по навик и така.
 
All in ;) Не мога да маркирам и трите отговора :)
 
От: С каква цел посещавате форума?

Няма отметка - ''Да науча нещо и за безпочвен хейт'':)
 
От: С каква цел посещавате форума?

Трябва има отговор - се запозна със секси кака :D
 
Re: От: С каква цел посещавате форума?

Трябва има отговор - се запозна със секси кака :D

Даласе, ти ли си? :D
 
От: С каква цел посещавате форума?

Хаха, що бе и за него трябва има специален отговор - все пак колко допринесе с великите си теми :D
 
От: Re: С каква цел посещавате форума?

"Защото съм свикнал"
:D
Ей това е отговора.
 
От: С каква цел посещавате форума?

Объркал съм се, или името на въпросният форум ме е подвел.
Пилея си евтиното време да веселя хората избрали трети вариант. ;)

Оф:
Нямам намерение да се превръщам в гуру в интернет, не парадирам и с минимални знания.
Живота е лесен като си "прост". (Ето и защо не се ядосвам като го чуя, кефя се на всички които борбено защитават същото, Ъх.)
 
От: С каква цел посещавате форума?

22 от 23-ма са тук да учат и спамят...а тези които споделят - къде са?
тези които са тук да учат и споделят - защо избраха да гласуват първото?


Писах да науча нещо.
Въпреки, че реално дадени по-горе отговори са по-точни.

За да науча, за да помогна ако мога, за бизнес, просто за разпускане, понякога по навик и така.

знаех, че ще стане така, но избегнах варианта 90% от гласувалите да изберат - всичко.

То и аз съм за трите, как да дам едно, като няма да е точен отговора ми?

няма смисъл да може да се избира всичко защото целта не ми е бройката гласували а процентите по отделно на възможните отговори

ако можеше да се гласува и за трите - мисля, че съотношението няма да се променя? и за това няма смисъл да има тази възможност
 
От: С каква цел посещавате форума?

Ами влизам уж да науча нещо и ако мога да помогна, но като гледам в последно време повече съм писал в офтопика и затова ще посоча последното
 
От: С каква цел посещавате форума?

Ами влизам уж да науча нещо и ако мога да помогна, но като гледам в последно време повече съм писал в офтопика и затова ще посоча последното
Абсолютно съм съгласен с това.
Примерно, задавал съм множество въпроси по темата на форума и повечето пъти съм получавал отговор, нали ако не съм бил хейтър да се бъзикам със субектите тук, ще съм бил получил още повече отговори де:)
Съответно съм се стремял да помагам и аз, доколкото ми позволяват моментните знания (в жесток разрив с представите на подигравателни особи като Нокето, примерно). В крайна сметка, всички сме един отбор, докато админите не се напсуват и вече да стане Левски vs Цска, товага умните глави ще си тръгнат от тук и ще останат да се псуват двумината админи сами - това нарочно го написах, за да ми прочетете отново поста в хейърската тема на Кулайс.
Амин.
 
От: С каква цел посещавате форума?

Да крада идеи :D
 
От: С каква цел посещавате форума?

Еххх норти норти, оплескал си я цялата анкета. Абсолютно всеки един чИшит тука влиза и за трите точки...ама ВИНАГИ. Независимо кво ше споделя или ше научава - влиза и за трите ти точки, а разтоварването е неизменна част от двете :wink:
 
От: С каква цел посещавате форума?

Блеки бих искал да посоча и 3-те отговора ама няма как :) Между другото е трябвало да сложиш още един отговор в анкетата - "Милиционер съм и влизам тук да снифя и донасям" поради зачестилите оплаквания на колеги че ги привикват и им затварят сайтовете. Майтапа настрана но е така, гледам че все по често различни колеги се оплакват че ги разследват.
 
От: С каква цел посещавате форума?

Те хората първо се учат после споделят, но тъй като човек цял живот се учи, накрая учат и споделят, но няма такава комбинирана опция
 
От: С каква цел посещавате форума?

Хората първо влизат да научат нещо. Като научат нещо споделят какво са научили и до какви изводи са стигнали сами. Накрая понеже така и така са тук се разтоварват в по-леките теми за музика, филми и др. подобни. И аз не съм изключение от това правило.
 
От: От: С каква цел посещавате форума?

Блеки бих искал да посоча и 3-те отговора ама няма как :) Между другото е трябвало да сложиш още един отговор в анкетата - "Милиционер съм и влизам тук да снифя и донасям" поради зачестилите оплаквания на колеги че ги привикват и им затварят сайтовете. Майтапа настрана но е така, гледам че все по често различни колеги се оплакват че ги разследват.

@GTA - тя темата не е моя бе :D

А иначе от един колега още навремето от него знам че тука бродят такива субекти, дето целят да режат Адсенсовете и некви други зулуми на конкурентите.
До такава степен се шашна, че след колко месеци ми каза, кой е сайта му - btw в филмовата ниша е, а точно там бяха последните сигнали, достигнали до нашия форум.
 
От: От: С каква цел посещавате форума?

@GTA - тя темата не е моя бе :D

А иначе от един колега още навремето от него знам че тука бродят такива субекти, дето целят да режат Адсенсовете и некви други зулуми на конкурентите.
До такава степен се шашна, че след колко месеци ми каза, кой е сайта му - btw в филмовата ниша е, а точно там бяха последните сигнали, достигнали до нашия форум.

Извини ме братле, просто снощи бях малко насвяткан на градус и съм объркал никовете... :rolleyes: Знам че е на nortrant но просто по инерция написах твоя ник-нейм. :lol: Без да исках... :rolleyes: Между другото и в момента пия ракийца да се отпусна след напрегнатия ден... Още веднъж се извинявам. :)
 
От: С каква цел посещавате форума?

Няма проблем, наздраве и от мен. Аз съм на леко възрастно уиски :)

Темата пак на оффтопик я обърнахме.

Май статистиката ще излезе вярна :D

Добре, че има още дето споделяме и има да се учат
 
От: С каква цел посещавате форума?

Заради трите го посещавам + защото съм се пристрастил към него. Просто не мога без да вляза. :)
 

Горе