С какво запомнихте лято 2012?

advaworx

Active Member
Здравейте колеги.
Реших, на фона на всички останали теми да направя една ... малко по-различна... :)

Не знам дали само при мен е така, но вместо да разпускам в тоя раздел на форума, аз в повечето време се товаря и на моменти ядосвам. Само политика, проблеми, мизерии и тук там по нещо "по-леко" за четене. На някои хора им е окей да спорят, ама.. не знам.. whatever

Та идеята ми е следната, нека всеки да опише това с което е запомнил лято 2012.. По възможност нека да е нещо забавно, интересно, хубаво.. откачено /евентуално/ :)

Имате право на по една снимка свързана със случилото се и една историйка, така, че изберете най-доброто :D

...

Аз съм пръв:

411474_2343852253223_1485040488_o.jpg


Т'ва е снимката, която олицетворява т'ва лято 2012 : )) Счупихме се от пътувания и щуротии, а специално тази снимка я направих по пътя към един язовир, където бяхме на палатки :))

А случката...

Т'ва е най-откаченото нещо, къде ми се беше случвало през целия живот..

Бяхме се събрали да играем beer pong в един апартамент.. Играхме, играхме иии се напихме много, при което се хванахме и отидохме на дискотека.. Едното момиче предложи да кара то, а не аз, защото не беше пила, ама ответната реакция беше: "Ти луда ли си ма?! По добре от жена зад волана е пясък в резервоара!" .. ии тръгнахме.. :D

Отидохме на дискотеката, и там танцуваме, танцуваме и в един момент усещам как подът под краката ми е много хлъзгав и се кефя там няк'ъв.. И само викам на един приятел: "- Абе, Яворе, някой нещо е излял на пода тука, много яко се хлъзга.." И той само ме изгледа и ми отвърна :

- Братле, одеве една се изповръща тука...

При, което хвърлям един поглед към земята и осъзнавам, че танцувам в на въпросното момиче картофките и другите ... яденета... :lol:

...

След 15-20 минути решихме да си тръгваме. Запалих колата и отидох да оставя едно момче до тях.. Оставих го и докато карах из квартала през цялото време една патрулка караше зад мен.. И в момента в който излезнах на булеварда ми включиха сирената и бурканите и ме отбиха в страни...

В последствие дойдоха още 2 патрулки, тарашиха колата, докато аз и тва момиче стояхме от страни.. После ми се припика и отидох да пикая в един ъгъл, а там по някаква ХИПЕР случайност, беше се скрил някакъв маскиран, където явно щеше да обира хора минаващи по булеварда.. Че казах на куките и част от тях го подгониха, писаха ми актове, за алкохола и за изтекла гражданска и ме пуснаха да си ходя..

Отидох до нас и имах още 20 минути време да дам кръвна проба.. При, което тичах 10 пъти до шестия етаж, изпих над 2 литра вода и отидох в болницата с колата пак... този път сам обаче. Там дадох кръв и си тръгнах към нас..

И по пътя както си карам бавно и размишлявам над живота гледам как няква жена тича.. и пресича едното платно и бяга точно към колата ми и застана на пътя пред нея! .. И то щото лято, прозорците свалени и като спрях и направо се нахули до кръста в колата, през прозореца.. И ми вика айде да ме качиш?! Викам как ще те кача бе?! .. И тя: "Не си ли такси?!" .. Викам, кво такси бе, жена!? Луда ли си?! (а карам много тъмно синьо Ауди А6.. нищо общо с такситата)

Та тя ми вика, моля те, качи ме, двама ме преследват..... И в същия момент гледам как двама бягат към колата ми по същия път и единия се провиква "Абе еййй, кво правиш там! Махай се бързо!" ,а аз не мога да тръгна заради тая щот е практически на половината в колата ми.. И се зачудих кво да правя и изкарах газовия пистолет и го насочих към тия и както бягаха и псуваха, така се насраха и тръгнаха в обратна посока.. :D Изгоних и тая и се прибрах по живо по здраво.......

Въобще.. НАЙ-НЕРЕАЛНИЯ И ОТКАЧЕН ДЕН В ЖИВОТА МИ...............Достоен за филмов сценарии......

ПС - Преди 1 седмица ми излязоха наказателните постановления и на кръвната проба съм дал 0.95, и са ми писали 3 месеца, 300 лева и 10 контролни точки за пиенето и 400 лева за липса на ГО... Всичко го обжалвам в момента :mrgreen:
 
От: С какво запомнихте лято 2012?

Добра тема.


319396_3823881513803_1105681246_n.jpg

Аз запомних с моята пост съветска обиколка - раша и беларус.

Забавното беше - трябваше да летя на 11 август, ама самолета се счупи. От москва пратиха нов, но на 12. Утре отивам в офиса на Аеросмот да ги питам кво правим, защото имам право на обезщетение, ако полета се анулира и вината е на авиокомпанията или на летището, в случая е и на двете - на буксир на пистата му счупиха нещо и нямаше резервен. Имам пълното право да си искам нещо - четох, в ЕС имам право на от 250 до 600 евро. Ако Аеросмот не мислят така, ще се жалвам в комисията за защита на потребителите :)
 
От: С какво запомнихте лято 2012?

zealot designs, тва за ГО-то няма да мине, изтекла си е изтекла, ще си ги платиш 400то, ама поне може да забавиш де :D И за алкохола няма да мине, да не те отчайвам ама :D Иначе интересен разказ да и такива луди дни трябва да има, какъв ти е газовия патлак, че и аз имам, макар че някой ден ще ме набият заради тая финтифлюшка :D ама не ми се дават сумати пари и бумащина за разрешително. Разводних темата, ама ще пиша по-късно с включване по темата :D
 
От: С какво запомнихте лято 2012?

zealot designs, тва за ГО-то няма да мине, изтекла си е изтекла, ще си ги платиш 400то, ама поне може да забавиш де :D И за алкохола няма да мине, да не те отчайвам ама :D Иначе интересен разказ да и такива луди дни трябва да има, какъв ти е газовия патлак, че и аз имам, макар че някой ден ще ме набият заради тая финтифлюшка :D ама не ми се дават сумати пари и бумащина за разрешително. Разводних темата, ама ще пиша по-късно с включване по темата :D

Zoraki 914, 9мм. Ама съм с разрешително де, иначе си го взех след като един циганин ми извади нож и се наложи да бягам. :D
Пък, за глобите... Самия аз усещам, че надали ще минат тия обжалванки... :/ :D
Разрешително иначе трябва да си го извадиш до 2 седмици след като си го купил, иначе подлежиш на глоба. Поне така ми бяха казали на мен..

@testkiwi - направо ти завиждам за Беларус : )) Гледах една тема на скоро, страхотно изглежда.
 
От: С какво запомнихте лято 2012?

Не аз такова "разрешително" имам, регистриран е в КОС. Зораки 914 класика в жанра, ама ми е тежък :D Разрешително говорех за огнестрелно, че с тея газови може да стане беля ако някой срещу тебе има истински, шанса не е мн голям де, пък и аз гледам да избягвам спречквания. Иначе кучетата мн бягат като гръмнеш с халосните и дим да ги няма :D По балкана като ходим си гърмя профикалтично, че с тея мечки са се наплашили :D
 
От: С какво запомнихте лято 2012?

2qkqhkn.jpg


Помня го с това и няколко дни на ветроходна яхта, делфинчетата плуваха до нас, но не можах да ги снимам.
zealot , от кoй град си да не ходя там :D Интересни случки :D
 
От: С какво запомнихте лято 2012?

Ооо, готино ти е било :)) Иначе съм от Сливен... хаха.. ГрадЪ на циганите..

Не аз такова "разрешително" имам, регистриран е в КОС. Зораки 914 класика в жанра, ама ми е тежък :D Разрешително говорех за огнестрелно, че с тея газови може да стане беля ако някой срещу тебе има истински, шанса не е мн голям де, пък и аз гледам да избягвам спречквания. Иначе кучетата мн бягат като гръмнеш с халосните и дим да ги няма :D По балкана като ходим си гърмя профикалтично, че с тея мечки са се наплашили :D

Пф, да не дава Господ някой да изкара боен на твоя газов.. хахаха. Доста кофти сценарии.. Иначе за щастие още не съм стрелял по никои с него, дано и не ми се налага де.. :)
 
От: С какво запомнихте лято 2012?

С многото работа и с най-хубавата новина в живота ми.
 
От: С какво запомнихте лято 2012?

Точно така :beer:
 
От: С какво запомнихте лято 2012?

С много работа и няколко добре прекарани почивни дни.
 
От: С какво запомнихте лято 2012?

zealot designs, такова нещо не би ми се случило дори да смеся гъби и LSD ! И това за една вечер ??
Иначе съм от Сливен... хаха.. ГрадЪ на циганите..
Тц! Градът на пикото е това. Имам аверчета борци от там.
 

Горе