С какво мога да се занимавам на 13 години?

marti512

New Member
Здравейте! На 13(14) години съм и имам желание да изкарвам пари онлайн, но не знам с какво да започна. Не търся някакви големи доходи, а нещо то рода на 50 лв месечно, като за начало. Опитах 2-3 пъти да създам сайт, започвам да качвам разни неща по темата, за която е, но в един момент осъзнавам, че идеите ми свършват и няма какво да качвам нататък. Или пък си мисля, че сайта няма да е посещавам и идеята ми е тъпа. Един вид още не ми е дошла музата за сайт още, така да го кажа. С блога нещата стоят по същия начин. Засега сайт или блог остават на заден план. Програмни езици не знам, в момента уча. Въпроса ми е с какво мога да правя?
 
От: С какво мога да се занимавам на 13 години?

Прави това което ти харесва и ти доставя удоволствие и не мисли за тия 50лв. - те ще дойдат неусетно, дори и блог да направиш, пиши за нещо което те кефи, а идейте ти сигурно не са тъпи, но зацикляш защото нямаш житейски опит и много истории за разказване.

П.С. На 13г. си, радвай се на живота, бъди добър и безгрижен човек и помни, че винаги имаш избор...
 
Последно редактирано:
От: С какво мога да се занимавам на 13 години?

Научи английски. Ако знаеш - ориентирай се към милиардният пазар, който ти е на клик разстояние.
 
От: С какво мога да се занимавам на 13 години?

Браво! Много си грамотен за 13 годишен. Успех ти пожелавам!
 
От: От: С какво мога да се занимавам на 13 години?

Прави това което ти харесва и ти доставя удоволствие и не мисли за тия 50лв. - те ще дойдат неусетно, дори и блог да направиш, пиши за нещо което те кефи, а идейте ти сигурно не са тъпи, но зацикляш защото нямаш житейски опит и много истории за разказване.

П.С. На 13г. си, радвай се на живота, бади добър и безгрижен човек и помни, че винаги имаш избор...

dnc го е казал много правилно! Не му мисли за тия пари! Прави, твори, пиши за нещо от което се интересуваш! Няма как да не ти идват идеите просто, но тук и колегата е прав, че си на 13 години и работата поне на мене на 13 години беше да съм навън с приятелите и да играем на топка, докато сега са просто други времената! :)

Виждам, че си нов във сайта, поразгледай го доста обстойно. Има доста интересни теми и е хубаво, че искаш съвети. Тук има доста хора, които ще ти помогнат и посъветват.

Успех с начинанията! Най-важното - НЕ СЕ ОТКАЗВАЙ!

PS. Не спирай да четеш и да се развиваш също! Трябва постоянно да се учиш! Просто без четене и без да практикуваш наученото не става!
 
От: С какво мога да се занимавам на 13 години?

Имаш много добър правопис като за 13-годишен. Развивай се в тази насока - направи си блог и се упражнявай неангажиращо, без да мислиш за задължително монетаризиране и без да ти пука, че някой можел да намери идеите ти за тъпи, и резултатите сами ще дойдат от един момент нататък. Успех! :)
 
От: С какво мога да се занимавам на 13 години?

Чети и учи.

Създай си навици - всеки ден да научаваш нещо нови и да прочиташ по няколко страници нови неща.

Останалото само ще дойде.
 
От: С какво мога да се занимавам на 13 години?

Де да бях на твоята възраст и да имах знанията , които имам сега . Определено бих се справил по-добре . Мога да ти кажа само едно - езици. Това е нещото , което ще ти отвори всяка една врата независимо дали говорим за България или света. Английският вече е задължителен, трябва и втори. Аз бих ти препоръчал немски . Инвестирай времето си изучавайки тези 2 езика и те ще ти помогнат в бъдеще с каквото и да се захванеш.
 
Здравейте! На 13(14) години съм и имам желание да изкарвам пари онлайн, но не знам с какво да започна. Не търся някакви големи доходи, а нещо то рода на 50 лв месечно, като за начало. Опитах 2-3 пъти да създам сайт, започвам да качвам разни неща по темата, за която е, но в един момент осъзнавам, че идеите ми свършват и няма какво да качвам нататък. Или пък си мисля, че сайта няма да е посещавам и идеята ми е тъпа. Един вид още не ми е дошла музата за сайт още, така да го кажа. С блога нещата стоят по същия начин. Засега сайт или блог остават на заден план. Програмни езици не знам, в момента уча. Въпроса ми е с какво мога да правя?

Здравей и добре дошъл. ;)

Почни от четене и практикуване. Но повярвай ми, веднага като те сполети добрата идея, ще я хванеш и реализираш. Нямай съмнение в това. ;) Дори виж какво те влече. Там дълбай. Сигурен съм, че твоето хоби е пазар, няма как да не е, ако и излезеш на вън, 100% ще имаш успех. И тези 50 лева ще ги стигнеш много бързо. Желание му е майката, а то идва само със страст, която се крие в това което те кефи да правиш. ;)

П.П: Колегите са прави, много грамотно написан пост. Впечатлен съм. Успехи ти пожелавам и ако имаш въпроси, насреща сме. :)
 
От: С какво мога да се занимавам на 13 години?

След като си научиш уроците за деня вместо да цъкаш ЦС или Лига сядаш и започваш да четеш всичко ново от форума без политиката и офтопика. Четеш и пазара за да видиш какво се търси. Междувременно четеш и важните теми. След това четеш и някои стари които ти предлага системата под темата. След 2-3 месеца идеите ще дойдат. Отделно ще си натрупал и много други познания които не се знае кога ще ти потрябват.
 

Горе