С кои колеги, да не работите!

От: С кои колеги, да не работите!

И се пише кИрлив, не кЕрлив :) Като пусне нова тема и пускаш линк към тая и готово, няма да излъже никой :)
 
От: С кои колеги, да не работите!

То си е елементарно, просто трябва малко да мислят хората. Как аз за 3 години нямам нито една кофти сделка и никой не ме е завлякъл с пари :)

Знам я, я дай линк да се посмея :D

Ееее то всичко изтрито, сеира го няма :confused:

Ей сеирджията чекай малко неса нервирай, щото ти може да си сеира,,, не са знай оше
 
От: С кои колеги, да не работите!

Ей сеирджията чекай малко неса нервирай, щото ти може да си сеира,,, не са знай оше

??????????
 
От: С кои колеги, да не работите!

Ами какъв сеир търсиш, когато някой е прецакан и му е гадно, ааа
Тревожа се за теби, шото смятам че страдаш от залежаване пред компютера и имаш сериозни отклонения да сеирджийстваш
Излез на кръчма нейде и са отпусни, направи сеир и тогаз сядай на компа,,, ама си ного задръстен
 
От: С кои колеги, да не работите!

Ма ко разправяш, вече само от теб ще искам съвети. Я кажи към колко да си лягам и кога да ставам?
 
От: С кои колеги, да не работите!

Ма ко разправяш, вече само от теб ще искам съвети. Я кажи към колко да си лягам и кога да ставам?
Ей много взе да си противоречиш, вече не знам дали си наясно мъжко ли си или женско
 
От: С кои колеги, да не работите!

Бластере ти днес от колко профила влезе и писа във форума?
 
От: С кои колеги, да не работите!

Скоро работих с един , но първо погледнах трейдъра хубав положителен
взе парите и се изпокри:)
 
Re: От: С кои колеги, да не работите!

Скоро работих с един , но първо погледнах трейдъра хубав положителен
взе парите и се изпокри:)

За кого става дума, ако не е тайна да видим и ние. Хубаво е да ги казвате тези неща, за да могат и другите да са запознати с кой не трябва да се работи и защо. :)
 
От: Re: От: С кои колеги, да не работите!

За кого става дума, ако не е тайна да видим и ние. Хубаво е да ги казвате тези неща, за да могат и другите да са запознати с кой не трябва да се работи и защо. :)


ще пиша естествено, ако не си оправи бакиите!
 
От: С кои колеги, да не работите!

Да не е пак някой братовчед?
 
Re: От: Re: От: С кои колеги, да не работите!

ще пиша естествено, ако не си оправи бакиите!

Да, дай му срок, все пак често се случва и да е в някакво затруднение. Но и тогава е добре да се опомене това, за да знае човека от другата страна какво се случва все пак. ;)
 

Горе