С кои колеги, да не работите!

От: От: С кои колеги, да не работите!

Само не можах да разбера, като са наистина двама различни човека, защо ползват един профил? Жалко е, да ползваш чужда репутация, за да продаваш услугите си..

Можеше да попиташ направо Бобсъна, за да получиш информация от първа ръка - аз мога да дам само предположения... и ще ги дам! :)

Мисля, че понеже Бобчо е прекалено млад и следователно наивен е решил да направи услуга на братовчед си. Това, че е допуснал грешка е ясно и съм убедена, че той повече няма да допусне такава. Сигурна съм и че високата репутация е напълно заслужена от Боби с труд, знания и умения.

Аз също съм ползвала чужда регистрация - беше в замунда и заради дългия ми език баннаха профил с висок коефициент, който ползваха 10 човека. Научих си урока - вече не ползвам чужди акаунти и не давам да ползват моя. Освен това съм много по-отговорна и обрана във виртуалното пространство. Това, което виждате тук е подобрената версия. :-o
 
От: С кои колеги, да не работите!

Аз досега проблеми с колеги не съм имал при сделките. Може би защото съм прекалено мнителен и с хора с по-малък иТрейдър винаги ги поставям в неизгодната позиция (да платят първо те или да предоставят услугата първо те) . За доказани потребители съм по-доверчив - но досега проблеми с измами не съм имал. За по големи сделки с много пари според мен е задължително или лично или да се използва посредник - в форума имаше такава услуга от маверик ако не се лъжа. Така и 2те страни са по-спокойни.
 
От: От: С кои колеги, да не работите!

Можеше да попиташ направо Бобсъна, за да получиш информация от първа ръка - аз мога да дам само предположения... и ще ги дам! :)

Мисля, че понеже Бобчо е прекалено млад и следователно наивен е решил да направи услуга на братовчед си. Това, че е допуснал грешка е ясно и съм убедена, че той повече няма да допусне такава. Сигурна съм и че високата репутация е напълно заслужена от Боби с труд, знания и умения.

Аз също съм ползвала чужда регистрация - беше в замунда и заради дългия ми език баннаха профил с висок коефициент, който ползваха 10 човека. Научих си урока - вече не ползвам чужди акаунти и не давам да ползват моя. Освен това съм много по-отговорна и обрана във виртуалното пространство. Това, което виждате тук е подобрената версия. :-o
Права си.
Просто не прецених, че заради добрината си може да понеса негативи.
Само не разбрах защо още някои хора си мислят, че лъжем, че сме двама различни човека? :D
Толкова ли е трудно да се осъзнае това?
Ако бях някой измамник още ли щях да съм тук и щях ли да върна парите на леонс?
 

Горе