С Mozilla не виждам снимки само в един сайт

DonMakaveli

Well-Known Member
Здравейте, от едно известно време насам използвайки браузера Мозила не мога да виждам снимките ми в моя онлайн магазин, в другите сайтове нямам никакъв проблем с нищо.
Влизам с други браузери също нямам проблем.

Не искам да преинсталирам браузера, тъй като ми помни десетки регистрации по сайтове.

Има ли някаква възможност да съм натиснал някаде по погрешка, и от какво може да е..?
 
От: С Mozilla не виждам снимки само в един сайт

Без урл само боб можем да фърляме.
 
От: С Mozilla не виждам снимки само в един сайт

Без урл само боб можем да фърляме.
В подписа ми е...
Нарочно казах онлайн магазина ми, за да може да се ориентирате че е линка в подписа ми.. kartelito.com e url-to
 
От: С Mozilla не виждам снимки само в един сайт

в мозилата нямаше ли опция за блокиране на съдържание ?

Без урл само боб можем да фърляме.

има го в подписа му.
 
От: С Mozilla не виждам снимки само в един сайт

Инструменти -> Настройки -> Съдържание -> И там 2рото натисни на "Изключения" и изтрии сайта на който си блокнал изображенията. :)
 
  • Like
Реакции: Viko
От: С Mozilla не виждам снимки само в един сайт

Инструменти -> Настройки -> Съдържание -> И там 2рото натисни на "Изключения" и изтрии сайта на който си блокнал изображенията. :)
Благодаря ти много!
Стана, и се оправи най-накрая... :)
 
От: С Mozilla не виждам снимки само в един сайт

И аз така се бях ошашавил веднъж, тъй като по погрешка бях блокирал снимките от моя сайт.. вместо да смъкна 1 снимка, съм натиснал блокиране на снимките и после се чудих какво става.. докато се усетя..
 
От: С Mozilla не виждам снимки само в един сайт

здравейте!

ИМАМ СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ НО СЪМ СЪС АНГЛИЙСКИ МЕНЮ, АКО МОЖЕ ДА МЕ ОПЪТИТЕ ... СТЪПКА ПО СТЪПКА ДА СИ ГО ОПРАВЯ ЧЕ Е ДОСТА КОФТИ!!! БЛАГОДАРЯ.... :)
 
От: От: С Mozilla не виждам снимки само в един сайт

здравейте!

ИМАМ СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ НО СЪМ СЪС АНГЛИЙСКИ МЕНЮ, АКО МОЖЕ ДА МЕ ОПЪТИТЕ ... СТЪПКА ПО СТЪПКА ДА СИ ГО ОПРАВЯ ЧЕ Е ДОСТА КОФТИ!!! БЛАГОДАРЯ.... :)

Tools > Options > Content > И там 2рото натисни на "Exceptions" и изтриваш сайта на който си блокнал изображенията.
 

Горе