ТОВА НОВА СХЕМА ЛИ Е НА ГУГЪЛ?

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Незнам, какво става.. някакъв проблем ли е или нещо друго..

от днес онлайн магазинът ми получава трафик през гугъл рекламите, обаче проблема е че там аз не съм никакви реклами? това някаква схема ли е на гугъл или някой се е объркал да пусне моя уеб сайт ? чак да объркаш домейна? незнам защо някой би ми рекламирал уеб сайта с гугъл адвордс?
Какво става мамка му?
 
може да плаща някой за кофти реклама
 
изобщо не е лоша реклама, даже аз ако бях пуснал реклама нямаше да се справям по-добре аххахаха
засечи от два различни тракера статистиката в сайта ти. Ако ползваш Cloudflare виж там статистиката и сравни
 
засечи от два различни тракера статистиката в сайта ти. Ако ползваш Cloudflare виж там статистиката и сравни
реално време виждам как идва трафика от гугъл адвордс и ъоутубе .. виждам и рекламата като търся определена думичка..
 
реално време виждам как идва трафика от гугъл адвордс и ъоутубе .. виждам и рекламата като търся определена думичка..
междудругото ти се е счупила формата за контакт в лайфбет
1678362324701.png
 
Не само неговата, още няколко видях счупени тези дни на този плъгин. ;)
аз ползвам за платформите ми https://eu.jotform.com форми за контакти , заявки и още квото се сетиш. Изключително лесни се строят с хиляди джаджи в тях, статистики... и квото друго се сетиш , дори може да си направиш разплащателни форми за почти всички видове пей системи от Страйп до Пайеер , ползвам платената версия на 58 $ месечно като това включва и премахване на логото. Много съм доволен и досега грешки не е имало.
 
изобщо не е лоша реклама, даже аз ако бях пуснал реклама нямаше да се справям по-добре аххахаха
ти нали беше все по схемите, явно са те забелязали от гугъл и са ти пуснали аванта :D
:D
 
Може да са ти копирали съдържанието, барабар с внедрените реклами в публикациите или да ползват iframe прозорец, в който ти визуализират част или целия контент. Срещал съм и подобно нещо да се случва в андроид апликация, която зарежда мобилната ти версия на сайта, а всъщност ти нямаш нищо общо с нея - просто авторът й е решил, че предоставяш качествено съдържание и те е добавил, в което няма нищо лошо - получаваш допълнително трафик и от време на време някой клик на реклама.
 

Горе