ТЪРСЯ НЯКОЙ ЗА КОПИРАНЕ НА ОБЯВИ,БЕЗ СНИМКИТЕ!

jasonborn

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
търся някой да копира обяви! досега съм давал по 5 лв за 50 обяви,лесно става особено като не се качват снимки, така че офертата е същата..може и по-малко но във сащото съотношение например 40 за 4лв или 30 за 3лв! пишете ми ако имате интерес!:|
 
От: ТЪРСЯ НЯКОЙ ЗА КОПИРАНЕ НА ОБЯВИ,БЕЗ СНИМКИТЕ!

Разясни малко повече за какво точно иде реч. От къде на къде се копират (от твой сайт се разпространяват в други / от други се вкарват в твой сайт ), как се подбират ? На какъв период от време и по колко за съответния период ?
 
Последно редактирано:
От: ТЪРСЯ НЯКОЙ ЗА КОПИРАНЕ НА ОБЯВИ,БЕЗ СНИМКИТЕ!

Ако няма captcha-maptcha и може да се автоматизира с един crawler дай на ЛС сайта от който ще се копира.
 
От: ТЪРСЯ НЯКОЙ ЗА КОПИРАНЕ НА ОБЯВИ,БЕЗ СНИМКИТЕ!

писах на един от вас, утре като знам какво става ще я заключим темата вече!
 
От: ТЪРСЯ НЯКОЙ ЗА КОПИРАНЕ НА ОБЯВИ,БЕЗ СНИМКИТЕ!

Ако има списък с конкретни сайтове, мога да направя нещо по въпроса. Ако трябва аз да диря сайтове, от които да се събират данните, тогава цената ще подскочи малко. Ако ми дадеш сайтове с повече обяви вместо повече сайтове с по няколко обяви, мога да ти направя отстъпка. Така или иначе се занимавам с данни. Да събера малко и за теб няма да ми дойде вповече. При интерес може да метнеш един ЛС с инфо за сайтовете, от които трябва да се събират данните заедно с нещата, които трябва да се събират (заглавие, текст и какво още?).
 
От: ТЪРСЯ НЯКОЙ ЗА КОПИРАНЕ НА ОБЯВИ,БЕЗ СНИМКИТЕ!

Ако все още важи .... аз съм "ЗА" на ден ще мога да копирам минимум 120 обяви :)
 
От: ТЪРСЯ НЯКОЙ ЗА КОПИРАНЕ НА ОБЯВИ,БЕЗ СНИМКИТЕ!

Имам интерес за работата. Ако искате да започнем, пишете ми на скайпа : Palenceto22 . Благодаря и лек ден !
 
От: ТЪРСЯ НЯКОЙ ЗА КОПИРАНЕ НА ОБЯВИ,БЕЗ СНИМКИТЕ!

Май ще пускам вече в моите само обяви с регистрация и одобрение от админ!
 

Горе