ТЪРСЯ СИ РАБОТА!!! ПИША СТАТИИ НА ТЕМИ-КРАСОТА,ЗДРАВЕ,ХРАНА,ДРЕХИ И ОщЕ

pkoleva

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
ПИшА СТАТИИ ЗА ВСИчКО ЖЕНСКО КОЕТО СЕ СЕТИТЕ,МОГА РАЗБИРА СЕ И НА ДРУГИ ТЕМИ.ЗА ПОВЕчЕ ИНФОРМАЦИЯ ПИшЕТЕ ЛИчНО....
 
От: ТЪРСЯ СИ РАБОТА!!! ПИША СТАТИИ НА ТЕМИ-КРАСОТА,ЗДРАВЕ,ХРАНА,ДРЕХИ И ОщЕ

цените ми са доста добри-200-300думи- 2лева
300-400думи-3лева
400-500думи-4лева
500-600думи-5лева
 
Последно редактирано:
От: ТЪРСЯ СИ РАБОТА!!! ПИША СТАТИИ НА ТЕМИ-КРАСОТА,ЗДРАВЕ,ХРАНА,ДРЕХИ И ОщЕ

Научи се да пишеш хубаво и може да поговорим. Първо трябва да се научиш къде се пише с малки и къде с главни букви. Следва да си оформиш офертата хубавичко и да покажеш няколко статии, които си писала.

Надявам се градивната критика няма да те разсърди, но така е тук, трябва да свикнеш ако искаш да се задържиш.
 
От: ТЪРСЯ СИ РАБОТА!!! ПИША СТАТИИ НА ТЕМИ-КРАСОТА,ЗДРАВЕ,ХРАНА,ДРЕХИ И ОщЕ

Разбира се че приемам критика не съм експерт отдава ми се писането и искам да пробвам. Човек се учи стига да има желание,а относно това какво съм писала ще покажа нещо... любов или секс

Този въпрос тормози всеки нормален човек на този свят.Днес в 21 век. тази тема вече не е табу. Всеки ден,всеки час някъде около нас има поне една личност,която се пита дали това е любов или просто поредния флирт.Много хора биват наранявани,защото нишката между двете неща е много тънка почти незабележима.Разбира се доказано е жените страдат повече,защото именно те са тези,които се доверяват по-лесно.На жената е достатъчна една вечеря в комбинация букет цветя и някой комплимент и в 90 % от случаите тя вече е влюбена. Дори да звучи невероятно така е на мен ми се е случвало,а сигурно и на много от вас.И до днес никой не е застрахован да загуби своят усет за реалност. Когато двама души се събудят заедно в едно легло и единственото,което усещат са онези прословути пърхащи пеперуди в стомаха няма спор това е Любов.Да не забравяме,че има и друг вариант само единият да усеща пеперудите,а другият да мисли само как да излезе от неловката ситуация.Дори и след такава ситуация всеки от нас се изправя, изтупва всички лоши спомени и продължава да търси любовта. Има и такива,които търсят само секс,но и това е до време.Още преди векове нашите предци са умували над тази тема,сега и ние търсим отговори и след нас ще продължат.Истината е една любовта и секса вървят заедно ръка за ръка и нищо не може да ги раздели!
 
От: ТЪРСЯ СИ РАБОТА!!! ПИША СТАТИИ НА ТЕМИ-КРАСОТА,ЗДРАВЕ,ХРАНА,ДРЕХИ И ОщЕ

Интервали, запетаи, членуване... Така е трудно за четене.
 
От: ТЪРСЯ СИ РАБОТА!!! ПИША СТАТИИ НА ТЕМИ-КРАСОТА,ЗДРАВЕ,ХРАНА,ДРЕХИ И ОщЕ

Помогни ми да разбера къде бъркам,дай пример.
 
От: ТЪРСЯ СИ РАБОТА!!! ПИША СТАТИИ НА ТЕМИ-КРАСОТА,ЗДРАВЕ,ХРАНА,ДРЕХИ И ОщЕ

Помогни ми да разбера къде бъркам,дай пример.Помогнете ми чрез вашето мнение мога много да науча.
 
От: ТЪРСЯ СИ РАБОТА!!! ПИША СТАТИИ НА ТЕМИ-КРАСОТА,ЗДРАВЕ,ХРАНА,ДРЕХИ И ОщЕ

Колежке, най-добре би било, ако си направите регистрация в statii.net например, напишете 2-3 статии, публикувате ги там, и постнете в темата си линковете към тях.
 
От: ТЪРСЯ СИ РАБОТА!!! ПИША СТАТИИ НА ТЕМИ-КРАСОТА,ЗДРАВЕ,ХРАНА,ДРЕХИ И ОщЕ

Мерси за съвета.Ще се възползвам.
 
От: ТЪРСЯ СИ РАБОТА!!! ПИША СТАТИИ НА ТЕМИ-КРАСОТА,ЗДРАВЕ,ХРАНА,ДРЕХИ И ОщЕ

Мерси за съвета.Ще се възползвам.
Моля, пак заповядайте! И най-добре е да си отворите нова тема, тъй като тая нещо не тръгна добре. Още в първия пост на новата тема напишете услугите, които предлагате, сложете цени и портфолиото. Така ще Ви се получи една по-добра темичка.
 
От: ТЪРСЯ СИ РАБОТА!!! ПИША СТАТИИ НА ТЕМИ-КРАСОТА,ЗДРАВЕ,ХРАНА,ДРЕХИ И ОщЕ

"Помогни ми да разбера къде бъркам, (интервал) дай пример.

...флирт. (интервал) Много хора биват наранявани, (интервал) защото нишката между двете неща е много тънка ,(запетая) почти незабележима. (интервал) Разбира се ,(запетая) доказано е (тук няма ЧЕ) жените страдат повече, (интервал) защото... "

Във всяко изречение е така. За мен поне е много трудно да го чета. Лично мнение. Успех, че нямам време за дълги дискусии. Разгледай, виж какво трябва да се оправи.
 
От: ТЪРСЯ СИ РАБОТА!!! ПИША СТАТИИ НА ТЕМИ-КРАСОТА,ЗДРАВЕ,ХРАНА,ДРЕХИ И ОщЕ

Олеле за тези интервали пък изобщо не се бях замислила... мерси знам че трябва да е така ама защо не съм го направила така нямам отговор.
 

Горе