ТЪРСЯ Nokia 5130 XpressMusic (с копчета)

colF

Member
Ако някой случайно му се намира този модел и не му е нужен, и съответно има желание, нека да пише. Поемам куриерските разходи, както и символична сума за устройството.
Nokia 5130 XpressMusic

5130-blue-1000x1000.jpg
 
Намери ли? Иначе е як, ама не знам за какви цели ти е. Аз купувам само на бащата такива телефони, защото е много против тия нови смартфони. :) Вика - само за говорене. Трудно ще мога да го убедя за нещо от новото поколение. Майка ми мина без много да му мисли, че и профили по соц. каналите и месинджърите си има вече. :)
 
  • Like
Реакции: colF
Намери ли? Иначе е як, ама не знам за какви цели ти е. Аз купувам само на бащата такива телефони, защото е много против тия нови смартфони. :) Вика - само за говорене. Трудно ще мога да го убедя за нещо от новото поколение. Майка ми мина без много да му мисли, че и профили по соц. каналите и месинджърите си има вече. :)
хаха ами то и аз го търся за дядо ми. Той има същия, но му се повреди дисплея и сега търся пак същия за да му го оправя, защото много си го харесва :D (иначе още чакам vassy, който го търси из тях хаха)
 
Ако имате някакви подобни мятайте и на мен оферта, ако колегата не се интересува. Че S8цата няма 1 копче и ме вбесява... нещо изцяло с копчета искам нокийка! Да е в добър външен вид!
 

Горе