Така се пише обява за работа

От: Така се пише обява за работа

И за да се аргументирам прочети пак:



Няма да ти болдвам повече, това е предостатъчно, според мен за настъпването на бурен смях!!!!!!!

С две думи да преведа: Ние искаме Вие да можете всичко от до за мизерна заплата!!!!

Мисля знаеш, каква е цената на добър сео и сем експерт, мисля знаеш каква е и цената на добър програмист, както и на добър дизайнер...



зНАЕШ ЛИ ЧЕ ПО ТАЗИ ОБЯВА ЩЕ ДОЙДАТ 100 човека и всеки ще е с претенции че ги разбира тези неща, дори и тоя реклами от гогле и той
ти ще му даваш ли 10 000 на месец :)
Това че те си мислят че могат не означава че ги могат!
Те не искат сертифиткати нали?
10 000 ЗАПЛАТА МИОЖЕШ ДА ИСКАШ АКО ИМАШ СЕРТИФИКАТ ЗА ВСЯКО ОТ ТЕЗИ ИЗИСКВАНИЯ?
Ти колко сертификата имаш?
 
От: От: Така се пише обява за работа

ДФаа това казвам и аз.
Пускат обняви колкото да има.
Много знаят какво искат и за какво служат повечето неща :)

Това е безмозъчна глупост създадена в интернет, за жалост прекалено много хора си мислят, че ще намерят работа или каквото и да е там...

Там едва ли не всяка обява завършва с: Ама и да го духа добре! Сори за грубия език, но като знам що буламач ми е пращала бившата от там направо ми се гади :mad:[/QUOTE]
 
От: Така се пише обява за работа

20 мога да имам само да си върна стария трафик брат. 10 вече са малко :D

Па изискванията някои покривам някои не, но съм бил и много по-добре от колкото в момента, и пак ще се върна там. ;)

?
10 000 ЗАПЛАТА МИОЖЕШ ДА ИСКАШ АКО ИМАШ СЕРТИФИКАТ ЗА ВСЯКО ОТ ТЕЗИ ИЗИСКВАНИЯ?
 
От: Така се пише обява за работа

Никой не спори, всеки има спадове и покачвания, колело... няма как да си спокойно, всеки се стреми към постоянно и сигурно, но няма такова животно или си нагоре или си надолу :)
Аз между другото не прочетох добре за какво е темата :)
напоследък не съм адекватен, та къде я тази обява за работа ? амо текст видях няма линк или снимка?
 
От: Така се пише обява за работа

Да не ти пука, аз днес съм от три сутринта на компа в 9 отворих първата бира :lol:
Никой не спори, всеки има спадове и покачвания, колело... няма как да си спокойно, всеки се стреми към постоянно и сигурно, но няма такова животно или си нагоре или си надолу :)
Аз между другото не прочетох добре за какво е темата :)
напоследък не съм адекватен, та къде я тази обява за работа ? амо текст видях няма линк или снимка?
 
От: Така се пише обява за работа

Ето какво дойде от международния обмен :

Предлагается работа
Должность: ІТ-специалист, программист
График работы: полный день
Тип работы: постоянная
Требования к кандидату
Образование: высшее
Опыт работы: 2-5 лет
Дополнительные сведения: В компанию требуется умный, ответственный программист для работы над масштабным проектом компании: наполнение сайта статьями, создание новых страниц, обработка фото, создание и размещение баннеров, доработка программных модулей, добавление нового функционала, консультирование по вопросам развития сайта, согласование технических вопросов с разработчиком.
Требования: язык программирования PHP, высшее образование в области информационных технологий или смежной области, опыт программирования, понимание архитектуры Web-сайтов, аналитическое мышление, инициативность, настойчивость в решении возникающих проблем
Приветствуется: опыт разработки сайтов, опыт работы в ІТ-компании, знание английского языка
Мы предлагаем: официальное трудоустройство, стабильную и своевременную оплату труда, полную занятость и перспективу профессионального роста, офис в центре города
Ждем Ваше резюме на [email protected]
 

Горе