Така се прави - Един готино направен мейл за поръчка от сайт

Тази цена за познати и харесвани бири е съвсем приемлива.
Въпреки че - за мен 330 мл бира е перверзия. Нещо като - тъкмо си вкарал главичката, и ти казват, че си до тука. Ставай и се махай.
Но за непознати бири цената ми е неприемлива.
 
Могат да вървят, ако продавачите знаят какво правят.
Това не са неща за Кауфланд-потребители. НП трябва да е изключен въобще от мисълта.
 
По принцип събскрайб боксовете са маркетингов похват. Но в последно време се разви успешно и като търговска практика.
Самия аз си мислех да пусна такова нещо, понеже Opencart го поддържа.
 
Не съм се замислял много, но вестници и списания открай време така се продават.
Пък познат така продава домати и подобни.
 
Всичко може да се продава, особено е добро за бързо оборотни стоки. Като тоалетната хартия.
Та кафе, сладки, памперси, подправки, офис консумативи и какво ли не. Неща дето постоянно трябва да ги имаш в дома си или в офиса и вместо да обикаляш да ги пазариш да ти идват на готово в бокс.
Пиниза е че за колкото по-дълго време се абонираш получаваш по-голяма отстъпка.

А първия голям американски сайт които избухна с тази практика го направиха и малко като хазарт.
В смисъл абонираш се за бокс за $10 ама не знаеш какво получаваш всеки път е изненада и често се случва да получиш продукти за над $10
 
Ето бирите и чипса, сега ги изстудявам и ще кажа дали биват

Yfe6cSf.jpg
 
На мен ми е интересно "Жигули барное"?
 
Как ми се иска да дойда да ти правя компания...Обещавам само половината неща ще изям и изпия....
 
Бирата средна работа, тая дебелата vedett ми хареса, руската си я пазя за утре
liberty alf не ми хареса
emelisse - гадна
другите ми ги изпиха :D

aTQOETE.jpg

чипсовете повече ми харесаха, тоя с киселите краставици е супер тарикатски, все едно ядеш краставици от буркан ако го оближеш :D
 
  • Like
Реакции: Sky
Аз Халапеньото много обичам, ама го няма в България.
 
бира лесно се рекламира

а я се пробвай с прах за пране и дамски превръзки
Но защо? Замени в горния мейл бира и бири с дамска превръзка/и. Получава се оригинална и зарибяваща реклама за дамските превръзки.

:) :) :) :)
 

Горе