Такса за поддържане на сметка (ЦКБ) ??

От: Такса за поддържане на сметка (ЦКБ) ??

Като изключим предния коментар, останалите не мога да Ви разбера ?! При положение че сте доволни и Ви върши работа, какъв е смисъла заради някакви 30 стотинки на месец да губите няколко часа в запознаване с условията на друга банка, отваряне на сметка и обновяване на информации и прочие.
Аз лично съм много доволен от тях. Така се случи че за няколко месеца се наложи да мина към ДСК и направо ми настръхнаха косите ... хич ги няма в интернет банкирането... дай им преводи и теглене от гише :) Сега пак съм на ЦКБ и си ми е екстра.
 
От: Такса за поддържане на сметка (ЦКБ) ??

Като изключим предния коментар, останалите не мога да Ви разбера ?! При положение че сте доволни и Ви върши работа, какъв е смисъла заради някакви 30 стотинки на месец да губите няколко часа в запознаване с условията на друга банка, отваряне на сметка и обновяване на информации и прочие.

Това е Принцип и не си за 30 стинки а те правят на предаден.
 
От: Такса за поддържане на сметка (ЦКБ) ??

Като изключим предния коментар, останалите не мога да Ви разбера ?! При положение че сте доволни и Ви върши работа, какъв е смисъла заради някакви 30 стотинки на месец да губите няколко часа в запознаване с условията на друга банка, отваряне на сметка и обновяване на информации и прочие.
Аз лично съм много доволен от тях. Така се случи че за няколко месеца се наложи да мина към ДСК и направо ми настръхнаха косите ... хич ги няма в интернет банкирането... дай им преводи и теглене от гише :) Сега пак съм на ЦКБ и си ми е екстра.
Проблемът е, че не съм предупреден. Аз имам 10 сметки, значи на мен ми взимат 3 лева на месец, без да съм известен. Ще закривам и ще оставя най-много една, много ми падна в очите тази банка в последно време, а преди ми беше фаворит. Те така могат да сложат и такса 300 лева на месец, без да ти кажат и после да те съдят, че им дължиш пари.
 
От: Такса за поддържане на сметка (ЦКБ) ??

И в коя банка е по-евтино от ЦКБ? Не мисля, че има такава.
 
От: Такса за поддържане на сметка (ЦКБ) ??

В сайта им пише, че разплащателна сметка с дебитна карта е 50 ст. на месец.
 
От: Такса за поддържане на сметка (ЦКБ) ??

Най-вероятно и те са вдигнали цената, до скоро беше 0.30лв.
 
От: Такса за поддържане на сметка (ЦКБ) ??

При TBI BANK цената на банковия превод е 0,50 лв (през електронното банкиране) и няма месечна такса за банковите сметки (разбира се ако искате дебитна карта има такси).
 
От: Такса за поддържане на сметка (ЦКБ) ??

на ЦКБ е 50 ст. е таксата и пак е по-добре от повечето места ,имам карта и на ДСК,която има такса 1лв от години...да не говорим,че от картата ми на ДСК ,някой си направи покупки по нета за 150 лв! :( (Ама го хванах навреме )
 
От: Такса за поддържане на сметка (ЦКБ) ??

Хванал си чушки, след като същото може да се повтори почти гарантирано и в бъдеще време. Немърливостта от НЕизползването на виртуални карти, специално подходящи за транзакции в нета, не е наша.

Идея си нямам защо е „вдигната“ 4-месечна тема.
 
От: Такса за поддържане на сметка (ЦКБ) ??

Виртуалните карти на ДСК наистина ли са безплатни (плаща се само 1,25 лв месечна такса за разплащателна сметка + пластмасова дебитна карта)?

Получените плащания по виртуалните карти как се виждат - отразяват ли се по разплащателната сметка или са в баланса на картата?

АТРАКТИВНИ УСЛОВИЯ

без такса за издаване ;
без месечни и годишни такси;
без такси при използването на картата (с изкл. на хазартни игри);
без такса за зареждане на Виртуална карта;
без такса за издаване на допълнителна карта;
без такса за получаване на суми по карта;
към една виртуална карта могат да се издават и допълнителни карти - Virtual Visa или Virtual MasterCard по Ваш избор.

Значи ли, че с тази карта се спестява единия процент такса, който повечето банки прибират (когато си прехвърляте баланса в PayPal към дебитната карта)?

Поради липсата на такси за виртуалните карти сериозно се замислям да си отворя сметка в тази банка (въпреки негативните отзиви за банката).
 
От: Такса за поддържане на сметка (ЦКБ) ??

Вече се оливат ...
7218876L.jpg
 
От: Такса за поддържане на сметка (ЦКБ) ??

И аз останах изненадан от 70те стотинки такса, но още по изненадан бях като видях, че имам начислени % лихва. И така съм с + почти 1 лев. Не знам само дали това е на месец или на година.
 
От: Такса за поддържане на сметка (ЦКБ) ??

ЦКБ поне мен не ме изкарват на минус, което не мога да кажа за мизерниците от ПостБанк (известни още като ПростБанк и "не знаем" как да пуснем онлайн банкиране" и още по големите мизерници от УниКРедит тип картата Ви се закрива автоматично след 6 месеца, обаче системата не я е закрила вече 2 години, и клиентът е страна по договорка за сметка и карта, но Ние не сме задължени и няма да му дадем копие на въпросния договор.
И последната гавра на УниМизерниците - от техен банкомат, в тяхната банка, с охраната до теб и 5 камери да те следят теглиш голяма сума, още докато си там намираш ОТРЯЗАНА, да направо липсваща част от банкнота от 50 лева, и техните пимшам мизерни служители заявяват - Ние в нашите банкомати такива банкноти не слагаме. След любезно предложение да се свали записът от камерата от преди 5 минути, те пак любезно си ти подменят банкнонатата с думите - Ние го знаем тоз проблем.
!!!НИКОГА ЗА НИЩО НА СМЕТА НЕ ХОДЕТЕ В МИЗЕРНИЦИТЕ ОТ УНИКРЕДИТ!!!
 
От: Такса за поддържане на сметка (ЦКБ) ??

В Първа инвестиционна има някаква минимална такса - мисля 30 ст. е на месец.

Обаче кофтито е, че редовно променят тарифите в посока нагоре.

Преди тегленето от техен банкомат беше безплатно. После го направиха на 10 ст. а гледам от 1 април са го увеличили на 20 ст. :cry: !#@#$%#§*

От чужд банкомат скоро не съм теглил и не знам там колко прибират.



Виж какви услуги ползваш най-често и си избери такава банка, с най-ниски цени на услугите, които ще ползваш. Щото няма идеална банка. Все някой от тарифите им са дърво и е добре да не ползваш тези услуги при тях.

Примерно аз търсех ниска цена на електронно банкиране. А при ПИБ е с една джаджа, която струва 28 лв (имаше периоди на промоция - безплатно - ама свърши). И тази джаджа има батерия за около 10 000 логвания или 8-10 години. Така, че ми идва доста тънко. По 2-3 лева на година електронното банкиране и няма нужда от е-подпис.


Ако теглиш често от банкомат гледай банка без такса за теглене или с минимална такава. Щото на ПИБ е 20 ст. И ако направиш 10 тегления, става 2 лв - колкото такса поддръжка на сметка в други банки.
Имат едни черни карти, дето са без такса за цяла България, аз съм доволен.
Върни си сегашната карта, и си вземи от черните.
 
От: Такса за поддържане на сметка (ЦКБ) ??

Да и аз останах неприятно изненадан от таксата от 1.40 лева за поддържане на сметка, а отделно и си имат по 0.20 лева за теглене от банкомат. Ще се търсят други възможности.
 
От: Такса за поддържане на сметка (ЦКБ) ??

И към коя банка смятате да се прехвърлите?
 

Горе