Танцуващо момиче

Статус
Not open for further replies.
От: Танцуващо момиче

:clap:
Склонна съм да си мисля, че девойчето е пушило и/или пило нещичко, а ако не - адмирации! Нужна е доста смелост за подобно изпълнение.
:D

Не бъркай смелостта с олигофренията.
 
Мога да кажа само едно - Стийв Кардинал

[video=youtube;B6X4X3vj5B8]https://www.youtube.com/watch?v=B6X4X3vj5B8[/video]
 
Този е забавен и го прави с цел да разсмее хората.
Мацката от първия клип е просто изпушила нещо много здраво :Д
 
От: Танцуващо момиче

Не бъркай смелостта с олигофренията.

Може и аз да бъркам, ама... може и ти да си в грешка :)

Защо трябва да слагаме етикети и определения на всичко, което виждаме, но не разбираме? Не е ли по-добре да държим съзнанието си отворено и да не бързаме да заклеймяваме нещо като добро или лошо, само защото не го схващаме или проумяваме?

Може пък, момичето да е начинаещ артист, който още не е намерил най-подходящото изразно средство или пък ние просто да не успяваме да дешифрираме съобщението...
 
От: Танцуващо момиче

А ако беше това момиче, и тогава ли няма сексуален момент?
http://www.youtube.com/watch?v=IbkBuzApzvU

Според мен ключовия момент е в контекста - защо момичето танцува?

:clap:

На мен като на жена, сексуалния момент ми избягва или по-точно, не бих изразила тези ми мераци по подобен начин.
За това съм твърдо за точка 1, разбира се с уточнението, че всеки има свои си духовни потребности, чието определение като висши или нисши е твърде индивидуално и субективно.
Склонна съм да си мисля, че девойчето е пушило и/или пило нещичко, а ако не - адмирации! Нужна е доста смелост за подобно изпълнение.
:D
 
От: Танцуващо момиче

Популярност в YouTube това е главното,не мислете ,че е изтрещяла или напушена.
Ако беше изперкала,камерата за какво и е:),щеше да си е самодостатъчна
 
От: От: Танцуващо момиче

А ако беше това момиче, и тогава ли няма сексуален момент?
http://www.youtube.com/watch?v=IbkBuzApzvU

Според мен ключовия момент е в контекста - защо момичето танцува?

Е, на това момиче тука, определено му плащат и при това сигурно не достатъчно, щото много си личи, че се кълчи колкото да искара надницата :lol:
 
От: От: Танцуващо момиче

А на първото му личи, че танцува прекалено добре, за да е някоя напушена тийнейджърка.
Освен това видеото има над 1 милион гледания - това е маркетинг.

"By now, you’ve probably seen the lovely Angela Trimbur, dancing her heart out in the middle of LAX. I mean, how awesome is that video?! We are SO EXCITED to announce that “Dance Like Nobody’s Watching: Airport” has been included in a viral video vote on The Today Show. We’re in it to win it, guys."

Е, на това момиче тука, определено му плащат и при това сигурно не достатъчно, щото много си личи, че се кълчи колкото да искара надницата :lol:
 
От: Танцуващо момиче

Но нека оставим факта, че това е маркетинг кампания, настрана и да предположим, че това е някое случайно момиче, което сме видели да танцува на летището.

Защо танцува?

Според мен танцува за слава и признание :)
 
От: Танцуващо момиче

Просто изява на артистизъм по по-различен начин,бихме ли нарекли и музикантите,мимовете по улиците луди?
Не защото сме свикнали с тях и сме почнали да го възприемаме като нещо нормално.
 
От: Танцуващо момиче

Да важното е да имаш не само свобода на мисълта,но да си свободен и духовно,много от нашите предразсъдъци ни пречат да изживеем живота си пълноценно.
Има бъдеще само в общество в което можеш свободно да изразиш себе си под каквато и да е форма и то да не бъде заклеймено,прието с насмешка, подигравки,завист и дори злоба.
За съжаление в нашата родина сме далече от такъв тип възприятие.
Вътрешната автоцензура седи яко в повечето "балкански субекти".
Какво ти пука кой какво прави, при положение, че нито ти се натрапва, нито те агитира, нито ти пречи по някакъв начин на живота?
Живей си живота и не пречи на другите да правят същото!
По света е пълно със всякакви морализатори: Не се смей!, Не танцувай!, Облечи се прилично!, Бъди правоверен!, Не абортирай!, Гласувай за мен!, Не обичай!, Вярвай в Партията и Вожда!, Вярвай в Бога!, Рибите летят, а птиците плуват!
Може да се допълва много още.
Не е страшна цензурата, а автоцензурата!
Цензурата те прави външно ограничен. Което е поправимо. Но автоцензурата те ограничава вътрешно. Което е доста трудно променимо.
 
От: Танцуващо момиче

Според мен не прави нищо нередно :). Ако всеки може да прави това, което иска, на публични места , без да пречи на околните, като в същото време се забавлява, мисля, че няма проблем . За да си проличи типично българското в мен, само бих добавил, че веднага щях да и потърся пилон и малко по-различни дрехи , публиката ще си дойде сама.
 
От: Танцуващо момиче

Музикантите го правят за пари и в повечето случаи носят наслада, защото творят. Мимовете са палячовци и шутове, такива винаги е имало, нямам мнение за тях, те са си избрали живота на клоуни.

Защо трябва да слагаме етикети и определения на всичко, което виждаме, но не разбираме? Не е ли по-добре да държим съзнанието си отворено и да не бързаме да заклеймяваме нещо като добро или лошо, само защото не го схващаме или проумяваме?

Напротив, виждам и разбирам всичко. Съзнанието си можеш да държиш отворено, когато отидеш в гората и никой не те вижда. По твоята логика, не трябва да има абсолютно никакви норми на поведение, което звучи странно.
 
От: Танцуващо момиче

Вътрешната автоцензура седи яко в повечето "балкански субекти".
Какво ти пука кой какво прави, при положение, че нито ти се натрапва, нито те агитира, нито ти пречи по някакъв начин на живота?
Живей си живота и не пречи на другите да правят същото!
По света е пълно със всякакви морализатори: Не се смей!, Не танцувай!, Облечи се прилично!, Бъди правоверен!, Не абортирай!, Гласувай за мен!, Не обичай!, Вярвай в Партията и Вожда!, Вярвай в Бога!, Рибите летят, а птиците плуват!
Може да се допълва много още.
Не е страшна цензурата, а автоцензурата!
Цензурата те прави външно ограничен. Което е поправимо. Но автоцензурата те ограничава вътрешно. Което е доста трудно променимо.

Като си в градина Вискяр, ако искаш се разхождай с краставица между косматите бузи на гъзо, като си сред хора, трябва да се съобразяваш, щото поведението ти би дразнило хората. Е например мен поведение като това на женката ме дразни, кво правим? А абортът е убийство ;)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Танцуващо момиче

Ако няма принципи в обществото, всичко се превръща в бардак. Всеки разсъждава по различен начин и възприема нещата различно, но когато няма контрол, морал и цензура, нещата излизат от контрол. А примерите със САЩ не ме впечатляват особено, ако гледаме от тях, не ни чака нищо добро.
 
От: Танцуващо момиче

Като си в градина Вискяр, ако искаш се разхождай с краставица между косматите бузи на гъзо, като си сред хора, трябва да се съобразяваш, щото поведението ти би дразнило хората. Е например мен поведение като това на женката ме дразни, кво правим? А абортът е убийство ;)

Кретен!
Ще си получиш червеното по-късно. Свършила ми е боята. :(
 
От: Танцуващо момиче

А де, значи като кажа какво мисля ще ми даваш червено? Ами ако аз те видя на улицата как извършваш перформънс и изразяваш себе си, и ти дам червено? Тогава ще ме наречеш "балканец", а тука ме караш да се автоцензурирам? Ти си комунист бе чичооооо.
 
От: От: Танцуващо момиче

Какви философски разсъждения са се завихрили в темата за тоя клип, чак смешно да ти стане.
Не ми казвайте, че това е първия клип, който гледате, в който някой се прави на маймуна, за да му стане клипа популярен. Youtube е пълен с такива хора и клипове и причината е много проста - ПАРИ. Много хора по тоя начин си изкарват хляба, било то от партнъорската програма на youtube (адсенс-а) или от директни продажби.

Освен това видеото има над 1 милион гледания - това е маркетинг.

"By now, you’ve probably seen the lovely Angela Trimbur, dancing her heart out in the middle of LAX. I mean, how awesome is that video?! We are SO EXCITED to announce that “Dance Like Nobody’s Watching: Airport” has been included in a viral video vote on The Today Show. We’re in it to win it, guys."

Поне 1 да мисли в правилната посока. Браво! Освен че има 1 милион гледания, в описанието на клипа има линк от където да си купиш песента. Изводът е - браво на момичето! Mission accomplished!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе