Тарся 10 долара на заем

ivailo2790

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Ако има някои да ми ослужи с 10 долара за да започна едно дело за печелене на пари ще сма му мн благодарен ако това дело трагне и искарам още мн по 10 долара ще му ги дам веднага мерси за разбирането.За вразка skype: ivailo2790
 
можеш да понеш да изкарваш пари от нета и без $10 назаем само с блог от блогспот иначе е не сериозно да си тръгнал да развиваш голям онлаин бизнес и да не се бръкнеш с парички за домеин
 
Ако можеш кажи как да си искарам 10 долара от този блог как става номера ако е с този аф.... програма кадето четох ми се стори мн сложно и мисляче няма да мога да се справя .... обясни
 
Виж ве пич не че ме марзи да направя нещо не чакам на готово но нз как стават нещата ако някои ми обясни стапка п стапка ще го направя и др. което ми направи впечатление че маи трябва да вложиш парво някои др долар че да започнеш.Така вие нали по ги разбирате я обяснете
 
Щом не те мързи прочети важните теми с Пари от интернет, Seo и т.н. и ще ти стане ясно за какво става въпрос. Я си представи че всеки който се регистрира отвори такава тема и иска да му се обясни стъпка по стъпка ..
 
Не, не ме разбирай погрешно, незнам с какво си се захванал и не може да се каже, че аз самия разбирам много :)

Но ей това откъсче "и искарам още мн по 10 долара ще му ги дам веднага" ме отказа от така наречената инвестиция :)
 
ами не е абсолютнно задължително да инвестираш пари но е жлателно

Задължително е само да отделиш време да се научиш как става

Блог / Blog

гледаш тези клипове


Как да си направим блог на блогър - Видео Клипове

след това си избираш ниша и почаш да пишеш униклани стаии за нишата в която си се насочил и да правиш маркетинг на блога си....

Ако не можеш да пишеш статии няма да е лошо да се научиш а през това време да пробваш това

Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

ама не очакваи много от него и

пп няма да стане бързо важното е да не се отказваш
 
Еи кубертак нз защо така реши не си мисли че се захващам с ония долнопробни сайтове кадето ти обещават 100 процентова печалба като букс и тем подобни аз мисля да пробвам савсем различно онлине игри залагания мисля че сам станал горе долу добар не един от мн който играят по цял ден и са факири на тизи игри и залагания.Сайто в който мисля да вложа тези 10 долара плаща спечеленото и затова ти казвам който се смели над мен да ми даде 10 долара ще сам му безкраино благодарен и на парвите 10 доара който сам искарал от залагания ще му ги варна.коолице мерси за обяснението но не мисля че ще искарам пари от това да знам че хора като теп и мн др искарват прелични пари от това и мисля че е едно голяма изпитание.Изкарваш пари и и се научаваш на мн др неща по маркетинга и разработването на сайт но не мисля че ще се справя ще направя всичко и само дето ще си исхабя времето и мн нерви вече пробвах да правя сайт знам туи онуи за Му... и др програми.
 
Еи кубертак нз защо така реши не си мисли че се захващам с ония долнопробни сайтове кадето ти обещават 100 процентова печалба като букс и тем подобни аз мисля да пробвам савсем различно онлине игри залагания мисля че сам станал горе долу добар не един от мн който играят по цял ден и са факири на тизи игри и залагания.Сайто в който мисля да вложа тези 10 долара плаща спечеленото и затова ти казвам който се смели над мен да ми даде 10 долара ще сам му безкраино благодарен и на парвите 10 доара който сам искарал от залагания ще му ги варна.коолице мерси за обяснението но не мисля че ще искарам пари от това да знам че хора като теп и мн др искарват прелични пари от това и мисля че е едно голяма изпитание.Изкарваш пари и и се научаваш на мн др неща по маркетинга и разработването на сайт но не мисля че ще се справя ще направя всичко и само дето ще си исхабя времето и мн нерви вече пробвах да правя сайт знам туи онуи за Му... и др програми.
Толко ли нямаш 13 лева и 20 стинки за да си ги вкараш в една карта и да залагаш или правиш каквото и да било там.
 
виж кво ще ти кажа аз имам 13 и 20 стотинки но трябва да си правя мастеркарт или виса но за какво да си правя като има паупал за това ви казвам за пореден пат не целя да измамя никои просто искам от някои на заем вращам парите при парва вазможност аз ако имах пари бих ли се излагал да искам от др хора знам знам кво ще си помислят всички че искам да испарзалям някои не е така нз колко ми вярвате сигорно не но аз ви казвам истината кво ли не сам опитал да искарам пари не става за това искам една малко инвестиция.дори 30 ще ти варна само някои да де.
 
ае да не сам някои малоумник знам че и там трябва мастер или виса или американ експрес мн добре сам запознат с тия неща не това е вапроса парите като са там нали можеш да пазаруваш в ебау вместо да ги теглиш в картата.Ако някои ще инвестира да инвестира не ми задаваите тапи вапроси и да се правите на мн умни и интересни като крази-маст.Или някои които иска да ми помогне с аф... да ми се включи в skype: ivailo2790
 
Спокс ве човече какво се караш?? Нима очакваш ей така да се намери някой който да ти дава пари без да те разпитва за какво ти са? Макар че не са кой знае колко пари всеки си прави сметката и това, че ще ги върнеш ако ги изкараш не е кой знае колко добро обещание или гаранция. Нека който иска да помогне на пича да му пише на скайпа, че да не стане мазало тук :)
 
Да бе не са мн пари.Карам се защото тез ме нервят мислят си че ще ги измамя аз ако исках да мамя някои щях да измисля нещо по добро че да се варжат.Доказателство че парите ми трябват за точно това кадето го говоря сайта е worldwinner който иска да провери направете си една рег прави се за 2 мин и ще видите че мин депозит е 10 долара ако има някои който пого чатка енг. език да преведе дали има някои др начин да депозираш защото аз си мислех че като направя 250 виктори точки и мога да си направя павия депозит.
 
Като сме тръгнали да искаме...Дайте ми $100 и първите пари, който изкарам от тях ще са ваши :d

Пич, не стават така нещата. За да вземеш, трябва да дадеш.
 
Кажи какво искаш в замяна сам че виж аз искам 10 а не 100 каде е разликата.Добре аре да видим кво ще дам.Така................Правя някаква услуга за 10 долара кажете каква е.....
 
Разбери, че никой в този форум няма да ти даде толкова лесно пари (дори и 10$) . Явно си още доста малък и има други сфери, в които можеш да се пробваш (училище и т.н) . Не си мисли, че толкова лесно се изкарват парите от интернет . От всичките ти постове в тази тема разбрах, че нямаш никаква цел и просто искаш да изкараш някой лев, а в такива хора трудно се инвестира .
 
Имаш 2 опции да събереш от класа по 1лв. на човек или да накараш баба ти да уплете няколко мартеници и да направиш бизнес мисля че така се прави, сетих и трета възможност ако си от София аз ще ти ги дам, но ще ми измиеш колата :oops:
 

Горе