Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

Както казах, татуировката краси човека :)
 
От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

Мислех да татуирам целия lorem ipsum, 14px tahoma на оная си работа, обаче се отказах, защото не е логично. Сега имам по-добра идея - да татуирам картата на света с всички пътища, в случай ако се изгубя.
 
От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

Аз нямам. Имал съм идеи ама бързо са отшумявали... сега все още имам една идея, но да видим дали ще се реша да я направя за цял живот :)
 
От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

Аз нямам. Имал съм идеи ама бързо са отшумявали... сега все още имам една идея, но да видим дали ще се реша да я направя за цял живот :)

Какво чакаш още? :-o
 
От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

Мислех да татуирам целия lorem ipsum, 14px tahoma на оная си работа, обаче се отказах, защото не е логично. Сега имам по-добра идея - да татуирам картата на света с всички пътища, в случай ако се изгубя.

Интересна идея, а ако си инсталираш диодчета по картата и един GPS приемник, ще ти показва къде точно се намираш. Даже навигация може да ползваш, без да ти трябват други уреди.
 
От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

Интересна идея, а ако си инсталираш диодчета по картата и един GPS приемник, ще ти показва къде точно се намираш. Даже навигация може да ползваш, без да ти трябват други уреди.

:lol::lol::lol:
 
От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

Аз имам няколко и не съжалявам, дори напротив. Всяка една значи нещо, всяка една може да ми помогне в даден момент, просто като я погледна, подсещайки ме за неща, които са ми важни. Всяка една описва част от мен, като разбира се, дори най-добре познаващите ме, трудно биха ги разчели в смисъла, който съм влагал, при създаването им. Разбира се, не говорим за банални простотии от типа дракончета, йероглифи и тн.

Повечето хора се татуират, просто ползвайки татуировките като аксесоар, едва ли не. Аз не одобрявам това. За мен най-важното е татуировката да носи послание, което често може да е многозначно, в зависимост от периода, в който се намираш. Няма значение как е оформено, това е въпрос на вкус, защото най-важно е да ти харесва на теб, а не на другите.

И да, имам и видими и да, имало е случай(беше в България), когато това щеше да ми попречи, но моите вярвани са такива, че ако нещо се случва, значи така е трябвало. Е, в крайна сметка не ми попречи де. Понякога, много рядко, ме хваща яд за ограниченият начин на мислене на отделни хора, все пак всеки е свободен да прави със себе си каквото иска, но и именно затова, веднага ми е ставало все едно за тяхното мнение.
 

Горе