Татуировки

От: Татуировки

Абе верно ли е че бузките на Д-то са най неболезненото място или са ми го казали за да мога да питам. Женските някой пеперудка няма ли да покажат
 
От: Татуировки

Да, колкото е по меко мястото, толкова по- малко болка има.

Ето и моите... черепа го правих в девети клас :Д: Д (9-10 години)

IMG_20140403_094930.jpg
IMG_20140403_094950.jpg
IMG_20140403_095031.jpg
IMG_20140403_095043.jpg
IMG_20140403_095121.jpg

Бих качил и тази на крака, но трябва да се събличам, а в офиса има жени ...
 
От: Татуировки

Черепчето вече е на доста време и може да се коригира / попрправи / опресни :) *ако си от Плевен мога да ти препоръчам някой който се справя доста добре с това, но ако не мога да ти дам някоя насока ( работя в магазин с такова студео и доста понаучих )
 
От: Татуировки

Ще се радвам да дадеш някой съвет, иначе не съм го пипал от тогава нито е повтаряно. Даже много ме радва, че изкара толкова време.
 
От: Татуировки

Най-добрият съвет е :
Ако ти харесва чак толкова отиди просто да ти го подновят или поне да го оцветиш :) ... да му удариш 1 рефреш :)

Но иначе принципно трудно ще се закрие * трябва да си избереш нещо , да идеш да се консултираш с татуист на който може да се довериш :) * и така :)

това е като за начало
 
От: Татуировки

Със сигурност няма да го повтарям само него, искам да го допълня с нещо няма значение големината. Инак не си падам по цветните... някак ме дразнат
 
От: Татуировки

Дайте ми някой сайт за татуировки, смисъл само за ръкави .. не мога да си намеря някой подходящ да си направя :(
 
От: Татуировки

Препоръчвам ти да идеш при татуист и с него да говорите да направите ръкавите с някаква тена , замисъл и всичко. Така те стават много по-красиви :)

Ако не ще помагам с търсенето или ще се залавям с правенето :)
 

Горе