Татуировки

2fast4you

Well-Known Member
Здравейте,
тъй като идва летния сезон е време за татуировки :)
Искам да попитам някой познава ли китаец или човек който разбира китайски, че искам да ми нарисуват няколко иероглифа и не мога да се доверя на гугъл транслейт за тату което ще ми остане за цял живот някак си не става.. :(
Ето това искам и така ми го превежда - I kneel to no one - 到没有人我下跪

Та като е тема за татуировки може странично да дадете Ваши идеи и места където имате желание да си направите :|
 
От: Татуировки

Татуирай си това: "Което сам човек си причини, никой друг не може да му го причини"
 
От: Татуировки

напиши го на иврит..ще си по-оригинален :)

Мразя Евреи :)

Татуирай си това: "Което сам човек си причини, никой друг не може да му го причини"

На малко по бойна тематика съм вдъхновена от музиката на manowar и от лични изживявания но благодаря за предложението :)
 
От: Татуировки

Татуирай си това: "Което сам човек си причини, никой друг не може да му го причини"

Тук усещам "лека" ирония :D

Иначе, ако ще се шариш само, защото е модерно...по-добре недей..
 
От: Татуировки

Иначе, ако ще се шариш само, защото е модерно...по-добре недей..

Абе не ходя по модата аз.. точно обратното :)
Имам усещането че господа предприемачи не обичат татуировките :wink:

Аз харесвам татуси

Пиши ми на скайпа имам приятел женен за китайка в Гуан Джонг или както се казва там.
Ще свършат работата

Мерси много скоро ще ти драсна :))
 
Последно редактирано:
От: Татуировки

Татуировки се правят зимата, лятото трябва да я криеш от слънцето докато е прясна не знам колко време, така, че действай за да можеш да се фукаш август на Съни Биич:mrgreen:
 
От: Татуировки

Татуировки се правят зимата, лятото трябва да я криеш от слънцето докато е прясна не знам колко време, така, че действай за да можеш да се фукаш август на Съни Биич:mrgreen:

Така е, известно време трябва да я криеш и да я мажеш с кремове. Само гледай да не направиш грешка в превода, защото не е рядкост :)
 
От: Татуировки

Здравейте,
тъй като идва летния сезон е време за татуировки :)
Искам да попитам някой познава ли китаец или човек който разбира китайски, че искам да ми нарисуват няколко иероглифа и не мога да се доверя на гугъл транслейт за тату което ще ми остане за цял живот някак си не става.. :(
Ето това искам и така ми го превежда - I kneel to no one - 到没有人我下跪

Та като е тема за татуировки може странично да дадете Ваши идеи и места където имате желание да си направите :|

Пропуснал си едно "don`t"- I don`t kneel to anyone- 我不`吨下跪向任何人

И защо с китайски йероглифи?

Но пък си подстрекател ... Трябва да измисля каква и къде до края на месеца :) картинка ще е ...
 
От: Татуировки

Веднага ти давам идея: На катерицата един скункс :lol:
Но пък си подстрекател ... Трябва да измисля каква и къде до края на месеца :) картинка ще е ...
 
От: Татуировки

tPnCO.jpg
 
От: Татуировки

Не е ли по-добре I don`t kill anyone

Пропуснал си едно "don`t"- I don`t kneel to anyone- 我不`吨下跪向任何人

И защо с китайски йероглифи?

Но пък си подстрекател ... Трябва да измисля каква и къде до края на месеца :) картинка ще е ...
 
От: Татуировки

Искам да попитам някой познава ли китаец или човек който разбира китайски, че искам да ми нарисуват няколко иероглифа и не мога да се доверя на гугъл транслейт за тату което ще ми остане за цял живот някак си не става.. :(
Ето това искам и така ми го превежда - I kneel to no one - 到没有人我下跪

Значи влизаш в нашата група на белязаните :lol:

Аз имам една келтска и една японска с канджита.

В твоя случай ако държиш на китайско мога да се постарая да проуча как се пише точно, това, което искаш. Имам приятелка от Taiwan, която е с матерен език мандарин. Ако имаш време да чакаш докато я засека ще питам, че тя живее в Нова Зеландия и е малко сложно с часовата разлика че и деца гледа и трудно я хващам в скайпа. При всяко положение не разчитай на гугъл транслейт в никакъв случай.
 
От: Татуировки

Сериозно, не разбирам - що искаш да се мацаш с йероглифи? Напиши си нещо на български, ако искаш да не се разбира, напиши го на глаголица.

I kneel to no one
Това сигурен ли си, че звучи добре на ен?
 
От: Татуировки

Не е ли по-добре I don`t kill anyone

Ами не мисля.
Едното (оригиналът) е със смисъл: "не коленича пред никого", а другото "не убивам никого" (звучи недовършено и някак безсмислено).
:) мое мнение.
 
От: От: Татуировки

Значи влизаш в нашата група на белязаните :lol:

Аз имам една келтска и една японска с канджита.
...

Като вметна това за "белязаните" ... се сетих преди време като реших да споделя моята татуировка и ме обвиниха, че съм от проекта Монарх :twisted:

А иначе това с келтския е интересно. Ако искаш, може ли да постнеш снимка или рисунка на татуираното :)
 
От: Татуировки

Хубаво е големината на йероглифите да не е много голяма, един мой колега има на китайски" И сам войнът е войн" на ръката, но с едни огромни 4-5 сантиметрови йероглифи и стои доста несъразмерно и грубо.:)
 

Горе